Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

Zakończenia w MK Armageddon

(1/5) > >>

tygrys:
Filmiki  końcowe muszą być renderowanie a nie jakieś obrazki i opis pod nimi :twisted:
W Mortal Kombat 4 umieli zrobic filmiki piękkne na PSX. A nie umią zrobic na PS2 wstyd jeszcze ma napęd DVD

Balak:
Masz racje.Głupio że nie było filmików zakończeniowych tylko obrazki.Mam nadzieje że w MK:A będą. :?

Malvado:

--- Cytat: "tygrys" ---W Mortal Kombat 4 umieli zrobic filmiki piękkne na PSX. A nie umią zrobic na PS2 wstyd jeszcze ma napęd DVD
--- Koniec cytatu ---


Nie że nie umieją zrobić tylko za dużo czasu by im to zajęło i zamiast czekać na grę rok czekalibyśmy 2 lata. Też chciałbym żeby były filmiki, ale to nie zależy ode mnie :)

Sim:
No fakt obrazki mają to do siebie, że są oszczędne ale za to filmiki podwyższają jakość. Poza tym jak to wygląda wstęp w formie filmu a zakończenia w formie obrazków. Moim zdaniem to jest troche nie konsekwentne :x

Santiago:
Troche trudno mysle, zmiescic na plycie ok 60 filmikow, zauzmy minutowych - to godzina filmu + gra. Niedaloby rady. Natomiast mozna by dodac dysk bonusowy... ;) :D Marzenia. A tak na serio nie nastawialbym sie na nic specjalnego, obrazki, jak zwykle.

Dodam tylko, ze jesli maja miec one klimat, to ja jestem za :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej