Polskie Forum Mortal Kombat > Klasyka MK

Mortal Kombat Trilogy na PC...

(1/2) > >>

Cobra:
Nie ma co się rozpisywać. Potrzebuje osoby, która wytłumaczy mi, jak mógłbym zagrać w MKT na PC. Jakiego emulatora potrzebuje, skąd go ściągnąć, czy trzeba coś ustawiać w opcjach, podać link do ROMa z grą, no i to chyba wszystko. Czekam na odzew i z góry dziękuję ;)

johnx:
To zależy która wersja Cię interesuje. Ogólnie najlepszą jest wersja emulowana z konsoli PSX. Jest też wersja PC, jeśli jesteś nią zainteresowany, to Ci podeślę (z tym że upload chwilę potrwa).

Download:
- Emulator: link.
- Podając bezpośredni link do ISO złamałbym ósmy punkt regulaminu, który chyba jest już dzisiaj jakimś żartem. Ale w poszukiwaniach przydatny okazać się może ten link. ;)

Co do konfiguracji emu - po instalacji kreator sam przeprowadzi Cię przez kolejne kroki ustawień programu. Myślę że nie powinieneś mieć z tym problemu.

Mateuka:
ja grałem na Emu Nintendo 64 też jest ok ;)

johnx:
Jest okej i w dodatku w jako jedynej konwersji można zagrać tam Khameleon (żeńskim odpowiednikiem Chameleona). Jednak za to jest to wersja nieco uboższa od tej z PSX.


Od lewej: Nintendo 64, PlayStation.

Dragon7422:
Moi drodzy, ostatnio na potrzeby nagrania gameplay'a znalazłem świetną wersje która działa bez najmniejszych problemów na Win7 ;)

Wpiszcie słowa kluczowe do przeglądarki - "Mortal Kombat Trilogy UPDATED[Dziala xp,vista,7]"

Miłego grania!

P.S jeżeli ktoś chce grać z muzyką to oczywiście potrzebujemy płyty z MK:T, należy pamiętać również o tym aby litera napędu z którego mamy zamontowaną płytkę czy też obraz gry, był ustawiony jako pierwszy w kolejności.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej