Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?

(1/3) > >>

media1234:
Tak jak w temacie,nieważne czy masz,czy nie,czy będziesz miał,piszemy jak oceniamy ;)

Ja osobiście nie mam mortala,ale mogę go ocenić na około 10/10,heh,powrót do korzeni mortal kombat,100 razy lepsza grafika,nowy system x-ray,nowe fatale,i mortal powróciło do starego trybu walki na ''linii/desce''  :laugh:.

Adept:
Nie wiem czemu ten temat jest w MK 3d. Naszą recenzję gry można poczytać na: http://punkgamer.pl/artykul/mortal-kombat-recenzja-555

Luna dał 5/5, ja dałem 4/5 bo są lepsze gry od MK9. A jeżeli o same mortale chodzi, to starsze części dają mi do dziś dużo radochy. Jak MK9 tyle lat zagości na moim nośniku, to dam mu te 5/5.

sla:
Jest to bardzo dobry come back serii. Dla mnie 9+/10, bo od kwietnia gram w to praktycznie codziennie :) Słusznie Adept zauważa, jeśli gra po tylu latach co klasyczne mk będzie w stanie zapewnić szerokie grono fanów, którzy wciąż będą organizować turnieje i ciupać w to na zlotach, spokojnie będzie można dać maxa.

Grodek118:
Dla mnie gra ma silne 9/10. Byłoby 10 gdyby nie te zagrywki w cornerze i dziwna fizyka :P

ReVille:

--- Cytat: media1234 w Września 25, 2011, 06:07:58 pm ---Tak jak w temacie,nieważne czy masz,czy nie,czy będziesz miał,piszemy jak oceniamy ;)

Ja osobiście nie mam mortala,ale mogę go ocenić na około 10/10,heh,powrót do korzeni mortal kombat,100 razy lepsza grafika,nowy system x-ray,nowe fatale,i mortal powróciło do starego trybu walki na ''linii/desce''  :laugh:.


--- Koniec cytatu ---

nie chcę się czepiać, ale ...

1. jak można ocenić coś w co się nie grało?
2.Grafika nie ma nic wspólnego z grywalnością

Moja ocena nowego MK to mocna 8/10 - rozwijając Mortal 2011 jest najlepiej wydanym z "nowych" mortali, szybka przyjemna rozgrywką z bardzo dobrze wykonanymi i przemyślanymi combo'sami, niestety nowe gry nie cieszą i nie wciągają tak jak te stare gry z grafiką dziś nie do zrozumienia dla młodego pokolenia. Sam nie wiem czy to gry są gorszę, czy ja się starzeję.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej