Polskie Forum Mortal Kombat > Kosz

GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)

<< < (2/22) > >>

Luna:
Ja to generalnie jeśli chodzi o premiery korzystam ze sklepów internetowych z prostego względu - nawet na premierę sklepy normalne często nie maja towaru na półkachXD Kupowałem SF4 w Saturnie po podejściu do typka kiedy poleciłem mu sprawdzić magazyn i się okazało, że leżała tam gierka, na półkach natomiast nicXD No i wygoda, nie trzeba ruszać dupy nigdzie:p

ReVille:

--- Cytat: Luna w Kwietnia 14, 2011, 12:49:12 pm ---Ja to generalnie jeśli chodzi o premiery korzystam ze sklepów internetowych z prostego względu - nawet na premierę sklepy normalne często nie maja towaru na półkachXD Kupowałem SF4 w Saturnie po podejściu do typka kiedy poleciłem mu sprawdzić magazyn i się okazało, że leżała tam gierka, na półkach natomiast nicXD No i wygoda, nie trzeba ruszać dupy nigdzie:p

--- Koniec cytatu ---

dokładnie, za parę lat wgl nie będzie już sklepów stacjonarnych, tylko parę spożywczaków się uchowa i będziemy tylko leżeć w domu, zamawiać i tyć :Pp

Luna:
Już teraz są sklepy internetowe które oferują pełne zakupy spożywcze przez neta. Dostajesz do domu co zamówiłeś i jest lux:D No ale wracając do tematu gier, to naprawdę preferuję sklepy internetowe które specjalizują się w tego typu produktach, niż market który ceny ustala momentami chyba za pomocą rzutu kośćmi.

iwcio:
Dlatego napisałem ze jak ktos zamówil w sklepie przez internet to niech sie pozniej pochwali gdzie i kiedy dostał za ile;)
Ja ogólnie czekam na fajna promocje:) w MM lub czyms podobnym:D
Ogólnie na slasku jest duzo takich pkt:)

Luna:
Mieszkam na Śląsku i tutaj poluję:p I wierz mi, jest różnieXD Nawet giełdy w Katowicach sprawy nie załatwiają bo tam windują ostatnio ceny okropnie. Najlepiej zamówić z hurtowni, bo im mniej rąk maca twój egzemplarz gry, tym mniej chce sobie z niej marżę podoić:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej