Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat X

Fabuła

<< < (2/3) > >>

Kornixon:

--- Cytat: Luna w Marca 18, 2016, 02:40:03 pm ---Kornixon - nazwijmy rzeczy po imieniu i bez pardonu. SlaveMe dobrze to określił - ARCYCHUJOWA. Takiej żenady to ja dawno nie widziałem i nie zrozumiem dlaczego postawili w centrum bandę zupełnie nieciekawych postaci, skoro roster wcale durny nie jest.

--- Koniec cytatu ---

OK macie racje fabuła nie należy do najwybitniejszych, ale nie powiecie że nie można jej dobrze kontynuować, jest tyle możliwości wojna w outworld, powrót Shanga, najazd Liu na Ziemię, walka kolejnej Mileeny o tron outworld, ach... żeby tego nie zjebali tylko to trzyma mnie przy życiu...

Luna:
Przepis na fabułę kolejnych odsłon jest prosty jak budowa cepa - kolejna edycja wielkiego turnieju. Każda postać ma swoje zakończenie w arcade, przy czym jedno jest kanoniczne i w trybie story właśnie to będzie ukazywane. Tylko tyle i aż tyle. Bez durnych eskapad bandy wojowników z gildii "Wściekłe nastki Bravo" na wojnę z imperatorem innego wymiaru. Ja tu naprawdę nie widzę żadnego problemu, żeby to sensownie ubrać. Problem natomiast ma NR bo na siłę starali się wpieprzyć jakieś konflikty militarne, wojny (gry?) o tron i inne bzdury. Takie rzeczy sprawdzają się w medium pokroju książki, komiksu, nawet gry RPG. Nie jako fabuła do bitki.

franqey:
Kolejnej edycji turnieju prawdopodobnie nie będzie, jeśli fabuła ma podążać starym trybem, wprowadzając przy okazji zmiany wynikające z odmiennych zachowań Raidena w MK9. Niby można nawet w to wpleść turniej, ale patrząc po dotychczasowym podejściu twórców, zamysł wydaje się inny.

Filx:
Skoro już o 11 mowa, to czy tylko mi się wydaje, że fabuła prowadzi powoli do pokonania Onagi i ożywienia upiorów z pomocą jego serca?

SlaveMe TortueMe KillMe:
Ja bym tą fabułę rozumiał gdyby NR zrobiło grę pegi 13 czy jak tam sie to nazywa. Tzn. ograniczyć flaki i bluzgi i śmiało nastoletni bohaterowie mogą ratować świat.... Tylko nie w Mortal Kombat..... Po za tym wszystko co jest ciekawe w tej fabule jest z MK9- wojownicy Earthrealm jako upiory pod wodzą Quana Chi, atak Shinnoka; albo ze starszych części- chociażby Dark Raiden..... I dlaczego w wieżyczkach postaci typu Liu Kang, Lung Lao, Kaiatna które są upiorami są też w normalnych postaciach....? Tam jest tle dziur że chyba tylko Rocco by je dał radę zatkać.......
A w MM11 będzie zły Raiden, Zły Liu i będą sie bić  z dobrymi którzy i tak będą mieli wersje jako upiór a tamci, mino że źli będą w wieżyczkach też jako ludzie.... Onagi nie będzie bo NR to leniwe skurwiele, a żeby nam już totalnie dojebać [wzorem naszego rządu] to nie dadzą Fujina tylko laleczkę Chuky i Aquamana. Wspomnicie te słowa.... Ehhh ja z resztą też.... :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej