Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

MK: Deception

<< < (2/4) > >>

SkY-MasTeR:
dla mnie opłacało sie kupić MKD bardzo mi sie spodobało na allegro poszukaj tam jest duuży wybór

Zbyszeek:
zgadzam się z Beru MKD bardzo mi się podoba między innymi tryb qonquest chass kombat no i oczywiście Death Traps gdzie areny są bardzo różnorodne i bardzo aktywne i można długo i do woli "bawić się" z przeciwnikiem a potem wykończyć go w jeden z wielu fantastycznych sposobów a do tego jest to bardzo dobrze pokazane w Death Traps  podoba mi sie to że nie ma dwóch pasków na górze dzięki czemu można wedle własnego uznania przdłużać rozgrywkę to dobre rozwiązanie gdy chcemy po trenować sterowanie postacią a jednocześnie nie chcemy aby przeciwnik stał bez ruchu i żeby było nudno.
Podoba mi się też ogólna różnorodność aren już nie mówie tylko o Death Traps(aż 21 aren)  fajna jest też trójwymiarowość gry ogólnie gra jest najlepszą częścią Mortal Kombat jaka według mnie powstała niestety musze się przyznać do tego że bazuje jedynie na informacjach zawartych na oficjalnej stronie gry(bardzo fajna) ktorą polecam na odnośniku do www jeszcze w nią nie grałem bo jest na x-boxa ps2 i gc kturych nie mam wadą gry jest fakt że nie ma jej na PC ale za to wygląd postaci zmienił się na lepsze pozdrawiam wszystkich a tym razem wyjątkowo Beru MKD jest super!!!!

davidkoz:
mówisz najlepsza gra, wszystkim polecam itp. a nie grałes w nią wogóle  8) hehe niezłe.

Ja plecam gre MK:D wg mnie najlepsza część ale musze przyznać że gdyby nie konquest to praktycznie wogóle w nią bym nie grał. Więcej przysiedzialem przy MK:DA z tego względu że była pierwszą grą w pełnym 3D ( bo o 4 nie moza powiedzieć że jest w pełni 3D ) i rózni sie znacznie od poprzednich część.

Chameleon:
No wiesz, nie grałem, ale tyle widziałem tych filmów, trailerów, filmów z fatalitami i zdjęć i naprawdę to musi być zajechana gra!

SkY-MasTeR:

--- Cytat: "Chameleon" ---No wiesz, nie grałem, ale tyle widziałem tych filmów, trailerów, filmów z fatalitami i zdjęć i naprawdę to musi być zajechana gra!
--- Koniec cytatu ---

no bo taka jest!szkoda tylko że nie dali podstawowych postaci np.Johnny Cage, Sonya, Shang Tsung itd.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej