Autor Wątek: Mity i śmieszne historie o MK  (Przeczytany 13376 razy)

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Mity i śmieszne historie o MK
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 24, 2010, 02:30:18 pm »
Ja pamiętam jak mi wkręcili że Jax ma metalowe łapy bo wpadł pod pociąg (fatality MK3) i miał operacje :D:D

Miałem podobną sytuację, kumpel brata twierdził że Jax'owi przywiązali do szyn ręce i że mu je pociąg przejechał a potem że mu zrobili stalowe ręce. ;D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mity i śmieszne historie o MK
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 24, 2010, 02:53:50 pm »
Miałem podobną sytuację, kumpel brata twierdził że Jax'owi przywiązali do szyn ręce i że mu je pociąg przejechał a potem że mu zrobili stalowe ręce. ;D

Czyli Franek przeczytał w Kompendium Wiedzy to opowiadanie. Opowiedział je później Zbyszkowi, Zbyszek Dominikowi. Dominik Pawłowi, Paweł Tomkowi, Tomek Michałowi, Michał Dawidowi, Dawid Kamilowi, Kamil Adolfowi, Adolf Patrykowi, a Patryk powiedział Tobie. W ten sposób dostałeś przekręconą wersję tego zdarzenia  :)

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Mity i śmieszne historie o MK
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 25, 2010, 10:09:33 am »
Czyli Franek przeczytał w Kompendium Wiedzy to opowiadanie. Opowiedział je później Zbyszkowi, Zbyszek Dominikowi. Dominik Pawłowi, Paweł Tomkowi, Tomek Michałowi, Michał Dawidowi, Dawid Kamilowi, Kamil Adolfowi, Adolf Patrykowi, a Patryk powiedział Tobie. W ten sposób dostałeś przekręconą wersję tego zdarzenia  :)

Nom.

Pamiętam że kiedyś ktoś mi powiedział że bilznę Sub-Zero stworzył Scorpion.

Offline CukieR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Mity i śmieszne historie o MK
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 03, 2010, 01:02:00 am »
Mi za to brat wkręcił że jest trzecie stage fatality w MK4 (na tej mapie co pada śnieg)
Rzekomo mu się udało i w tym fatalu postać wykopywała przeciwnika do tego okienka na środku, kolce po bokach odrywały mu ręce i spadał na kolce tak jak przy game over :P

Ja w to oczywiście wierzyłem i próbowałem jak głupi to wykonać :P

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mity i śmieszne historie o MK
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 09, 2010, 12:41:24 pm »
Sam też wkręciłem starszego brata odnośnie Animality w MK3. Powiedziałem mu, że Nightwolf zmienia się w wilka, biegnie przez cały ekran, a gdy już jest przy przeciwnikowi skacze i odgryza mu łeb. Uwierzył bo wcześniej nie umiał wykonać Animality. Przestało być ciekawie kiedy mu się udało  ;D ;D ;D

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Mity i śmieszne historie o MK
« Odpowiedź #20 dnia: Września 03, 2010, 09:14:18 am »
Raczej standardowe mity odnośnie MK2 - przez jakiś czas próbowałem znaleźć sposób by walczyć z Blazem (bo już kilkanaście lat temu tak nazywano postać z The Pit II), Kano wyzwolonym z łańcuchów i zrobić stage fatality w Living Forest, ale te ściemy były swego czasu bardzo popularne wśród graczy i nikt nie wiedział na ile są prawdą bo w dobie braku netu ciężko to było zweryfikować.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mity i śmieszne historie o MK
« Odpowiedź #21 dnia: Września 04, 2010, 09:32:27 pm »
Ja do niedawna próbowałem wynaleźć Error Macro w MK. Nie udało się... Chociaż nie wiem ile w tym prawdy że taki błąd istnieje.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Mity i śmieszne historie o MK
« Odpowiedź #22 dnia: Października 15, 2011, 11:15:10 pm »
A Jax to robot z ludzkimi ramionami jakieś pytania?  ;D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mity i śmieszne historie o MK
« Odpowiedź #23 dnia: Października 15, 2011, 11:32:00 pm »
A Jax to robot z ludzkimi ramionami jakieś pytania?  ;D

Jakie jest źródło tego mitu? Poza tym jest odwrotnie. Jax ma tylko robotyczne ramiona.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Mity i śmieszne historie o MK
« Odpowiedź #24 dnia: Października 16, 2011, 01:37:08 pm »
A Jax to robot z ludzkimi ramionami jakieś pytania?  ;D

Jakie jest źródło tego mitu? Poza tym jest odwrotnie. Jax ma tylko robotyczne ramiona.

To nie mit sam takie byle co wymyśliłem i chodzi właśnie o to , że jest na odwrót. Wiem, że to nie śmieszne ale ja to tak na szybko i bez pomysłu. Jak dam radę to znajdę jakieś ciekawostki.