Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

Pełnometrażowy film Mortal Kombat w 2013

(1/6) > >>

Dumian:
Twórcy Mortal Kombat: Rebirth - Kevin Tancharoen i Oren Uziel ponownie zabiorą się do wspólnej pracy - tym razem przy filmie pełnometrażowym, który do kin trafić ma w 2013 roku. Ten pierwszy zajmował się także reżyserią Mortal Kombat: Legacy natomiast ich wspólne dzieło MK: Rebirth przedstawiające nieco inne, bardziej poważne i mroczne, spojrzenie na uniwersum zobaczyć można poniżej:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Kxk26sq_ll0[/youtube]

Adept:
 Mam nadzieję, że zrobią to w konwencji pierwszego filmu.

Maniak:
też mam taką nadzieje, żeby story nie odbiegało od gry, Podoba mi się projekt MK: Rebirth, ale na zajawce niech to zostanie, film wolę z prawdziwą historią.

Dumian:

--- Cytat: Chris ---Czy warto czekać na kolejny film Mortal Kombat?

Kilka dni temu doszło do oficjalnej zapowiedzi nadejścia nowego pełnometrażowego filmu o Mortal Kombat. Fakt ten z całą pewnością ucieszył większość fanów serii, ale póki emocje jeszcze nie opadły warto zadać pytanie czy w istocie potrzebujemy kolejnego filmu o smoczej serii?



Warto przypomnieć, że ostatnia ekranizacja gry miała miejsce w 1997 roku pod postacią słabego Mortal Kombat: Annihilation i choć od tamtego momentu minęło już prawie piętnaście lat, to w tym czasie nikt z szefostwa nie zdecydował się na produkcję choćby jednego filmu kontynuującego przygody ziemskich bohaterów pomimo wieloletnich nacisków ze strony graczy.
Sytuację odmienił dopiero Kevin Tancharoen, który przeszło rok temu na własną rękę stworzył blisko dziesięciominutową zajawkę własnej wizji filmu, której sukces odbił się tak wielkim echem na świecie, że wkrótce później otrzymał on propozycję wyreżyserowania kilkuodcinkowego webserialu Mortal Kombat: Legacy.
--- Koniec cytatu ---

Zapraszamy do przeczytania całego artykułu autorstwa Chrisa, dostępnego tutaj.

Nefarius225:
Zapowiada się nawet ciekawie :) Mam nadzieję, że nie schrzanią roboty. Chętnie bym obejrzał.  >:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej