'

Autor Wątek: Mortal Kombat 4 ...  (Przeczytany 68325 razy)

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 21, 2007, 01:09:32 pm »
nie cierpie tego zwrotu (o zgrozo) ale poszukajcie na google
z tego co si? mniej wi?cej orientuj? to project64 nie ma gry przez sie?
samurai shodown 4 ever

Offline Ana

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 24, 2007, 10:48:08 pm »
Nie doczyta?am wszystkiego, ale kto? wspomina? o graniu w MK4. Jest mozliwosc. Wersja na ePSXe plus odpowiednie pluginy. Znalezc rom, skonfigurowa? ePSXe, skombinowa? memork? (choc w przypadku MK to chyba nie jest konieczne) i chetnych do grania. Ot ca?a filozofia. To samo mo?na popróbowac z MK:T.
Starsze Mortale, co chyba oczywiste, obsluguje inny emulator, ale na serverach naprawde mozna spotkac ludzi z zalozona gra MK2. Przy okazji: -> http://mortalkombat.gry-online.pl/ przedostatni news.

Co do samego Mortala 4. Szczerze mówiac nie chce mi sie rozpisywac n/t samego systemu bo on jest biedny juz w porownaniu do Tekkena 2 czy Soul Edgea a co dopiero krolujacego wowczas Tekkena 3. Sama gra widac jest uklonem w stron? klasyki, wywalono smieci pokroju Animality czy inne Babality. Zostawiono charakterystyczne speciale. W 4 podobal mi sie design Reptilea no i Liu w koncu wyglada? prawie mesko (dodatkowy strój).
Takie rzeczy jak Scorpion CPU i jego linka 7x pod rzad, Liu Kang nawalajacy fireballami, niewyrywalne rzuty, system broni wywlouja mimowolny usmiech (politowania?) na twarzy. Spedzi?am przy tym tytule kilkadziesiat godzin i bylo fajnie, ale nie zanosi sie na powtorke z rozrywki.

BTW animacja i rendery postaci rlz.

BTW czemu sa 2 tematy poswiecone MK4 i czemu MK4 jako bitka w koncu 3D jest w klasyce a nie w MK 3D?

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 24, 2007, 11:33:23 pm »
Mortal Kombat 4 jest wed?ug mnie najgorsz? cz??ci? sagi :? Zrobione ( wed?ug mnie ) byle jak. System rozgrywki jest zbyt przeci??ony szybko?ci? i niedoskona?o?ci?. W 3D Midway powinno da? ca?kim inny rodzaj gry ni? jeszcze ciosy typu HP, HK itp. Do plusów jednak nale??  filmiki na ko?cu gry, czego brakuje w innych cz??ciach :? Przy tej grze sp?dzi?em du?o czasu ale nie jestem zadowolony z niego tak jak np.sp?dzonego z MK2.

Ana: MK4 to bezw?dpienia klasyk i w takim dziele musi by? a pozatym by?a ju? dyskusja na ten temat :lol:

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 25, 2007, 09:52:06 am »
Ka?dy mowi ?e mortal jest biedny w systemie walki bo taki tekken 3 jest owiele bardziej bogatrzy!! A dla mnie Mortal jest wystarczajacy i nie chcialbym zeby dorownywal tekknowi bo to juz nie byl by Mortal. A przy okazji Tekken to spoko gra ale pogram jeden dzien i wystarczy juz jak na nowa czesc. Zostawmy Tekkena azjatom i grajmy lepiej w Mortala!! a MK4 moim zdaniem byl bardzo siwetna i udana gr?. Udany klimacior gry, filmy ko?cowe i nowe postacie. Gra by?a ?wietna ju? nie wspomne o MK Gold. Cze?ciej gram w MK4/Gold niz w Armageddona (bo wniego wogle nie gram). Ja uwa?am ?e czym starsza gra MK tym lepsza jest. :D

PS: MK2 RULEZZ!!

Offline Dantos

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 25, 2007, 10:52:22 am »
MK4 jak dla mnie to w pewien sposub nie wypal .Niby klimat ma bardo dobry , jest gra bardzo mroczna i brutalna (to jak by taki powrot do mk2 ze strony tworcow),ale na tym sie konczy.Bo na kazdym kroku czuje sie taki niedosyt.Co tu duzo mowic kazdy wie jaki jest mk4 , jak dlamnie to dobry pomysl ale kiespkie wykonanie

Offline Malvado

• U?ytkownik
  • The Next Big Thing
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 25, 2007, 10:59:10 am »
Cytat: "Maniak"
... Ja uwa?am ?e czym starsza gra MK tym lepsza jest. :D

A ja si? w 100% z tob? zgadzam dla mnie seria powinna sko?czy? si? na MK:DA, bo ta gra ostatnia mia?a co? ciekawego do zaoferowania :)

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 25, 2007, 11:47:23 am »
Hmm, a mi w?a?nie chodzi o to samo co Dantosowi :wink: Klimat posiada ( nawet niez?y ), ogólny pomys? te? nie by? g?upi, ale wykonanie niestety bylejakie. Ja najcz??ciej gram w MK2 i MK:A. W 2 poniewa? jest najbardziej klimatyczna a w MK:A bo ta gra mi sie jako? nie chce znudzi? ( przyjemnie sie gra ) Dla mnie MK4 to nie to samo, mo?na sp?dzi? przy niej 1-2 miesi?ce ale potem ju? sie chce od niej odej??. Daje tej grze z dawnych s?tym?tów 8/10

Popieram Maniaka w kwesti o Tekkenie. Ta gra jest bardziej zr?czno?ciowa ni? taktyczna i dlatego powinna zosta? u azjatów. Musze przyzna? ?e czasami zagram w t? gre, ale nic sie by nie sta?o gdyby jej nie by?o. Tak naprawde przygode z ni? sko?czy?em jak wybi?o u mnie 12 lat.

Offline Sim

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 25, 2007, 12:44:42 pm »
Ze wszystkich platform, na których ukaza? si? MK4 najlepszy jest orygina? czyli ARCADE :D ?adna inna platforma nie dorównuje w pe?ni orygina?owi. Teraz Midway móg?by zrobi? bonus i wraz z nowym mortalem wyda? MK4 w oryginalnej grafice (czyli wersje arcade ;)) bo teraz konsole maj? takie mo?liwo?ci graficzne, ?e spokojnie by poszed?. My?l? nawet, ?e stary Box i PS2 te? by podo?ali tej grafice.

Offline Hien

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 28, 2007, 01:10:59 pm »
Mam sentyment MK4. To ostatnia cze?? gry ,któr? uwa?am za na prawde dobr?. Szacunek dla twórców ,?e próbowali wróci? do korzeni. Zlikwidowali Friendshipy, Babality, Animality... za du?o tego by?o, wrócili do sensownej liczby postaci, areny by?y na prawde dobre, mia?y klimat ale nie byly przekombinowane, wróci? las :D , przywrócili Sub Zero w masce i Scorpiona no i Goro, postacie wygl?da?y jak trzeba, wspania?e tradycyjne stroje. Do tego powrót (chocia? po cze?ci) do wspania?ych wschodnich motywów muzycznych. Co mi si? nie podoba?o to dodanie broni. Wprawdzie nie by?o ich du?o ale unika?em uzywania ich jak mog?em. Twórcy chyba usilnie chcieli gre odmieni?, doda? co? nowego ale nie by? trafiony pomys?. Grafika 3D nawet niez?a. Kiedy us?ysza?em pierwsze info o MK w 3D podjara?em si?. Ostateczny efekt by? troche gorszy (ale oczekiwa?em na prawde fotorealistycznej grafiki hehe do tego przyzwyczaily mnie poprzednie cz??ci. Niestety wraz z wej?cie w trzeci wymiar seria zacz??a zje?dz?? po pochy?ej równi. MK4 to by? taki kompromis, takie ?agodne przej?cie mi?dzy starymi klimatycznymi Mortalami a tym co mia?o nadej??. Ave MK4!

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 28, 2007, 01:23:45 pm »
Mój drogi towarzyszu niestety si?  z Tob? nie zgodz?. Ka?dy ma swoje zdanie, wi?c i ja si? wypowiem, mo?e nie tak obszernie jak Ty.

MK4 przez wi?kszo?? jest uwa?ana za cie?k?, a ?e Tobie si? podoba - prywatne zdanie. Ja nad MK4 sp?dzi?em ok. 2 lat ci?g?ego grania i patrz?c z prespektywy czasu by?a, jest i b?dzie s?aba, a gra?o si? w ni?, bo mia?o si? sentyment i by?a nieliczn? gr? na nasze blaszaki.

Rewolucj? jest MK:Deadly Alliance. Gdzie wszystko by?o na swoim miejscu, a twórcy znowu oczarowali magi? swoich "wyjadaczy" i przyci?gneli wielu nowych. Pi?kna grafika, muzyka, areny oraz powiedzia?bym idealny dobór postaci stworzy? z niego jak najbardziej najlepsz? cz??? MK.

Oczywi?cie wiem, ?e uwa?any jest MK2 za najlepszy, ale powiedzmy sobie szczerze co nas w dzisiejszych czasach oczarowuje tak jak kiedy? ? Odpowiedz jedna i prosta ; NIC. Poniewa? byli?my kiedy? zacofani, a teraz nie jest ju? tak jak kiedy? i  nigdy tak nie b?dzie.

Offline Hien

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 28, 2007, 02:21:18 pm »
Oczywi?cie nikomu nie narzucam mojego zdania ale mam ten sentyment do MK4, gra?o mi? w to zawsze przyjemnie.
Co do DA, cos mo?e jest w tej grze ale troche tam tego wszystkiego za du?o jak na mnie.
I generalnie mnie gra si? lepiej w mordobicia 2D. Tutaj akurat nie chodzi tylko o senstyment. Zawsze szanowalem Capcom ,ze je?li chceli Street Fightera pcha? w 3D to stworzyli osobna serie EX a oryginalny ci?g zostawili w spokoju. Ale oczywi?cie ka?dy ma swoje zdanie, szacuneczek :)

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 28, 2007, 02:50:41 pm »
No ja te? mam  :lol:
MK4 nie nale?y do leprzych cz??ci serii. Nie ukrywam ?e d?ugo przy niej spedzi?em ale system rozgrywki jest nietaki jaki bym chcia?. Fajna dynamika ale w 3D nie pasuje co? w stylu HP,LP itp.  :? Klimat zostaje utrzymany ale nic poza nim.

MK: DA bez w?dpienia zrobi?a najwi?kszy szok z serii. Pierwsza cz??? 3D wzystkich zaskoczy?a: arenami, grywalno?ci? oraz rodzajem postaci. Nast?pne cz??ci typu: Deception czy Armageddon dogoni?y i nawet przegoni?y j? klimatem i co najwa?niejsze rozgrywk?  8) ( chodzi o dynamike i swobode )

Trzeba przyzna? ?e ka?da cz??? MK ma swoje b??dy i niedoróbki, jednak najmniej ich maj?: MK2 i MK: DA ale posiadaj? za ma?e +  :lol:  :lol:

Offline Shihan_Yosuzu

• U?ytkownik
    • http://www.yosuzu.blog.onet.pl
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 30, 2007, 06:59:05 pm »
B?d? szczery ;] Wed?ug mnie nowe mortale s?
za przeproszeniem zry**ne. Teraz gram w Armageddona
i widz?, ?e to ju? nie ta gra co kiedy?.
Dla mnie MK 4 by? i dalej jest bijatyk? perfekcyjn?.
Holernie szybk?, dynamiczn?, a co najwa?niejsze:
WYRÓWNAN?. Postacie s? doskonale wywa?one
i ?adna nie ma przewagi nad innymi (poza goro ;]
chocia? s?dz?, ?e te? nie jest o wiele mocniejszy)
Ta gra jest perfekcyjnie wywa?ona. Je?li mam by? szczery
to w moim przekonaniu góruje nad dwójka, która tak jak nowe mortale
by?a holernie wolna. W moim rankingu jedynie MK trylogy jest lepszy
od czwóreczki (bo te? jest holernie dynamiczny, ale oprócz tego
jest wi?cej postaci i lepsze komba ;])
Du?o graczy twierdzi, ?e tekken i soul calibur s? lepszymi grami niz
Mk4 (i chyba dlatego nowe Mortale s? tak podobne do soul calibura).
Ja si? z tym nie zgadzam. Nie s? tak zrównowa?one i dynamiczne.
Jedni wprawdzie wol? powolniejsz gry, ale nie ja.
Bardziej dynamicznej bijatyki ni? Mk 4 w?asciwie nie znam.
ve Satan !!!!! (nie jestem satanist?... to tylko prowokacja) ;D

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 30, 2007, 07:06:27 pm »
zauwa? ?e w nowych mortalach (pomijaj?c armaggedona, ale to wynika z ilo?ci postaci) ka?da posta? porusza si? i atakuje inaczej. to naprawd? wielki krok naprzód (cho? by?o ju? w Samurai Shodown 4 w roku 1996, sorry ale musia?em to powiedzie?). przed powstaniem mk:da w zasadzie ka?da posta? mia?a to samo (poza specjalami)
samurai shodown 4 ever

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 30, 2007, 07:27:03 pm »
Cytat: "Shihan_Yosuzu"
B?d? szczery ;] Wed?ug mnie nowe mortale s?
za przeproszeniem zry**ne. Teraz gram w Armageddona
i widz?, ?e to ju? nie ta gra co kiedy?.
Dla mnie MK 4 by? i dalej jest bijatyk? perfekcyjn?.
Holernie szybk?, dynamiczn?, a co najwa?niejsze:
WYRÓWNAN?.

Je?li MK:A nie jest dynamiczny to Trilogy tym bardziej  :lol: Armageddon jest na 2 miejscu pod wp?ywem dynamiki zaraz za MK4, ale czwarta cz??? by?a wed?ug mnie du?o przesadzona ( niektórym sie to jednak spodoba?o )