Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

Ed Boon zapowiada "Niespodziewaną Niespodziankę" od NetherRealm !

(1/3) > >>

Semek:
Ed Boon dzisiaj "zaćwierkał" na swoim Twitterze, abyśmy trzymali rękę na pulsie. Ponieważ zbliża się "Spodziewana Niespodzianka" od swojego studia...  jednak później skasował wpis i poprawił go na "Niespodziewaną Niespodziankę". Oto wiadomość:

    "Let me rephrase that: Unexpected surprise from NetherRealm Studios coming.......?" - @noobde

Jak sądzicie cóż to za niespodziewana niespodzianka ?

Mateuka:
Hm. Może to być jakieś jeszcze jedno DLC do MK9 z racji tego że zbliżają się święta, może zapowiedź MK10 albo coś w stylu MK Shaolin Monks 2 :P? było by super pograć w przygodówke MK w oczekiwaniu na MK10 ;)

ildjarn:
Już zaprzeczył że nie będą to postacie do DLC ani nic związanego z MK9 więc nie wiem co może być takie fajne... może kolejna gra MK Adventure np. w realiach MK3 albo MK4 chociaż nie wiem, bo ta fabuła chociaż w innym timelinie to temat MK9/M10, a Deception / Armageddon miały swoje conquesty w stylu adventure, które zahaczały też o Deadly Alliance więc to też odpada...

Semek:
Ja napaliłem się na MK: Fire and Ice. Kozacko byłoby zagrać scorpem i subem, w odmianę Shaolin Monks. Jeśli nie F&I to mogliby przedstawić losy jakiegoś łotra. Mile bym widział historię Kano, tylko nie w deseń tragicznego SF a porządnie zrobionej gry o zabójcy, mordercy. Także jakby uraczyli nas losami, Deadly Alliance byłbym zadowolony.

Grodek118:
A ja bym wolał coś może związanego z Reptilem i jego rasą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej