Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 657254 razy)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2235 dnia: Kwietnia 14, 2015, 07:56:47 pm »
Pan Donald Tusk już dostał swoją kopie gry na PC



Albo piszę do Eda żeby go w DLC dodał ;D

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2236 dnia: Kwietnia 14, 2015, 08:15:04 pm »
A chu.ja prawda zobaczył Easy Fatality i kupuje ;)

Offline Gimli

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2237 dnia: Kwietnia 14, 2015, 08:25:55 pm »
To znowu ja.

Mam teraz inny problem. Otóż ściągają mi się w tej chwili aktualizacje... jest ich 29, każdy waży 465MB. Zanim to się ściągnie, mnie już w domu nie będzie (a chciałbym jeszcze dzisiaj sobie pograć). Czy da się jakoś przyśpieszyć (głupie, nie?) te aktualizacje, albo cholera jasna wie co?

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2238 dnia: Kwietnia 14, 2015, 08:58:09 pm »
Panowie pomocy

Zainstalowałem grę na steam pobrało się wszystko, poinstalowało 29 z 29 i nie mogę odpalić story mode. Co jest? Story i multiplayer są na czerono i nie da się ich wybrać :(

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2239 dnia: Kwietnia 14, 2015, 09:18:13 pm »
DRODZY KOLEDZY:

Większość graczy ma problem z Mortal Kombat X, ponieważ wersja na PC została spierdolona. Większość graczy nie ma postaci oraz zablokowane tryby story, online itd. Zostaną wydane patche naprawiające to, lecz nie wiadomo jeszcze kiedy.

Pozdrawiam,
Ed

Poniżej filmik o tym. Nawet TotalHalibut miał ten problem. TO NIE WASZA WINA, to wina gry.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cZXSpJopli0[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2015, 09:36:12 pm wysłana przez Adept »

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2240 dnia: Kwietnia 14, 2015, 09:28:18 pm »
Panowie pomocy

Zainstalowałem grę na steam pobrało się wszystko, poinstalowało 29 z 29 i nie mogę odpalić story mode. Co jest? Story i multiplayer są na czerono i nie da się ich wybrać :(

Też tak miałem tylko na PS4, dopóki nie pobrał mi sie tzw "One Day Patch", nieco ponad 1,8 GB. Później wszystkie tryby działały.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2241 dnia: Kwietnia 14, 2015, 11:35:56 pm »
Cytat: Shoutbox
[Dzisiaj o 11:15:56 pm] johnx: GG WP Netherrealm Studios. :D
[Dzisiaj o 11:16:14 pm] johnx: Brakuje mi Shinnoka, Suba, Scorpa i areny Dead Woods. Już o trybach gry nie wspomnę.
[Dzisiaj o 11:23:28 pm] Adept: Niezmiernie mnie to cieszy :D.
[Dzisiaj o 11:26:38 pm] johnx: Jeszcze świetnie rozegrali to z pudełkiem. Kupiłem pudełko i myślę że będę miał cała instalkę. Włączam - pociągnęło z płyty 400MB, a resztę chciało z sieci. :D
[Dzisiaj o 11:26:59 pm] johnx: Wziąłem kompa do Alpena i dzięki jego uprzejmości pobrałem całość - 30GB w kilka godzin. Czekać teraz tylko na łatki. :D
[Dzisiaj o 11:27:21 pm] johnx: W sumie dobrze, że nie wszystko działa bo jestem już 28h bez snu i jakbym grał całą noc to mogłoby się różnie to skończyć. ;P
[Dzisiaj o 11:29:47 pm] Adept: Fajna gra. Na pewno nie będzie miała błędów!
[Dzisiaj o 11:30:28 pm] johnx: Hahahaha no brawa im za świetne otwarcie MKX na PC. :D :D :D Takiego faila to nie widziałem odkąd żyję. ;P
Tak jak mówię, największy fail jaki widziałem. Kupione pudełko z którego zaciągnęło coś 400MB, a resztę (30GB) trzeba było pobrać. W dodatku nie wszystko działa - na tę chwilę nie mam Scorpa, Suba, Shinnoka, areny Dead Woods i większości trybów gry. Gracze do mnie piszą oburzeni, ogólnie wszyscy są na maksa wkurzeni. Straszny fail Netherrealm.

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2242 dnia: Kwietnia 15, 2015, 07:27:35 pm »
Około północy wszystko nagle zaczęło działać. Prawie wszystko - Shinnoka nadal nie mam, ale to dlatego, że ów jest do odblokowania po przejściu gry; tryby sieciowe ledwie działają, widać serwery nie wstały jeszcze; ale poza tym - story mode, wieże lokalne, krypta, test your might/luck, działają bardzo poprawnie.
Do tego stopnia, że postanowiłem nagrywać Story Mode w wersji z polskimi napisami i wrzucać na YT.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLhmvDgpGYrN7bNd4nSj5s_bTK1vi8EeF_

W tym momencie epizod pierwszy dopiero się ładuje.  Z czasem pojawią się wszyskie kolejne, zapraszam! :)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2243 dnia: Kwietnia 15, 2015, 07:58:38 pm »
Około północy wszystko nagle zaczęło działać. Prawie wszystko - Shinnoka nadal nie mam, ale to dlatego, że ów jest do odblokowania po przejściu gry; tryby sieciowe ledwie działają, widać serwery nie wstały jeszcze; ale poza tym - story mode, wieże lokalne, krypta, test your might/luck, działają bardzo poprawnie.
Do tego stopnia, że postanowiłem nagrywać Story Mode w wersji z polskimi napisami i wrzucać na YT.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLhmvDgpGYrN7bNd4nSj5s_bTK1vi8EeF_

W tym momencie epizod pierwszy dopiero się ładuje.  Z czasem pojawią się wszyskie kolejne, zapraszam! :)

Fajny film, epicki głos masz ;) i po wykonaniu brutality ten śmiech Quan'a :D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2244 dnia: Kwietnia 15, 2015, 08:18:23 pm »
Około północy wszystko nagle zaczęło działać. Prawie wszystko - Shinnoka nadal nie mam, ale to dlatego, że ów jest do odblokowania po przejściu gry; tryby sieciowe ledwie działają, widać serwery nie wstały jeszcze; ale poza tym - story mode, wieże lokalne, krypta, test your might/luck, działają bardzo poprawnie.
Do tego stopnia, że postanowiłem nagrywać Story Mode w wersji z polskimi napisami i wrzucać na YT.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLhmvDgpGYrN7bNd4nSj5s_bTK1vi8EeF_

W tym momencie epizod pierwszy dopiero się ładuje.  Z czasem pojawią się wszyskie kolejne, zapraszam! :)

A, to ja już wiem kim jesteś. Mieliśmy pogadankę w grupie "Secret Level" na temat tego hejtu o polskie tłumaczenie ciosów ;). Pozdrawiam.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2245 dnia: Kwietnia 15, 2015, 09:49:14 pm »
Około północy wszystko nagle zaczęło działać. Prawie wszystko - Shinnoka nadal nie mam, ale to dlatego, że ów jest do odblokowania po przejściu gry; tryby sieciowe ledwie działają, widać serwery nie wstały jeszcze; ale poza tym - story mode, wieże lokalne, krypta, test your might/luck, działają bardzo poprawnie.
Do tego stopnia, że postanowiłem nagrywać Story Mode w wersji z polskimi napisami i wrzucać na YT.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLhmvDgpGYrN7bNd4nSj5s_bTK1vi8EeF_

W tym momencie epizod pierwszy dopiero się ładuje.  Z czasem pojawią się wszyskie kolejne, zapraszam! :)

A, to ja już wiem kim jesteś. Mieliśmy pogadankę w grupie "Secret Level" na temat tego hejtu o polskie tłumaczenie ciosów ;). Pozdrawiam.

Chodzi Ci o tłumaczenie nowego MK?

Ja mam ustawiony na język angielski, tzn muszę przestawiać to w ustawieniach konsoli (wtedy cały dashboard mam po angielsku), ale tylko tak da się zmienić język w grze). Jakoś ta gra ma wtedy lepszy klimat ;)

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2246 dnia: Kwietnia 15, 2015, 10:14:42 pm »
A, to ja już wiem kim jesteś. Mieliśmy pogadankę w grupie "Secret Level" na temat tego hejtu o polskie tłumaczenie ciosów ;). Pozdrawiam.
Ja mam ustawiony na język angielski, tzn muszę przestawiać to w ustawieniach konsoli (wtedy cały dashboard mam po angielsku), ale tylko tak da się zmienić język w grze). Jakoś ta gra ma wtedy lepszy klimat ;)

Tak jest, to ja. :)
Jeśli chodzi o polskie tłumaczenia to zawsze będzie jakiś tam hejt w tle obecny. I tłumaczenie MKX też nie jest pozbawione wad. Ale w porównaniu z tą wadą, że trzeba zmieniać język środowiska uruchomieniowego (konsoli, albo Steama), zamiast zmienić język dla samej gry, to niedoskonałości w tłumaczeniu są nieistotne i pomijalne.
Tymczasem można już obejrzeć pierwszy rozdział - Johnny Cage (http://www.youtube.com/watch?v=Zt_ZdwFyasw) - a jutro i w kolejne dni załaduję kolejne odcinki. Wiem, że już od kilku dni są filmy ze story mode na YT, ale może akurat ktoś by chciał oglądać z polskimi napisami:)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2247 dnia: Kwietnia 16, 2015, 04:15:52 am »
Tak jak pisałem na shoutboxie coś po 1 w nocy, gra zaczęła w pełni funkcjonować (nie sprawdzałem tylko trybu online a z czego beru mówi w swoim nagraniu, ten nie działał). Po ponownym sprawdzeniu wymagań gry uznałem, że sprawa z optymalizacją portu na PC ma się nieciekawie. Sam gram na dosyć starym już sprzęcie (i5-2400, GTX560OC), ale jeśli na najniższych ustawieniach spadają mi fpsy na JEDNEJ arenie to coś tu chyba nie gra. W dodatku rzuciłem okiem na historię forumowego czatu i widzę, że nawet na mocniejszych procesorach graficznych, na tej arenie gra się ciężko. Czy to naprawią? Mam nadzieję. MKX na pewno jest grą next-genową i po odpaleniu gry na najwyższych ustawieniach (gdzie miałem 20 fps :D) wygląda naprawdę świetnie - jeśli komuś śmiga bez problemu na najwyższych ustawieniach to tylko mogę pozazdrościć - ja osobiście zbierałem szczękę z podłogi i w międzyczasie screenowałem (tak, dla powiększenia fap-folderów) ;P

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2248 dnia: Kwietnia 16, 2015, 07:54:56 am »
Premiera - porażka. Poszedłem na piwo, bo nie chciało mi się czekać.

Pograłem chwilę jak na razie i jest pozytywnie, ale na moim kompie chodzi bardzo źle. Trzeba będzie obniżyć wiele rzeczy do niższych wartości, bo inaczej jest słabiutko i o płynności nie ma mowy.

W poprzedniej części problemy z wydajnością były na tej arenie na cmentarzu z tornadem dusz. Nigdy tego nie naprawili.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2249 dnia: Kwietnia 16, 2015, 10:01:46 am »
U mnie też gra działa dziwnie. Gram na bardzo wysokich detalach i wszystko jest w porządku, jednak jak tylko podczas walki. Na filmikach w story, rozmowami przed walką i podczas wykonywania fatality gra potrafi bez powodu przyciąć. Wydaje mi się, że trochę zwalili optymalizację.