Polskie Forum Mortal Kombat > Klasyka MK

Tutorial #1 Ultimate Mortal Kombat 3

<< < (2/4) > >>

Maniak:
Głos mi się podoba, jest dobry w sam raz na omówienie tematu.

ReVille:

--- Cytat: joleke22 w Października 01, 2011, 08:55:10 pm ---Reville Prosze cie ile ty masz lat smieszny głos ? to nieważne,poradnik bardzo dobry czekam na nowe odcinki i subskrybuje :D

--- Koniec cytatu ---

A co ma wiek do tego czy coś mnie rozśmiesza ? Czytaj do końca to co napisałem wyżej. Po drugie chwilę jestem już na tym forum i czytałem wiele postów Adepta a są one zazwyczaj dość agresywne gdy ktoś ma inne zdanie lub jest po prostu debilem. A w tym poradniku słyszę jego głos po raz pierwszy i okazuje się taki spokojny więc mógł mi się wydawać śmieszny.

joleke22:
No wiesz najcześciej ludzie od 12-18 roku zycia smieszą takie rzeczy jeśli cie obraziłem to przepraszam niemiałem złych intencji lecz niemusisz odrazu wyzywac innych od debili jeśli niespodobał im sie twój post ,który napisałeś.

ReVille:

--- Cytat: joleke22 w Października 02, 2011, 05:54:02 pm ---No wiesz najcześciej ludzie od 12-18 roku zycia smieszą takie rzeczy jeśli cie obraziłem to przepraszam niemiałem złych intencji lecz niemusisz odrazu wyzywac innych od debili jeśli niespodobał im sie twój post ,który napisałeś.

--- Koniec cytatu ---

Nie nazwałem cię debilem :) czytaj ze zrozumieniem. A w twojej skali wiekowej się nie mieszczę :) I nie czuje się urażony, Peace.

sla:
Świetny poradnik, tyle lat się w to grało, a mimo to człowiek wciąż się uczy :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej