Polskie Forum Mortal Kombat > Klasyka MK

Liu Kang robi gwiazdę w MK!

(1/2) > >>

Dragon7422:
Czy zdarzyło się wam kiedyś zauwarzyć jak Liu Kang robi gwiazdę i atakuje was w MK? Bo ja widziałem to kilka razy? Wiecie może jak zrobić ten cios?

Adept:
W którym Mortal Kombat. Ja gwiazdę widziałem tylko w Fatality Liu Kanga z Mortal Kombat 1 i Mortal Kombat II

Dragon7422:
W Mortal Kombat, ale ja to widziałem zaraz jak mnie zabił i jest wtedy czas na Fatality to wtedy to zrobił, ale fatality nie zrobił tylko mnie z buta walną;)

Adept:
"w Mortal Kombat" ALE W KTÓRYM. W serii Mortal Kombat jest takie coś jak cyferka obok dwóch słów które przeważnie brzmią "Mortal" i "Kombat" więc bardzo byłbym wdzięczny za podanie tej cyferki, bo samo "Mortal Kombat" to może oznaczać około ośmiu gier komputerowych.

Jeżeli Cię zabił i wykonał gwiazdę na sto procent musiało to być jego Fatality. Nie przypominam sobie, aby Liu Kang mógł nie kończyć swego Fatality, w sensie jak zaczenie to musi skończyć fatalem w przeciwieństwie do innych postaci jak Kung Lao (Rzut kapeluszem) czy Sub-Zero (F+F+D+LK). Także raczej niemożliwe aby Liu Kang Ci TYLKO gwiazdę zrobił w Mortal Kombat II.

Dragon7422:
W Mortal Kombat 1. No chyba że nie zrobił fatality to może jakiś bug mu w tym przeszkodził

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej