Autor Wątek: GRY - Od A do Z  (Przeczytany 30846 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 23, 2009, 12:23:42 pm »
Dodam że jeżeli lubisz WarCrafta to tą grę na pewno polubisz bo to praktycznie to samo :)
O matko! Nie bluźnij! Starcraft, a Warcraft to jak Warszawa i Radom. Różnice ogromne. Poza tym Starcraft jest narodowym sportem Koreii Południowej. I co tam PGA, granie na WCG! To jest dopiero osiągnięcie, a gra ma przecież 12 lat już za niedługo. W porównaniu Warcraft III na WCG jest z 2003 roku.

Ja najbardziej lubię terranami grać, gdyż zawsze wiedziałem, że rasa ludzka podbije kosmos i lubię klimaty z tym związane.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2009, 12:25:30 pm wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 23, 2009, 12:52:43 pm »
Dodam że jeżeli lubisz WarCrafta to tą grę na pewno polubisz bo to praktycznie to samo :)

O Matko!!!! W warcrafta gram od bardzo, ale to bardzo dawna i jest to jedna z moich ulubionych pozycji na blaszaki, podczas gdy od starcrafta trzymam się z daleka.

Swoją drogą Horda Orków to jest to ;D

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 23, 2009, 01:15:21 pm »
Chociaż swoją drogą to wolę WarCrafat od Starcrafta. A wolę bardziej dwójkę WarCraft od trójki. W WarCrafcie wolę grać jakoś ludźmi od od orków. Być może dla tego że mam obsesję na punkcie Paladyna który jest oto w ludziach.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 23, 2009, 02:10:32 pm »
Ja przeszedłem Warcrafta 2 ludzmi, a w starcrafta i warcrafta 3 nie grałem.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 23, 2009, 03:18:12 pm »
No trochę tam gram w SC, ale raczej słabo - już nie te lata  ;). Oo i Adept nabrał ochoty do gry ^^.



Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 23, 2009, 03:19:48 pm »
Bo wiesz, tak Melee z Tobą to nie za bardzo mi się widzi, ale my dwóch na jednego, to już co innego ;D tak mógłbym sobie strzelić partyjkę ;D

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 23, 2009, 04:00:04 pm »
2 na 1 to banda łysego :P.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 23, 2009, 04:50:23 pm »
Grałem w Starcrafta i Warcrafta 3 i 2 według mnie Warcraft jest dobry ale Starcraft jest jednak lepszy jak odkopie Starcrafta to się pisze na grę w necie Adept terani też są fajni ale ja zawsze miałem słabość do kosmicznych mięsożernych potworów

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 23, 2009, 11:22:27 pm »
Ja, w tejże swej krótkiej wypowiedzi chciałbym napomknąć o udziale tychże produkcji w moim życiu wielbiciela rozrywki elektronicznej którą się w tamtym okresie młodości ekscytowałem i której sporą część swojego czasu poświęcałem. Nie omieszkam przyznać się do spędzania czasu na tak zwanej "grze" czyli podejmowaniem akcji, kierowaniem postaciami bądź jednostkami, opanowywaniu kolejnych terenów i ogólnym rozwijaniu fabuły zarówno w Grę komputerową zwaną StarCraft jak i WraCraft. Jedynym mankamentem jest to iż nie ma sposobu na to bym przypomniał sobie z którą częścią WarCrafta miałem styczność. Jedyna prawą jest to, że nie mogła być to produkcja z numerem 3 gdyż takowa w tamtym czasie nie istniała i logiczne jest stwierdzenie że nie mogłem się z nią zapoznać skoro niebyła jeszcze wyprodukowana i wdrożona do sprzedaży. Nadmienię także iż owe wyżej wymienione tytuły poznawałem na komputerze mego kolegi o jakże popularnym imieniu - Tomasz. Tomasz miał oba te, że tak pozwolę sobie poetycko ująć - Bogato obdarowane opcjami przez programistów i szalenie popularne wśród ówczesnej młodzieży gry komputerowe. Nasze koleżeństwo od wieku dziecięcego sprzyjało mym częstym wizytom u niego w mieszkaniu mieszczącym się na parterze w starym domu mieszkalnym z okresu prawdopodobnie powojennego aczkolwiek nie jest to pewna informacja gdyż nigdy nie było mi dane w jakikolwiek sposób uściślić tego domysłu. Wracając jednak do głównej myśli tego postu pisanego w tymże temacie pt. GRY - Od A do Z założonego przez naszego szanownego kolegę o nicku Cobra i będącego poświęconym dyskusjom o produkcjach rozrywki komputerowej bądź konsolowej z jakimi mieliśmy ostatnimi czasy styczność a będącym kopią mojego tematu o kinematografii rodzimej jak i światowej do czego przyznał się sam autor w swej pierwszej wypowiedzi chciałbym nadmienić iż nie było mi dane zakończyć owych gier ponieważ Tomasz potrzebując pamięci do innych celów niż granie w te tytuły odinstalował je nie informując mnie o swych poczynaniach. W tenże, powiedzmy sobie szczerze podstępny i wręcz judaszowski sposób zostałem pozbawiony jakiejkolwiek szansy na dokończenie zmagań w owych produkcjach. Nie znaczy to jednak iż nie czuję pokusy pozyskania skądś tych "przyczyn miłych szczeniackich wspomnień" jak zwyczajowo nazywam stare produkcje i zapoznania sie z nimi od nowa wzbudzając wspomnień czar i tym razem zakończyć zabawę z nimi optymalnym wynikiem w rubryce "zdobycze". Dziękuję za uwagę i czas poświęcony na zapoznanie się z mym mam nadzieję nie będącym w konflikcie z waszą opinią zdaniem....
                                                                               Wasz Slave.....

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 31, 2009, 01:16:29 pm »
Otóż mam PS2 i co do innych bijatyk niż MK to też mam parę innych rewelacyjnych bijatyk otóż polecam każdemu kto lubi ekstremalne mordobicie to niech zagra w:
Naruto: Ultimate Ninja
Naruto: Ultimate Ninja 2
Naruto: Ultimate Ninja 3
Ultimate Ninja 4: Naruto Shippuden
Nawet jeżeli nie jesteś fanem Naruciaka to i tak spodoba ci się ta gra :) Każda następna odsłona od poprzedniej jest lepsza :) Rewelacyjna muzyka, grywalność a grafika... z pewnością  można zrobić lepszą na PS2 :P Dodam jeszcze że w listopadzie wyjdzie Ultimate Ninja 5: Naruto Shippuden. Nie mogę się doczekać :) A dla posiadaczy PS3 to wyszedł na niego Naruto: Ultimate Ninja Storm jest to tak jakby odsłona całej dotychczasowej serii na PS3. Niestety nie wiem jak ma z grywalnością bo nie grałem ale oceny ma spoko ;) Każde następne zdjęcie jest z kolejnej odsłony:
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=69500
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=69501
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=91853
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=140740

Niestety gra nie ma aż tak fajnej grafiki jak na zdjęciach a wierzę w to że dało by się taką stworzyć na PS2. Bo np. Kilzone czy Good of War mają przepiękną grafikę jak na PS2 :)




Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #25 dnia: Września 04, 2009, 05:32:41 pm »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #26 dnia: Września 04, 2009, 05:52:00 pm »
Nie pokazuj takich fotek, bo płakać mi się chce.

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #27 dnia: Września 04, 2009, 07:20:32 pm »
Coś w tym jest :) http://demotywatory.pl/116664/Mario

Heh Mario Bros :) Nie pamiętam ile godzina przy nim spędziłem na Nes'ie ale z pewnością więcej niż przy Crysi'ie :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 11, 2009, 03:57:20 pm »
Gram sobie w ten "Dragon Age" i powiem, że świetna gra i naprawdę ciekawa, tyle, że trudna... Nie podoba mi się to, że przeciwnicy stają się tak samo potężni jak my. Co jest kompletnym nieporozumieniem!!! Na przykład bandyta gdy miałem 1 poziom jest tak samo trudny jak teraz mam 8 poziom, no bez jaj. To najbardziej zjebana rzecz w RPG`ach. Tak samo było w Morrowindzie. Gracze właśnie NA TO najbardziej marudzili, ale nie, po co słuchać graczy, lepiej zrobić grę "trudną", a mniej grywalną. Jak awansuje na wyższy poziom to mam nadzieję, że przeciwnicy będą łatwiejsi do mordowania, a tu nie. To jaki sens jest awansowania skoro postać mogłaby pozostawać na 1 lvl`u cały czas.

Mieliście styczność z takim zaprogramowaniem gry? Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Ja zawsze byłem zwolennikiem napakowania postaci by pod koniec to TRUDNI przeciwnicy sprawiali kłopoty, a nie, że przez całą grę pierwszy lepszy bandyta. Gdzie tu sens? Zabiłem smoka, ale pobił żołnierz armii demonów, litości.

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 11, 2009, 07:50:44 pm »
Mógł byś napisać coś więcej o Dragon Age bo nie wiem czy warto formatować komputer dla tego tytułu  ;D

PS:
O ile się nie mylę to taki system występował w Oblivionie a nie w Morrowindzie.