Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385097 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1710 dnia: Grudnia 21, 2008, 10:12:13 pm »
A ilość wygrabych walk na ilość w których się brało udział, chociaż to dość proste, nawet za proste.... poszukam w necie....

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1711 dnia: Grudnia 22, 2008, 07:00:28 am »
A ilość wygrabych walk na ilość w których się brało udział, chociaż to dość proste, nawet za proste.... poszukam w necie....

Właśnie o tym mówią cały czas, że tak nie jest  ;D

no ale jedno jest pewne: nie patrzy się na ilość wygranych walk :)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1712 dnia: Grudnia 22, 2008, 07:22:55 am »
Mi to się najlepiej gra Baraką  Scorpionem i Deathstrokiem
a nie lubię grać Supermanem Liu Kangiem i Wonderwoman no i też uważm że granie Flashem jest dla tych co nie umieją grać
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2008, 07:31:34 am wysłana przez Piekielny Scorpion »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1713 dnia: Grudnia 22, 2008, 10:58:01 am »
Właśnie o tym mówią cały czas, że tak nie jest  ;D

Hehehhehhehehehe
Widać to źle że sie w szkole obijałem bo nawet czytac nie umiem... :) Dobrze że mam chociaż boskie ciało i inteligencje....
Patrzyłem na troche w necie na temat tych ocen ale na razie niczego nie znalazłem.....
Może na Forum Midway bo tam nie sprawdzałem

PS: wczoraj siedzialem na oficjalnej MKvsDC i przeglądałem filmiki, i jeden mnie po prestu olśnił... To jak Raiden z innymi kombatantami wrzeszczy do Supermana i herosów: "We challenge you in Mortal Kombat!!!!!!!" miodzio :)

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1714 dnia: Grudnia 23, 2008, 10:06:38 pm »
Cytat: Piekielny Scorpion
też uważm że granie Flashem jest dla tych co nie umieją grać

A ja wręcz przeciwnie, uważam, że, żeby grać Flashem to trzeba mieć sporo doświadczenia i umiejętności, bo wystarczy, że się trafi przeciwnik, który wie, gdzie jest "blok" i kaplica :P
A najlepiej mi się gra Kapitanem Marvelem ;D a z kombatantów - Kano i Baraką;
Najgorzej zaś - Wonder Woman (jak wszystkim)

bronku

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1715 dnia: Grudnia 24, 2008, 02:36:24 pm »
heh blok ..... zagraj z tymi co maja po 2 tys wygranych i graja tym flashem zobaczymy czy Ty dasz rade z blokiem .... flash jest tylko dla cipek i taka jes moja opinia

bronku

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1716 dnia: Grudnia 24, 2008, 02:43:35 pm »
tak wogole bedize jakis ogolnopolski turniej albo cos ?

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1717 dnia: Grudnia 24, 2008, 11:47:05 pm »
heh blok ..... zagraj z tymi co maja po 2 tys wygranych i graja tym flashem zobaczymy czy Ty dasz rade z blokiem .... flash jest tylko dla cipek i taka jes moja opinia

Grałem. Przegrywałem. Zwykle sromotnie. Ale nie uważam, żeby to była aż taka zasługa Flasha. Dla cipek to jest Scorpion... Zresztą w ogóle trzymanie się w kółko jednej-dwóch postaci jest dla mnie pozbawione sensu i nie cierpię grać z takimi kolesiami.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1718 dnia: Grudnia 25, 2008, 09:02:23 am »
Jak Scorpion dla cipek nim się wcale jakoś łatwo nie gra

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1719 dnia: Grudnia 26, 2008, 01:51:09 pm »
Cytat: Piekielny Scorpion
nim się wcale jakoś łatwo nie gra
gra sie nim łatwiej, niż Flashem. Łatwiej się łączy kombosy; ma więcej ciosów, ustawiających przeciwnika wprost pod następną serię; jego teleport jest morderczy i daje olbrzymie możliwości dalszego budowania kombo a Hellish Slide wyciąga z większości trudnych sytuacji; do tego ma jeszcze mocarne ciosy taktyczne i defensywne Inner Flames i Hell Fire (Flash tym czasem ma praktycznie same ofensywne); a jak do tego jeszcze dołożymy sznurowadło, to już w ogóle wychodzi nam mega-zakapior, godzien osobnej gry "Scorpion vs Universe" ;D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1720 dnia: Grudnia 27, 2008, 09:27:06 pm »
Co do Scorpiona, faktem jest, że jest najsilniejszą twarzą w tym MK. Wszystko u niego działa, każde kombo, każdy cios które można właśnie wiązać ze sznurowadłem czy teleportem. Do tego na przemienne używanie Inner Flame czy Hell Fire sprawia, że zaczynają żyły wychodzić mi na czole.

Jedyną postacią, która może dorównać Scorpionowi to Capitan Marvel, który jest taka samo szybki, trudno blokowalny i ma jedne z najszybszych zdolności w grze.

Inne nie mają szans. Jeśli grasz Jokerem czy Sonyą na Scorpiona masz przechlapane, możesz walnąć sobie odrazu w łeb i odłożyć pada.

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1721 dnia: Grudnia 28, 2008, 11:36:28 pm »
Cytat: davidkoz
Jeśli grasz Jokerem czy Sonyą na Scorpiona masz przechlapane, możesz walnąć sobie odrazu w łeb i odłożyć pada.

Ośmielę się nie zgodzić. Sonya akurat ma bardzo duże szanse przeciw Scorpionowi. Jej nogi, poza tym, że zgrabne, są też bardzo szybkie, a ciosy rękami silne i powodują u przeciwnika spory delay związany z otrząsaniem się; szkoda, że są dość jednorazowe, i ciężko łączyć je w komba, co trochę blado wypada przy wszechkombinacjom Scorpa, ale i tak Sonya potrafi pokazać. Np Bicycle Kick jest bardzo przydatny w tym celu, zwłaszcza w wersji promove; zresztą w ogóle rowerek Sonyi jest znakomitą rzeczą, bo daje pewne możliwości dodatkowej kontroli w najmniej sterowalnym momencie czyli w fazie lotu ;) tj. skakania ;D Poza tym Sonya przykuca do projectila, dzięki czemu unika sznurowadła, (czego Joker, Shang Tsung czy inny GL nie mogą zrobić) a nawet ciosu z hellfrajer pącza (tylko wtedy jeszcze w grę wchodzą koszmarnie krótkie delay'e Scorpa); do tego jeszcze różowy proszek na oczy, jeśli uda się zablokować w/w teleport, czyli nieoczekiwanie znaleźć blisko Scorpiona, i można wyprowadzić jakieś kombo z Kartwheel Flipem albo Bicycle Kickiem. Zwłaszcza lubię komba z tym pierwszym, bo łapie z przykucu i podrzuca do juggla ;)
Na koniec jeszcze dochodzi kwestia psychologiczna - kolesie gapią się na zgrabny tyłek i podskakujące cycki (zwłaszcza jak się koszulka nieco poszarpie, hehe) zamiast patrzeć na ręce ;D

a Kapitan Marvel jest masakrator ;D czasem trochę za dużo błyszczy i świeci, zwłaszcza jak jest dwóch Marvelów na raz, i można się łatwo pogubić, ale to też ma swój urok :) Poza tym jego ciosy są bardzo efektowne ;D SHAZAM! :D

BTW: Spotkał ktoś może gracza, który wprawnie i sprawnie gra Catwoman? bo jakoś mi się zaczęła ostatnio bardzo niepodobać...

bronku

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1722 dnia: Grudnia 31, 2008, 02:14:52 pm »
tak ja spotkalem kolesia nie pamietam nicka ale musze przyznac bardzo dobrze gral .. zdziwilem sie sam ze moze ona tak duzo zrobic ..

bronku

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1723 dnia: Stycznia 02, 2009, 04:58:16 pm »
czy jest gdzies moze  strona gdzie jest oficjalny  ranking graczy ?

bronku

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1724 dnia: Stycznia 08, 2009, 05:01:16 pm »
cisza i martwica juz nikt sie nie udziela wogole