Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

Deception Help Me !!

<< < (2/10) > >>

Death Dealer:

--- Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe w Maja 05, 2008, 10:28:43 pm ---
Nie kojarzę Goro, Kintaro i Motaro i Sheevy też nie.

--- Koniec cytatu ---

Teraz to mi jak to się mówi "zabiłeś ćwieka" bo kiedys pożyczyłem mojego xboxa kumplowi i on odblokował wszystkie postacie (z wyjątkiem nieszczęsnego Liu Kanga) ale za cholrę nie pamiętam żeby były tam takie postacie jak Goro czy Motaro.... Wręcz jestem pewny, że ich nie było w deception i Deadly Alliance. wiem, że w wersji Wii był Shao Kahn...
Ale jeżeli te postacie faktycznie są to chętnie je odblokuję.

PS: Ja własnie przechodzę sobie Konquest :) straciłem zapisy, a chce odblokować wszystkie areny i kilka postaci.

Dantos:
Ale jemu chyba chodziło oto ,czy spotkales takie postacie w Conquescie a nie czy ich odblokowales ;D.Jezeli chodzi o mnie to tak Goro i Kintaro nie spoatkalem ,ale kiedys jednym z domkow znanalzem trupa Sheevy :).Co do Sektora mozna go znalesc gdzies w Edeni.

SlaveMe TortueMe KillMe:
Dantos masz rację
Sory D.Dealer może sie źle wyraziłem....Chodziło mi o spotkanie postaci w konquest mode, w końcu Boon mówił że będzie można spotkać wszystkie postacie jakie kiedykolwiek pojawiły sie w serii.
A Shao można spotkać bez problemu w Outworld

PS: Death Dealer, postacie masz wyżej a areny podeślę ale wieczorkiem bo teraz nie mam tajma za bardzo.

Jedu Sindel:
Jeszcze 2 pytanka, jak grać w alternatywnych ciuszkach ? bo dla scorpa odblokowałem i czy muszę przechodzić wszystkie trening u bo rai cho. Bo ten drugi trening w ogóle jest z kosmosu jest kombinacja: kwadrat, kwadrat, trójkąt, kółko i nie można zrobic bo po trójkącie sie zatrzymuje i kopie po czasie ;/

Znalazłem kolesia od straganu z mięsem, jak to mięso dać strażnikowi skoro sprzedawca mi nie dał ??

Tibo:
Aby wybrac alternatywny stroj musisz wybierac daną postac po przez naciśnięcie przycisku start

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej