Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

Nowy kinowy film Mortal Kombat

<< < (2/4) > >>

karzel:
Dobrze by było, żeby znaleźli kogoś dobrego od efektów specjalnych, żeby nie wyszło coś w stylu "Latających Rekinów".

Filx:

--- Cytat: Kornixon w Sierpnia 08, 2015, 11:10:33 pm ---
--- Cytat: Filx w Sierpnia 08, 2015, 10:49:48 pm ---Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okolicznościach  ;D
Mi to się marzy, żeby film był kanoniczny. Coś w okolicach MKX, ale pewnie będzie kolejne dzieło o Liu Kangu. Mam tylko nadzieję, że nie będą przekładali jak z filmem Uncharted, bo będzie dupa.

--- Koniec cytatu ---

Wiedziałem że Filx coś dogryzie, ale ja Cię w MKX przytemperuje, i się skończą żarciki.

--- Koniec cytatu ---

Dobra, dobra. Miałeś szczęście, bo lagi straszne były. W wieżach rzeczywiście jesteś dobry, ale zagramy przeciw sobie poza KotH to zobaczysz, jak Twoja Mileena będzie latała z jednego rogu ekranu na drugi.

Kornixon:

--- Cytat: Filx w Sierpnia 09, 2015, 11:45:58 am ---
--- Cytat: Kornixon w Sierpnia 08, 2015, 11:10:33 pm ---
--- Cytat: Filx w Sierpnia 08, 2015, 10:49:48 pm ---Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okolicznościach  ;D
Mi to się marzy, żeby film był kanoniczny. Coś w okolicach MKX, ale pewnie będzie kolejne dzieło o Liu Kangu. Mam tylko nadzieję, że nie będą przekładali jak z filmem Uncharted, bo będzie dupa.

--- Koniec cytatu ---

Wiedziałem że Filx coś dogryzie, ale ja Cię w MKX przytemperuje, i się skończą żarciki.

--- Koniec cytatu ---

No ba w tych żyjących w jednej mam 3 miejsce :P.

Dobra, dobra. Miałeś szczęście, bo lagi straszne były. W wieżach rzeczywiście jesteś dobry, ale zagramy przeciw sobie poza KotH to zobaczysz, jak Twoja Mileena będzie latała z jednego rogu ekranu na drugi.

--- Koniec cytatu ---

PurpleRain:

--- Cytat: Adept w Sierpnia 08, 2015, 07:45:44 pm ---Fabuła rozgrywki polegała zwyciężeniu w turnieju sztuk walki, w którym brali udział wojownicy z 18 światów.

--- Koniec cytatu ---

Wymieni mi ktoś te 18 światów? Czy autor tego zacnego linka wziął to sobie ot tak z dupy (pytam całkiem serio)

Filx:

--- Cytat: PurpleRain w Sierpnia 11, 2015, 08:09:47 am ---
--- Cytat: Adept w Sierpnia 08, 2015, 07:45:44 pm ---Fabuła rozgrywki polegała zwyciężeniu w turnieju sztuk walki, w którym brali udział wojownicy z 18 światów.

--- Koniec cytatu ---

Wymieni mi ktoś te 18 światów? Czy autor tego zacnego linka wziął to sobie ot tak z dupy (pytam całkiem serio)

--- Koniec cytatu ---

Może nie chodzi o Mortal Kombat, lub po prostu nie o "nasz" Mortal Kombat. Może dzieje się to gdzieś indziej albo autor liczy też Zaterre itp. (Chociaż i tak chyba 18 by nie bylo), albo po prostu gówno wie o MK i tak napisał, bo mu się szukać nie chciało.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej