Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Mortal Kombat Komplete Edition PC

<< < (2/9) > >>

sir_chester:
Kratosa nie widziałem :)
Czy warto kupować? Na razie nie widzę, żadnych dodatkowych rzeczy w porównaniu z konsolową. Może za kilka miesięcy moderzy dadzą o sobie znać i wtedy będzie już inna rozmowa ;)
Muszę ogarnąć szybsze łączę internetowe, ponieważ po Lanie gra chodzi wyśmienicie, ale już przez neta to nie na tą przepustowość.

Immortal:

--- Cytat: Grodek118 w Lipca 05, 2013, 03:36:35 pm ---Ucieszyłem się na port MK9 bo chciałem zagrać z johnxem lecz niestety mam starego Windowsa XP więc nawet instalacja nie ma sensu.

--- Koniec cytatu ---

Na forum Steam MKKE jest opisane jak to obejść, podobno działa.


--- Cytat: sir_chester w Lipca 05, 2013, 04:26:54 pm ---Kratosa nie widziałem :)
Czy warto kupować? Na razie nie widzę, żadnych dodatkowych rzeczy w porównaniu z konsolową. Może za kilka miesięcy moderzy dadzą o sobie znać i wtedy będzie już inna rozmowa ;)
Muszę ogarnąć szybsze łączę internetowe, ponieważ po Lanie gra chodzi wyśmienicie, ale już przez neta to nie na tą przepustowość.

--- Koniec cytatu ---

Kratosa oczywiście nie ma. Przepustowość nie ma nic do rzeczy (nie te czasy), liczy się routing, który warunkuje opóźnienia.


--- Cytat: Wichura w Lipca 05, 2013, 03:42:19 pm ---I jak oceniacie czy warto kupować MK9 ponownie jeśli ma się już go na konsole? Czy nie wnosi nic nowego w porównaniu z wersją z PSV

--- Koniec cytatu ---

Nic nie wnosi, nie licząc znacząco ładniejszej grafiki i trochę lepszej rozgrywki online.

johnx:
Cześć. Napisał do mnie kolega z portalu honmaru.pl. Miał kilka pytań, niestety nie na wszystkie znałem odpowiedź. Jakby ktoś mógł odpowiedzieć, byłbym wdzięczny.


--- Cytuj ---1. Da się grać Taga na 4 osoby online, czy tylko dwie osoby i każda wybiera po dwie postaci?
2. Jakie są tryby online w wersji dla PC?

--- Koniec cytatu ---

Fil:
Słaby procek... :/

Nie wie ktoś, jak się zagra na GTX 460 SE i Intel Core Duo 2.4 GHz? Bo niedługo wymieniam procek.

johnx:
Zależy od rozdzielczości na jakiej chcesz grać. Ale myślę że ze średnimi ustawieniami nie będzie problemu i gra jakoś działać będzie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej