Polskie Forum Mortal Kombat > Ogólne

Ulubieniec i "NieUlubieniec"

(1/55) > >>

Hardy:
Jacy są wasi ulubieńcy ze części od MK do UMK3?? (od MK4 nie licze bo to shit)

1.SCORPION (RULZ NA ZAWSZE SCORPION FOREVER  :twisted: )
2.JAX

"NieUlubieńcy" (czytaj: Tych których nie znosisz najbardziej)

1.Liu Kang
2.Rayden
3.Kano

Malvado:
Oto moja lista  :P

Top 3:

1. Kabal
2. Stryker
3. Scorpion

Shit 3:

1. Sub-Zero
2. Noob Saibot
3. Liu Kang

Ana:
Dobra a ja proponuje KONKRETNE uzasadnienie "kto", "jak" i "dlaczego".. bo w sumie wyjdzie na to, ze bedizemy ciagle gadac o "ulubionych" i "nieulubionych" postaciach a ani jednego ciosu nie wspomniajac juz o comabach nikt nie wymieni....

(MK1)->MK3
1. Sonya[/color]-> za całokształt... za leg graba ktorego trzeba było blokowac na dole :) za 34% combo 2hit przy ktorym trzeba bylo miec "niezly" refleks, za to, ze nie byla tak tania jak np.:Mileena, Kitana (IMO), za to ze to jedna z tych nielicznych postaci ktora walka nie ograniczala sie do uzywania fireballa, ale raczej sie kombinowało cos
2. Miałam napisac tu "Sub Zero", ale wlasciwie... Własciwie to porzadnie grac Subem to grałam w MK4, a w MK3 ograniczało sie to do combosów wchodzacych po zamrozeniu (dowolne kombinacje, z tego co pamietam, RUN, HP, HP, LP, HK, LK), wiec wpisze.... hmm... Reptile tylko nie bardzo umiem uzasadnic... nie pamietam combosów tym bardziej, ze Jaszczurem zawsze grałam "na wyczucie".... :)
3. I znowu dylemat... moze... Rain [/color] ktorego wiekszosc szerokim kolem omija.. Przy "blizszym poznaniu" dosc ciekawa postac
Nie wymienilam m.in. Jade ktora duzo gralam, bo gra nia opierala sie na fireballach lub zbyt prostych combach :) lub po polsku mowiac beznamietnym waleniu w przyciski :) , w zestawieniu nie ma tez Baraki i mimo ze w pewnym momencie przekonalam sie co do niego to niestety... zbyt mało grałam. Kabal.. był moment ze go lubiłam, ale tez niezbyt dlugo nim gralam i do dzis nie wiem co to z tym jego "niekonczacym sie combem" :wink: no i Sheeva, ale ona to juz inna bajka :)

Ok, ci "nieulubieni"
1. Johnny Cage
2. Kano
3. Stryker
Dlatego, ze sa po prostu postacie od ktorych mnie odrzuca
EDIT: do nielubianych spokojnie moge dorzucic Fujina-> najtansza ku*** w serii  :evil: (i mam nadzieje ze nigdy nie wroci) i Liu Kanga...

tHrol:
Heh ... ok zaczynamy

ULUBIENI:
Chłopi:
Sub-Zero
Liu Kang
niech będzie Scorpion

Kobity:
Sonya
Jade
Kitana

NIELUBIENI:
Johnny Cage
Shujinko
Baraka
Stryker
Heihachi <----- ?????? :D
I paru innych

SkY-MasTeR:
Fan Tekkena Sie Znalazł :D

Ulubieni:
1.Liu Kang
2.Raiden
3.Kung Lao  

NieUlubienci:
1.Sheeva
2.Sonya
3.Rain

P.S A Z Tekkena Mój Ulubieniec To Mokujin I Law[/i]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej