Autor Wątek: Mortal Kombat vs Tekken i inne bijatyki  (Przeczytany 76390 razy)

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 13, 2008, 03:19:58 pm »
Tibo w temacie o MK8 napisał o tekkenie :

(kopniesz gościa w noge i prysak mu krew ale żenada)


I że niby co ? W mk nie ma takiego czegoś że za każdym ciosem krew pryska ? Jest ! 

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 13, 2008, 04:00:56 pm »
No wlasnie nie co ty od dzisiaj garsz W MK.Jak goscia kopniesz w noge to mu z niej krew nie leci.A pozatym po ch!@# nagle cytujesz taki stary post

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 13, 2008, 04:42:24 pm »
To chyba nie w mortala grałeś człowieku wejdz sobie na youtube i obejrz filmiki z Tekkena .Gosc kopie przeciwnika w stopy i pryska mu krew (tworzy sie tak chmura krwi i nie chodzi mi o efkety swietle przy zadwaniau ciosów).

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 13, 2008, 05:32:20 pm »
lol, czepiacie sie takich szczegolow jak krew, a przeciez nie to jest najwazniejsze. prawda jest taka ze tekken oferuje lepszy gameplay niz mk. dlatego T>MK.

Zamykam temat!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 13, 2008, 05:48:48 pm »
Zamykać to Ty możesz, sedes  :D

Są gusta i guściki i każdy woli co innego. Nie ma co się wypowiadać, bo dla innych gameplay jest ważniejszy, dla innych co innego.

Mnie osobiście gameplay z Tekkena się nie podoba. Wole bardziej taktycznie pograć, niż uderzać z ultra-gwiezdną prędkością w klawsze.

Tyle i ja moge temat zaknąć a po co?

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 13, 2008, 06:23:40 pm »
Eee  co tam Tekken czy Mortal jak Baldur jest najlepszy ; p

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 13, 2008, 08:10:37 pm »
a te wszystkie kombosy w mk to nie naparzanie w klawisze? tekken przynajmniej oferuje jakis rytm.

nie chce bronic tekken, bo nie gustuje w tej grze ale nie mam smoczych klapek na oczach.

Davidkoz, nie otwieraj tematow jak ja zamykam ;D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2008, 08:12:24 pm wysłana przez LK-9T9 »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 13, 2008, 08:14:39 pm »
Ale mi rytm przeciwni zrobi kombos i nie zyjesz ; p taki np: King jak cie złapie to już nie puści ; p

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 13, 2008, 08:21:34 pm »

Są gusta i guściki i każdy woli co innego. Nie ma co się wypowiadać, bo dla innych gameplay jest ważniejszy, dla innych co innego.

W grach przede wszystkim NAJWAZNIEJSZY jest gameplay, a nowe mortale tegoż 'szczegółu' nie posiadają, w przeciwieństwie do tekena, a to, że większości z Was to nie martwi, bądź też tego nie rozumie, nie znaczy żeby wywyższać tą pierwszą gre nad drugą (o zgrozo lepszą właśnie pod względem grywalności!)

Mnie osobiście gameplay z Tekkena się nie podoba. Wole bardziej taktycznie pograć, niż uderzać z ultra-gwiezdną prędkością w klawsze.

Buhahahahahahahahahaha!!!!  LOL LOL!! :D :D Jak to przeczytałem to spadłem z krzesła xD Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahah....
Gwiezdną prędkością w klawisze to ci się chyba z MK4 pomyliło, albo posty na forum możesz tak pisać (tudzież raczej tak piszesz). Rozumiem, że w życiu nie grałeś w żadnego tekkena od części 3-ciej w górę, bo jeśli odpowiedź jest przecząca, uznał bym cię za idiotę (no offence).
Ja grałem w prawie wszystkie części (za wyjątkiem TT, T4 i TDR) i jestem posiadaczem T5 na PS2, i jak ktoś wmawia mi, że wystarczy wciskać wszystkie klawisze bez ładu i składu, a i tak mnie załatwi, to jest albo idiotą albo faktycznie nie grał jeszcze w T. Ale w każdym bądź razie jest to zniewaga dla tej zacnej bijatyki, o której, jak widzę, większość z Was nie ma zielonego pojęcia.
Tak! Tekken jest lepszy od nowych MK!!

Tyle i ja moge temat zaknąć...

Dziękujemy Ci Davidkoz, że uświadomiłeś nas, że tylko Ty możesz zamknąć ten temat. Teraz już każdy będzie o tym wiedział... 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2008, 02:03:01 pm wysłana przez Mat »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 13, 2008, 08:29:18 pm »
2-wymiarowe mortale są jeszcze dość taktyczne. Mk4 to już jest za szybka. Na dużym poziomie trudności trzeba napieprzać w klawisze, że aż ręce bolą po 5 minutach. Tymbardziej, że energia przeciwnikowi dość wolno schodzi.

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 13, 2008, 08:35:15 pm »
Bo nie ma to jak pierwsze 3 cześci MORTALA :)

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 13, 2008, 08:54:57 pm »
lol, czepiacie sie takich szczegolow jak krew, a przeciez nie to jest najwazniejsze. prawda jest taka ze tekken oferuje lepszy gameplay niz mk. dlatego T>MK.

Zamykam temat!

- jedyny POWTARZAM jedyny mądry człowiek którego znam  ;D


Tibo , po $%%$% się czepiasz tej głupiej krwi ? Tekken jest może i mniej od mortala brutalniejszy ale gameplay ma napewno lepszy. Bronisz tego mortala jak byłby to twój syn   ;) :-X


kurde teraz ja ostatecznie zamykam temat. i nie odblokowujcie.


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2008, 09:07:27 pm wysłana przez _cyBeR_ »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 13, 2008, 09:07:32 pm »
1.Czepaim się ponieważ gra przez to traci na klimacie i jest to kompletenie nie realistyczne .
2.Ja nie bronie Mortala tylko wypisuje rzeczy które nie podobaj mi sie wTekkenie proste i logiczne
3.Nie możesz zamknąc tego tematu (widze że każdy chciałby być imperatorem ; p)

Offline Sub_ZeroSMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 13, 2008, 09:21:44 pm »
sorry ale wg mnie MK wygrywa ,niepodoba mi się klimat panujący w  tekkenie ,postacie nie są jakieś oryginalne przez co są nudne proste :P jedyna postać z tekkena która mi się podoba to yoshimitsu .

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs Tekken
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 13, 2008, 09:42:59 pm »
Mat wyśmiewać to się możesz z siebie  ;D

Nigdy nie mówiłem, że mam jakiekolwiek pojęcie jeśli chodzi o Tekkena. Nigdy mi się nie podobał, nie podoba się i podobać nie będzie. Grałem chyba we wszystkie części, nawet mam na swoim PS3 Tekken:DR i jedną sekwencą, jednym kombosem przeszedłem all na wszystkich poziomach wraz z tymi rankingowymi meczami. Zero trudności, tylko naciskalem kilka guzików. W MK nawet jakbym się zesrał to nie doszedłbym to bosa, baa, nawet do subbosa.

Mówie, że każdy ma swój gust. Dla mnie od Gameplayu ważniejsza jest historia i przekaz gry (nie chodzi mi teraz o MK czy Tekkena, tylko mówie ogólnie, nie najwazniejszy jest gameplay).

Bronie MK i będę bronił  dlatego, że się wraz z nim wychowałem i był cząstką mnie. (pozytywnie zaskoczył mnie od czasów PS2). Teraz dziełami dla mnie są takie gry jak seria Final Fantasy czy Metal Gears Solid.

Tyle  :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2008, 09:49:18 pm wysłana przez davidkoz »