'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Mortal Kombat - tier lista klasycznych cz??ci MK  (Przeczytany 14402 razy)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Odp: Mortal Kombat - tier lista klasycznych cz??ci MK
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 11, 2014, 08:01:49 pm »
Taa, on nadal my?li, ?e mnie pokona w MK2!  :D

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 11, 2014, 08:06:58 pm »
Adept tak zawsze. Gro?na mina jak zaloty pawiana, a finalnie co najwy?ej jego czerwona dupa. W UFC te? mia?e? by? championem i kosicielem lebiod wszelakich. Po ograniu okaza?o si?, ?e w zasadzie mog?em gra? jedn? r?k?, a i tak bym ci? elegancko ogoli? do zera. MK9? Tam to nawet nie mówi?. RADOM SELECT I DO PRZODU. Wszystkie teksty typu jaki go nie jeste? intergalaktycznie zajebisty, s? tak naprawd? nakierowane na to, bym zacz?? na nowo gra? w ZBUGOWAN? UMK3, której nie lubi? teraz, nie lubi?em nigdy i lubi? nie b?d? cho?by ?wiat si? dla mnie sko?czy? meteorem w ryj.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 11, 2014, 08:10:52 pm »
Bój si? skurwielu! Jest czego!  :police:

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 12, 2014, 12:57:40 am »
Za ma?o was gra, aby stwierdzi? jednoznacznie który zawodnik jest dobry/s?aby, a które taktyki s? powiedzmy ostateczne. Skoro przez kilka lat si? prawie wszystko zmieni?o. Za?ó?my, ?e nagle MK2 czy UMK3 si? spodoba?a w Korei i masa kitajców zaczyna m?oci? i analizowa? gr? po 20 godzin na dob?. I po pó? roku by si? okaza?o, ?e ani Adept, ani Luna ani Johnx nie potrafi? gra?, bo nie znaj? taktyk i kombosów.

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 12, 2014, 01:25:06 am »
Nagrajcie swoj? walk? offline w MK2, bardzo mnie ciekawi ile razy Adept zawalczy z Noob Saibotem. :D Ale serio? Gro?enie Barak? komu? kto operuje Jaxem, Mileen? i Shangiem to tak jak powiedzie? Breivikowi, ?e nie odwiedzi go ?wi?ty Miko?aj. ;P A co do wypowiedzi Luny odno?nie tego, ?e te nasze combosy nigdy si? nie przydaj? w prawdziwej walce: http://www.youtube.com/watch?v=xqnF7cJxnRU&feature=youtu.be&t=1m18s I to tylko jeden fragment walk, które w porównaniu do tego co ostatnio grali?my s? lata ?wietlne do ty?u pod wzgl?dem poziomu. Chocia? po cz??ci te? si? zgodz?. Kilka walk nawet w tym nagraniu jest takich, ?e przez wi?kszo?? czasu tylko polegamy na presji. 0 combosów, same cancel run jaby. Wtedy rzeczywi?cie juggle za 100%dmg nie s? przydatne. Jednak nieraz uda?o mi si? obróci? wynik na moj? korzy?? w?a?nie dlatego, ?e tak pot??ne juggle potrafi?em zrobi?. Wystarczy do ko?ca walczy?, bo ludzie cz?sto si? rozlu?niaj? za bardzo kiedy maj? ogromn? przewag? (samemu mi si? to cz?sto zdarza?o). Keep calm and napierdalaj infinity, a nieraz ugrasz z pozoru przegran? walk?. :D

Za ma?o was gra, aby stwierdzi? jednoznacznie który zawodnik jest dobry/s?aby, a które taktyki s? powiedzmy ostateczne. Skoro przez kilka lat si? prawie wszystko zmieni?o. Za?ó?my, ?e nagle MK2 czy UMK3 si? spodoba?a w Korei i masa kitajców zaczyna m?oci? i analizowa? gr? po 20 godzin na dob?. I po pó? roku by si? okaza?o, ?e ani Adept, ani Luna ani Johnx nie potrafi? gra?, bo nie znaj? taktyk i kombosów.
Korea? Przecie? nie trzeba daleko szuka? - ogl?dnij sobie walki graczy z po?udniowej Ameryki. Dla nich, ja czy Adept to kolesie którzy nie stanowi? ?adnego wyzwania. :D Tak?e od nas jest masa lepszych graczy. Ju? nie wspomn? o Rinnie (Belgia), który mnie pojecha? swego czasu 90-0 (uwielbiam ten sparing wspomina?). Tak?e jak patrz?c na poziom jaki jest w Polsce, a mo?e i patrz?c na poziom w Europie - mo?e i grali?my nie?le, ale gdzie? indziej dostawaliby?my wpierdol. A co do tego które taktyki s? ostateczne - na pewno kilka takich jest. W kwestii UMK3 zosta?o powiedziane ju? bardzo du?o i nie wiem w jaki sposób chcesz jeszcze ulepszy? taki infinit Kunga lub relaunche Human Smokea (wszystkie zadaj? do 100% damage). My?l? jednak, ?e walka takich 'prawdziwych pro-graczy z Korei', którzy maj? stalowe nerwy i nie pope?niaj? b??dów wygl?da?aby tak, ?e przez ca?y czas na zmian? padaj? wymiany cancel run jabów, a runda ko?czy si? przez brak czasu na liczniku.

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 12, 2014, 01:44:18 am »

Korea? Przecie? nie trzeba daleko szuka? - ogl?dnij sobie walki graczy z po?udniowej Ameryki. Dla nich, ja czy Adept to kolesie którzy nie stanowi? ?adnego wyzwania. :D Tak?e od nas jest masa lepszych graczy. Ju? nie wspomn? o Rinnie (Belgia), który mnie pojecha? swego czasu 90-0 (uwielbiam ten sparing wspomina?). Tak?e jak patrz?c na poziom jaki jest w Polsce, a mo?e i patrz?c na poziom w Europie - mo?e i grali?my nie?le, ale gdzie? indziej dostawaliby?my wpierdol. A co do tego które taktyki s? ostateczne - na pewno kilka takich jest. W kwestii UMK3 zosta?o powiedziane ju? bardzo du?o i nie wiem w jaki sposób chcesz jeszcze ulepszy? taki infinit Kunga lub relaunche Human Smokea (wszystkie zadaj? do 100% damage). My?l? jednak, ?e walka takich 'prawdziwych pro-graczy z Korei', którzy maj? stalowe nerwy i nie pope?niaj? b??dów wygl?da?aby tak, ?e przez ca?y czas na zmian? padaj? wymiany cancel run jabów, a runda ko?czy si? przez brak czasu na liczniku.

Je?eli was gra du?o to ok. Tylko tak opisali?cie, jakby?cie grali we 2. To mo?e zagrajcie z Lun? wbijcie mu 50:0 i si? nie spinajcie tyle na forum ;).

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 12, 2014, 03:31:09 am »
Gro?enie Barak? komu? kto operuje Jaxem, Mileen? i Shangiem to tak jak powiedzie? Breivikowi, ?e nie odwiedzi go ?wi?ty Miko?aj.

Pojad? go na luzie, a gdy ju? b?dzie zszokowany z jak? ?atwo?ci? go pokonuj?, to rzekn?: