Polskie Forum Mortal Kombat > Kosz

Mortal Kombat 9 - Postacie

(1/62) > >>

Cobra:
W tym temacie możecie wypisać swoja listę kombatantów, jakich byście chcieli w 9 odsłonie MK, od razu napiszcie w jakich strojach byś cię chcieli zobaczyć
daną postach np. Sub Zero - Bez maski i strój mniej więcej podobny to Mortal Kombat Shaolin Monks...
Możecie też pisać 2 stroje do każdej postaci...
To może ja pierwszy napisze moją listę kombatantów?
OK! xD hehehe, a i nie będę pisać jakie mi odpowiadają stroje do danej postaci tzn. jakie bym chciał zobaczyć bo nie mam do tego głowy dziś, napisze innym razem ;)

Mortal Kombat 9:
1. SUB ZERO - DOBRY
2. SCORPION - NEUTRALNY
3. REPTILE - ZŁY
4. SHANG TSUNG - ZŁY
5. QUAN CHI - ZŁY
6. RAIDEN - DOBRY
7. LIU KANG - DOBRY
8. JAX - DOBRY
9. VORPAX - ZŁA
10. KITANA - DOBRA
11. KUNG LAO - DOBRY
12. BARAKA - ZŁY
13. NOOB SAIBOT - NEUTRALNY
14. JOHNY CAGE - DOBRY
15. CYRAX - DOBRY
16. SIRO (PRZYJACIEL KUNG LAO Z MORTAL KOMBAT CONQUEST) - DOBRY


BOSSOWIE W "KOLUMNIE":
1. SHANG TSUNG AND QUAN CHI - ŹLI
2. GORO - ZŁY
3. SHAO KHAN - ZŁY

No to tak Goro i Shao Khan nie są grywalnymi postaciami (na mojej liście),
dodałem Siro i Vorpax czemu?
Chciałbym ich zobaczyć, a wręcz bardzo, zawsze chciałem zagrać Vorpax, nie mam pojęcia z jakiej przyczyny.
I na koniec.... jeśli chcecie to możecie tak jak ja napisać czy dobra postać czy naturalna czy zła (charakter),
możecie również (JEŚLI CHCECIE) napisać własną historie 9 serii MORTAL KOMBAT. :)
KONIEC! hehehe  ;D

Adept:

--- Cytat: Cobra w Lipca 07, 2009, 01:37:09 pm ---2. SCORPION - NATURALNY

--- Koniec cytatu ---
Hehe, a to dobre

Cobra:

--- Cytat: Adept w Lipca 07, 2009, 02:15:50 pm ---
--- Cytat: Cobra w Lipca 07, 2009, 01:37:09 pm ---2. SCORPION - NATURALNY

--- Koniec cytatu ---
Hehe, a to dobre

--- Koniec cytatu ---
O co ci Adept chodzi? Ja bym chciał aby w MK9 Scorpion był naturalny. :)
A i Adept jak chcesz to napisz swoją listę kombatantów. ;D

Mateuka:
chyba chodziło Ci o to ze Scorpion ma być NEUTRALNY a nie naturalny ;) pozdro :D

a ja bym proponował takiego wojownika jak TAKEDA który później za sprawą Vorpax i Shang Tsunga przemienia się w SCORPIONA a następnie ginie z rąk Kung Lao;)
napewno wszyscy pamiętaja go z Conquesta ;) moim zdaniem bardzo dobrze by pasował do fabuły pomiędzy II a III mortalem. z resztą tak samo jak i Quan Chi ;)

'Dranzer:

--- Cytat: Mateuka w Lipca 07, 2009, 02:49:32 pm --- moim zdaniem bardzo dobrze by pasował do fabuły pomiędzy II a III mortalem. z resztą tak samo jak i Quan Chi ;)

--- Koniec cytatu ---
Panowie, jak Wy możecie tak spekulować... Przecież Quan Chi jest obowiązkowy. No ale skoro już tu jestem to zaszczycę Was swoją listą kombatantów. 8)
A oto i ona:
1. Sub-Zero (z maską i bez)
2. Scorpion  ------II------ (oczywiście naturalny) ;D
3. Liu Kang
4. Johnny Cage
5. Kung Lao
6. Cyrax
7. Mileena
8. Sonya
9. Quan Chi
10. Shang Tsung
11. Baraka
12. Reptile
13. Kano
14. Raiden
15. Sheeva
Bossowie: Goro i Shao Kahn
Mi więcej postaci nie potrzeba... Spostrzegawczy forumowicz zauważy, że od pozycji 3 nie ma opisanych strojów. Żeby nikt nie dumał całymi dniami dlaczego ich nie ma, oświadczam, że już mi się nie chciało ich pisać. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej