Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

MK: Deception

(1/4) > >>

wojass:
zna ktoś link do tej gry i do jakiegoś działającego emulatora?

Malvado:

--- Cytat: "wojass" ---zna ktoś link do tej gry i do jakiegoś działającego emulatora?
--- Koniec cytatu ---


MK: Deception jest narazie nie emulowane :). Chyba że chcesz zagrać 3,4FPS/sec.

MatizzKombat:D:
Chce kupic gre Mortal Kombat Deception ale nie wiem czy by sie oplacalo!!! Moze ktos powie czy warto   :wink:  :wink:  :D

Chameleon:
Wiesz... nawet się opłaca to kupić, bo tam jest konquest co sprawia ci dużo frajdy, i oczywiście też tam jest zwykłe arcade jak we wszystkich częściach MK, ale tak naprawdę jeżeli chodzi o zwykłe nawalanie to najlepsze jest mortal kombat deadly alliance! Bardzo dużo krwi! Szybka akcja i wogóle, akurat wszędzie to próbuję kupić, w empiku, w media markt a nawet w sklepie internetowym i allegro!!!

beru:

--- Cytat: "Chameleon" ---ale tak naprawdę jeżeli chodzi o zwykłe nawalanie to najlepsze jest mortal kombat deadly alliance!!
--- Koniec cytatu ---


Ośmielę się nie zgodzić, wg mnie postaci z MKDA są zdecydowanie toporniejsze niż te z MKD, ponadto rzuty, breakery i uppercuty, wieloplatformowe i interaktywne areny oraz Teleport Kick Scorpiona :) przeważają dla mnie szalę zwycięstwa na stronę Deception.
Jedyne co mnie denerwuje w tej odsłonie MK to szybko i nieprzemyślanie przygotowane stroje alternatywne (może z paroma wyjątkami np Raiden czy Scorpion)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej