Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

Błędy w MKD

(1/4) > >>

Goreface:
Ok moze zaczniemy wpisywac jakie bledy wychwyciliscie w Mortal kombat Deception??

Ja mam tego mase...

na pierwszy ogień taki: Kiedy wykonujesz rzut Sub Zero i tym samym pokonujesz przeciwnika, w nastepnej rundzie wstanie z pozycji lezacej od razu do stojacej bez jakiejkolwiek sekwencji przygotowanej przez programistow:

czekam na wpisy;)

Malvado:
Moim zdaniem błędem jest to, że kiedy na arenie Falling Cliffs (czy jakoś tak :)) dwie postacie spadną i nabiją się na kolce to wygrywa ta która miała więcej energii. Moim zdaniem w takim wypadku powinien być remis. Co gorsza jeżeli zepchniemy postać w pierwszej rundzie to bez problemu możemy zagrać przeciw niej w drugiej rundzie. To jest wg. mnie bardzo głupie i nieprzemyślane 8)

Goreface:
zawsze mozna ustawic po jednej rundzie:) jest bardziej realistycnzie

Malvado:
Jednak moim zdaniem lepiej było by jak gra automatycznie by to ustawiała. Byłby większy realizm :)

Sicku:
Ja pamiętam ze czasem na arenie yin yang island czasem bywało tak ze kamera tak sie pitoliła że nie widać nic i czasem gdy np. wrzuciłem przeciwnika na np.drzewo nagle znajdowałem sie daleko gdzieś na wodzie i mosiałem przechodzić pół areny spowrotem do przeciwnika moze ktos tez miał podobną sytuacje... poprostu LOL...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej