Autor Wątek: MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??  (Przeczytany 34384 razy)

Offline muciek11

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Madry1
MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??
« dnia: Sierpnia 19, 2011, 11:53:54 pm »
Siema ma problem z odblokowaniem Goro,Kintaro,Kahn nie wiem jak ich odblokować, słyszałem i nawet chciałem jakoś ich wgrać do gry ale mam oprogramowanie 3.70 a powinno być 3.55. Kompletnie nie wiem co zrobić może ktoś umie to zrobić to proszę o pomoc jakieś rady.
jbc to ps3
Z góry dzięki  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2011, 12:37:11 am wysłana przez muciek11 »

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 20, 2011, 02:03:52 am »
Goro, Kintaro i Shao Kahn to postacie niegrywalne. Z postaci do odblokowania są jedynie Cyber Sub-Zero (gdy go pokonasz Kabalem w Story Modzie) i Quan Chi (przejście Story Mode'a). Z innych postaci są Kratos (ekskluzywna postać na PS3) i postacie DLC: Skarlet, Kenshi, Rain i Freddy Krueger.
Co prawda są filmiki, jakoby ktoś odblokował kogoś/każdego z nich, może nawet jest jakiś sposób, ale jeszcze nie odkryty/nie udostępniony.
W pewnych okolicznościach można jednak zagrać Goro.
(click to show/hide)

Offline muciek11

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Madry1
Odp: MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 20, 2011, 09:17:12 am »
dzięki :)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 15, 2012, 10:13:13 pm »
Wie ktoś dokładnie jak odblokować Goro i Shao-Kahna w MK9 na PS3 albo X360.
Jakie mody i te de??
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ImqyLO53M5E&feature=endscreen&NR=1[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2012, 10:16:20 pm wysłana przez Maniak »

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 16, 2012, 07:33:27 am »
Zapewne trzeba mieć przerobione PS3.

Z ciekawostek, jeden Australijczyk na przerobionym X360 (przeróbka JTAG, czyli m.in. odpalanie wszystkich gier z HDD i dostęp do wszystkich plików) zrobił tak, że pogrywał sobie m.in. ukrytym Reptilem.

Offline ermac6f

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??
« Odpowiedź #5 dnia: Października 22, 2013, 11:38:07 am »
da się i klasycznymi i bosami. bosami jak, musisz hackować (co jest prawie niemożliwe) system gry otóź jest duźo slotów na postacie moźna koło cyber sub-zero zagrać jak kintaro. koło raina dlc shao kahn! koło jaxa goro ,koło reszty klasyczne wersje jak to się robi to zapomniałem.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 29, 2014, 06:29:38 pm »
Temat może i stary, a fakt który powiem pewnie wiele osób zna, ale w wersji na PC bossami da się grać ściągając moda, wystarczy poszperać w necie. Mod jest o tyle sprytny, że bossowie są niegrywalni na multi (co oczywiście jest jak dla mnie plusem) i dodatkowo nieraz podczas walki z Shangiem na drabince może on zmienić się w bossów, gdyż gra uznaje ich wtedy jako zwykłe postacie - ale nie zmienia się w bossów często, a nawet jeśli to wystarczy stosować wtedy nasze taktyki na bossów lub po prostu jeszcze raz wybrać postać by zacząć walkę od  nowa :P

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 30, 2014, 05:32:48 am »
Pisałem o tym modzie tutaj. Wszystko oczywiście przetestowałem i muszę przyznać, że nigdy nie lubiłem modyfikacji gier, jednak tutaj było to całkiem spoko. Nie wiem tylko czy listy ciosów zostały przygotowane przez NS czy właśnie przez osoby tworzące modyfikację. W pierwszym przypadku widocznie bossowie na potrzeby testów mogli być grywalni.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??
« Odpowiedź #8 dnia: Września 01, 2014, 10:43:58 pm »
Wydaje mi się, że te spisy ciosów przygotowała ekipa NS. Też mi się wydaje, że bossowie wpierw mieli być grywalni, chociażby było info jakieś o tym, że Goro miał być grywalny... co oczywiście skończyło się tylko na planach twórców jak widać. Możliwe, że ci co zrobili moda wygrzebali ciosy bossów z kodu gry czy coś, nie wiem - nie znam się na tych klockach. A tak przy okazji czytałem recenzję, którą napisałeś i powiem, że dobra robota :)