Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Pomoc Online

(1/3) > >>

Hateous:
Witam wszystkich. Jest taka sprawa. Jak chce się połączyć z MK Online pisze mi, że muszę kontynuować triala online trwającego 2 dni. Trial kończy mi się dzisiaj. Da się to jakieś przedłużyć? Czy użycie kodu w PS Store załatwi sprawę gdy zostanie ono przywrócone? proszę o odp. Pozdro!

Infern:

--- Cytat: Hateous w Maja 19, 2011, 08:20:11 am ---Witam wszystkich. Jest taka sprawa. Jak chce się połączyć z MK Online pisze mi, że muszę kontynuować triala online trwającego 2 dni. Trial kończy mi się dzisiaj. Da się to jakieś przedłużyć? Czy użycie kodu w PS Store załatwi sprawę gdy zostanie ono przywrócone? proszę o odp. Pozdro!

--- Koniec cytatu ---

W pudełku z grą jest kod aktywujący online.

Hateous:
tzn. REEDEM CODE tak? no to pozostaje mi tylko czekać na aktywacje PS Store bo tam sie to wpisuje tak? Nowy jestem z PSem;p stad ta noobowatosc;p pierwszy raz na oryginałkach jade:D

Infern:

--- Cytat: Hateous w Maja 19, 2011, 11:29:34 am ---tzn. REEDEM CODE tak? no to pozostaje mi tylko czekać na aktywacje PS Store bo tam sie to wpisuje tak? Nowy jestem z PSem;p stad ta noobowatosc;p pierwszy raz na oryginałkach jade:D

--- Koniec cytatu ---
Sam nie wiem :p, zielony jestem w tych rzeczach więc pewności nie mam do tego co napisałem.

Maniak:
tak ten kod trzeba wpisac w zakładne PS SCORE po prawej stronie na górze 2 ikonka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej