Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Story Mode, czyli wszystko o fabule.

<< < (3/21) > >>

Luna:

--- Cytat: sir_chester w Kwietnia 08, 2011, 05:12:54 pm ---Jak kiedyś zobaczyłem MUGENA z z cybernetyczną wersją Suba o nazwie Hydro to się bałem, że w nowych Mortalach (na ówczesne czasy czyli DA-A) ale na szczęście tego nie było... aż do teraz. Jeszcze zrozumiałbym gdyby historia wyglądała na inną niż tylko zamianą ze Smoke'iem miejscami, albo by chociaż wsadzili go dopiero w następnym MK, a tak najpierw pokazali fajną ludzką formę, a potem dodali jeszcze nie wiadomo skąd wersje cybernetyczną... trochę dziwne posunięcie, może się oswoję, a może po prostu na MK9 zakończę.

--- Koniec cytatu ---
Sugeruję przestać jęczeć, bo po raz pierwszy od dawna w kwestii designu nowych postaci coś się ruszyło. Dlaczego mam wrażenie, że wszystkim było by najlepiej, gdyby developerzy w ogóle nie wykazywali się inwencją i jechali na WSZYSTKIM co było sprawdzone? Przecież to jest aż śmieszne i nielogiczne. Miałem nadzieję na jakąś nową postać i Cyber Sub-Zero trochę tą nadzieję spełnia, do tego kobita w czerwonym jako DLC która wg mnie powinna być podstawiona w podstawowy skład zamiast powiedzmy Sheevy. Oby tylko dalej coś się działo w tym kierunku. Co do płakania nad fabułą to już kiedyś też nadmieniłem bardzo ważną rzecz. Ten MK to restart a nie remake. Wiadomo, że będą zmiany i dobrze, że takie w ogóle są. Mortal Kombat ma szanse odżyć ponownie, a ludzie tu ramolą że to się nie podoba, tamto do niczego...ręce opadają.

Maniak:
Ja mam jedynie nadzieje że w dalszych mortalach nie pokręca historią jak wcześniej.

robaczek:
Tylko, że dowcip polega na tym, że to jest historia opowiedziana na nowo i jeśli będzie kontynuacja to tego co tu widzimy. Mnie tam osobiście Cyber Sub-Zero nie przeszkadza (i tak niezbyt lubię Suba, ze Scorpionem podobnie), to po prostu sentyment do "smerfiaczka" wywołuje u mnie jakiś irracjonalny sprzeciw, że "to nie było tak". Na szczęście rekompensuje mi to Human Smoke, który jest jedną z moich ulubionych postaci i po tylu latach w końcu dali go w formie niecybernetycznej. Po prostu zmieniliśmy jednego robota na drugiego.

Rayden nawet to wykłada w Story Mode:

--- Cytuj ---Strumień czasu zmienił się. Oszczędziłem Smoke'owi jego losu, by ujrzeć jak ten sam los dotyka nowego Sub-Zero.
--- Koniec cytatu ---

A co do mistrza MK. Oczywiście będzie nim Liu Kang, ale zdaje się, że i tak go zabiją. Dobre i to, a nie mogliby go przy okazji poćwiartować i zjeść? Tak na wszelki wypadek, co by już nie wrócił? ;D

DanOrdo:

--- Cytat: sir_chester w Kwietnia 08, 2011, 05:12:54 pm ---Jak kiedyś zobaczyłem MUGENA z z cybernetyczną wersją Suba o nazwie Hydro to się bałem, że w nowych Mortalach (na ówczesne czasy czyli DA-A) ale na szczęście tego nie było... aż do teraz. Jeszcze zrozumiałbym gdyby historia wyglądała na inną niż tylko zamianą ze Smoke'iem miejscami, albo by chociaż wsadzili go dopiero w następnym MK, a tak najpierw pokazali fajną ludzką formę, a potem dodali jeszcze nie wiadomo skąd wersje cybernetyczną... trochę dziwne posunięcie, może się oswoję, a może po prostu na MK9 zakończę.

--- Koniec cytatu ---
Hydro to postać w kanonie mk i nie był nigdy sub-zerem, ale się z nim przyjaźnił.

sir_chester:
@Luna - może moja wypowiedź nie była do końca jasna, nie chodzi o samo przedstawienie postaci jako nowe bo to popieram i nie raz się mile zaskoczyłem. Jednak bardziej zabolało mnie to, że praktycznie Smoke'a i Sub'a zamienili miejscami, zamiast posilić się o jakąś nowinkę. Owszem można przyjmować wszystko to co Ci dadzą, ale po to każdy człowiek ma odmienne zdanie, żeby się go trzymać. Co innego też gdyby od razu zrobili z Suba cyborga, a nie dawali go w dwóch wersjach - to też bezsens.
Niemniej jednak pożyjemy zobaczymy. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej