Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 383583 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 30, 2007, 10:32:07 pm »
A chyba że w ten sposób. To by nawet mogło być ale styl z bronią musi zostać też. Najlepiej by było aby każda postać miała po 150 możliwości w stylu i tak chociaż po 20 combosów :)
__________________FURY MK________________________

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 02, 2007, 12:53:08 pm »
Hahahaha tak sie teraz śmieje, bo piszecie kogo chcielibyście, a kogo nie. Pomyślałem sobie co by było gdyby Scorpiona pomineli, a Bo' Rai Cho zostawili  :lol: Umarłbym ze śmiechu. Nie no, wiadomo że Scorpiona nie wyrzucą, ale pomarzyć można. :wink:

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 02, 2007, 01:37:44 pm »
powinni zostać:
Scorpion i Sub-Zero,
Ermac,
Cage,
Kitana,
Tanya,
Raiden (ten stary, bo nowy-zły Raiden jest kiepskawy jakiś)
Shang Tsung i Quan Chi,



Bo' Rai Cho :D

i w sumie tyle :) Resztę można obsadzić nowymi twarzami... byle nie były one kalką starych (tak, jak Kano-Jarek, czy Kitana-Tanya w MK4,  Kano-Kira, Cage-Kobra w MK:D)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:28:27 pm »
Zostaną ci którzy posiadają najwięcej fanów, ci którzy są twarzami MK.  I paru nowych co pojawili się dopiero od MKDA. A ci którzy nie zostali przyjęci przez graczy odejdą.
__________________FURY MK______________________

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 03, 2007, 12:13:06 am »
Sub-Zero, Scorpion, Sonya, Johnny Cage, Raiden < - to są chyba główne twarze serii Mortal Kombat. No jeszcze Liu Kang, ale po wydarzeniach w MK:Deadly Alliance nie wiem czy dalej jest taki ważny jak wcześniej ( a wogóle to już nie człowiek jest ).

Według mnie z nowych Kenshi jest bardzo " silną " nową jednostką wnoszącą bardzo dużo do nowych mortali. Proszę tylko żeby nie bylo nowych postaci typu Hotaru, Kobra, Darius itp. bo się przewrócę, porzygam i zestarzeje o jakieś 40 lat  8)

Poczekajmy na newsy, trailery, screeny itp. Możemy zostać zaskoczeni, a może i nie  :D  Czas sam przyniesie nam wieści. My możemy sobie teraz gdybać i wyobrażać nowego mortala.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 03, 2007, 01:06:57 am »
Dość często o tym myśle i wydaje mi się, że ze starych postaci powinny zostać:
- Scorpion - to upiór, na którym ciąży klątwa i powraca co turniej i nigdy nie zazna spokoju ducha;
- Fujin - od końca MK4 on jest opiekunem ziemi i teraz on musi pomagać nam w kolejnych turniejach MK;
- Quan Chi - to chytry drań, który zawsze znajdzie drogę ucieczki by znowu powrócić. Żywe fatum :twisted:
- Kung Lao - teraz jego zadaniem jest reprezentować ziemię jako główny wojownik MK;
- Bo' Rai Cho - wydaje mi się, że ta postać ma potencjał i jako stary mistrz może służyć mądrością (i silnym trunkiem :twisted: );
- Kenshi - mądry i tajemniczy. Postać ma potencjał, widzę go  jak wojownika, który widzi to czego nie widzą inni;
- Reptile - oślizgły drań, który zawsze wraca;

To wszyscy. Reszta niech będzie nowa. Nie wymieniłem żadną panienkę bo nie widzę dla nich ról. Nie wymieniłem też Raidena bo wydaje mi się, że po przejściu na ciemną strone i prawdopodobnie po późnym wyzwoleniu go z tego stanu jego rola dobiegła końca a pozostałe postacie po prostu zginęły w Armageddonie.
To tylko moje widzenie, jak będzie - zobaczymy :wink:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 03, 2007, 08:05:17 am »
Ciekawy jest twój pogląd Sim, podoba mi sie :) Jeszcze by dożucić z 3 stare osoby do kompletu i reszta tak do dopełnienia 24 zawodników nowa.
___________________FURY MK_______________________

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 03, 2007, 08:10:34 am »
Tylu starych zawodników w zupełności wystarczy. Pozostali mogliby występować w gościnnych rolach w innych grach (tak jak Raiden w Unreal Tournament)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 03, 2007, 06:16:05 pm »
Cytat: "beru"
Tylu starych zawodników w zupełności wystarczy. Pozostali mogliby występować w gościnnych rolach w innych grach (tak jak Raiden w Unreal Tournament)


Unreal Tournament Championship 2. Tak tylko dla ścisłości :wink:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 04, 2007, 12:28:55 am »
Tak ciągle dyskutujemy na temat tego mortala, a nie ma żadnych wieści. Człowiek czeka i czeka i nic. Może ktoś wie, kiedy jakiś news będzie. Wydaje mi się że dopiero po premierze MK:Armageddon na Nintendo Wii.

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 04, 2007, 10:40:37 am »
Nie chce tworzyć oddzielnego tematu więc dam to tutaj

Są jakieś wieści o tym Mortalu zapowiadanym na DS-a? Tytuł chociaż?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 04, 2007, 12:59:52 pm »
Cytat: "Over Zero"
Nie chce tworzyć oddzielnego tematu więc dam to tutaj

Są jakieś wieści o tym Mortalu zapowiadanym na DS-a? Tytuł chociaż?

Stego co wiem to nie wiadomo jeszcze nic na temat mortala na DSa. Jeśli ma wogle wyjść to niedługo powinno się coś nowego ujawnić.
___________________FURY MK_______________________

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 21, 2007, 07:14:13 am »
Cytat: Over Zero
Są jakieś wieści o tym Mortalu zapowiadanym na DS-a? Tytuł chociaż?

Zapraszam do działu na DS: http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=745

PS: Przesuneli premiere Mortal Kombat 8 Kiedy to ona teraz wyjdzie:( Ale z jednej strony Midway chca wycisnac z konsoli wszystko co się da, i powtarzaja ze gra bedzie bardzo mroczna. Ok Bedzie trzeba sobie kupic DS i pograc jak wyjdzie Mortalek na DS :wink:  (pewnie bedzie pod koniec roku)

Ed not only mentions the game won't be out until the end of 2008, he mentions that it will be a year or so before we start seeing much more of what the game has to offer.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2011, 03:55:42 pm wysłana przez Dumian »

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 21, 2007, 08:52:54 am »
Wszyscy wiedzą że Boon się postara aby Mortal 8 był klimatyczny, ale jeszcze daleko do premiery jak to ma być koniec 2008 :? Ja Playa 3 jeszcze nie mam lecz kasa już na niego jest, poczekam aż trochę cena pójdzie w dół. :)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 21, 2007, 09:15:25 am »
Nie ma sensu kupowac jeszcze PS3 poczekać i kupić z miesiać przed premiera Mortala, albo premiera GTA4!! :D