'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Mity i ?mieszne historie o MK  (Przeczytany 12510 razy)

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
Odp: Mity i ?mieszne historie o MK
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 24, 2010, 02:30:18 pm »
Ja pami?tam jak mi wkr?cili ?e Jax ma metalowe ?apy bo wpad? pod poci?g (fatality MK3) i mia? operacje :D:D

Mia?em podobn? sytuacj?, kumpel brata twierdzi? ?e Jax'owi przywi?zali do szyn r?ce i ?e mu je poci?g przejecha? a potem ?e mu zrobili stalowe r?ce. ;D
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 24, 2010, 02:53:50 pm »
Mia?em podobn? sytuacj?, kumpel brata twierdzi? ?e Jax'owi przywi?zali do szyn r?ce i ?e mu je poci?g przejecha? a potem ?e mu zrobili stalowe r?ce. ;D

Czyli Franek przeczyta? w Kompendium Wiedzy to opowiadanie. Opowiedzia? je pó?niej Zbyszkowi, Zbyszek Dominikowi. Dominik Paw?owi, Pawe? Tomkowi, Tomek Micha?owi, Micha? Dawidowi, Dawid Kamilowi, Kamil Adolfowi, Adolf Patrykowi, a Patryk powiedzia? Tobie. W ten sposób dosta?e? przekr?con? wersj? tego zdarzenia  :)

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 25, 2010, 10:09:33 am »
Czyli Franek przeczyta? w Kompendium Wiedzy to opowiadanie. Opowiedzia? je pó?niej Zbyszkowi, Zbyszek Dominikowi. Dominik Paw?owi, Pawe? Tomkowi, Tomek Micha?owi, Micha? Dawidowi, Dawid Kamilowi, Kamil Adolfowi, Adolf Patrykowi, a Patryk powiedzia? Tobie. W ten sposób dosta?e? przekr?con? wersj? tego zdarzenia  :)

Nom.

Pami?tam ?e kiedy? kto? mi powiedzia? ?e bilzn? Sub-Zero stworzy? Scorpion.
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline CukieR

• U?ytkownik
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 03, 2010, 01:02:00 am »
Mi za to brat wkr?ci? ?e jest trzecie stage fatality w MK4 (na tej mapie co pada ?nieg)
Rzekomo mu si? uda?o i w tym fatalu posta? wykopywa?a przeciwnika do tego okienka na ?rodku, kolce po bokach odrywa?y mu r?ce i spada? na kolce tak jak przy game over :P

Ja w to oczywi?cie wierzy?em i próbowa?em jak g?upi to wykona? :P

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 09, 2010, 12:41:24 pm »
Sam te? wkr?ci?em starszego brata odno?nie Animality w MK3. Powiedzia?em mu, ?e Nightwolf zmienia si? w wilka, biegnie przez ca?y ekran, a gdy ju? jest przy przeciwnikowi skacze i odgryza mu ?eb. Uwierzy? bo wcze?niej nie umia? wykona? Animality. Przesta?o by? ciekawie kiedy mu si? uda?o  ;D ;D ;D

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: Września 03, 2010, 09:14:18 am »
Raczej standardowe mity odno?nie MK2 - przez jaki? czas próbowa?em znale?? sposób by walczy? z Blazem (bo ju? kilkana?cie lat temu tak nazywano posta? z The Pit II), Kano wyzwolonym z ?a?cuchów i zrobi? stage fatality w Living Forest, ale te ?ciemy by?y swego czasu bardzo popularne w?ród graczy i nikt nie wiedzia? na ile s? prawd? bo w dobie braku netu ci??ko to by?o zweryfikowa?.

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: Września 04, 2010, 09:32:27 pm »
Ja do niedawna próbowa?em wynale?? Error Macro w MK. Nie uda?o si?... Chocia? nie wiem ile w tym prawdy ?e taki b??d istnieje.

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
  • Ten, co si? nie patyczkuje...
« Odpowiedź #22 dnia: Października 15, 2011, 11:15:10 pm »
A Jax to robot z ludzkimi ramionami jakie? pytania?  ;D
Without your weapons, you are no match for Motaro!

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #23 dnia: Października 15, 2011, 11:32:00 pm »

Jakie jest ?ród?o tego mitu? Poza tym jest odwrotnie. Jax ma tylko robotyczne ramiona.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
  • Ten, co si? nie patyczkuje...
« Odpowiedź #24 dnia: Października 16, 2011, 01:37:08 pm »

Jakie jest ?ród?o tego mitu? Poza tym jest odwrotnie. Jax ma tylko robotyczne ramiona.

To nie mit sam takie byle co wymy?li?em i chodzi w?a?nie o to , ?e jest na odwrót. Wiem, ?e to nie ?mieszne ale ja to tak na szybko i bez pomys?u. Jak dam rad? to znajd? jakie? ciekawostki.
Without your weapons, you are no match for Motaro!