'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Mortal Kombat 4 ...  (Przeczytany 68326 razy)

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
    • http://www.youtube.com/watch?v=HXunV12w2dg
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 30, 2007, 10:39:37 pm »
Cytat: "Shihan_Yosuzu"
a co najwa?niejsze:
WYRÓWNAN?. Postacie s? doskonale wywa?one
i ?adna nie ma przewagi nad innymi

hmm czy ja wiem... chyba wszystkie mortale, a w szczegolnosci klasyczne sa nierowne, poczytaj to, a moze zmienisz zdanie :)

W moim rankingu jedynie MK trylogy jest lepszy
od czwóreczki (bo te? jest holernie dynamiczny, ale oprócz tego
jest wi?cej postaci i lepsze komba ;])

IMO MKT troche popsuli (AGGRESSOR), dlatego wole UMK3 :)

Jedni wprawdzie wol? powolniejsz gry, ale nie ja.

popieram, tez nie lubie wolnych gier :) MK2 uwazany przez krytyke za najlepsza gre z calej serii ma dla mnie ten jeden WIELKI minus ze jest slamazarny jak slimak :)

Bardziej dynamicznej bijatyki ni? Mk 4 w?asciwie nie znam.

czytalem ze wersja pecetowa jest szybsza niz pozostale (bug?) ale musialbym to sprawdzic...

I <3 UMK3

Offline Hien

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:29:21 am »
Mortale si? spieprzy?y po przej?ciu na konsole only. Po prostu sta?y si? zbyt konsolowe, próbuj? co? tam zdzia?a? na polu z Tekkenem i Virtua Fighter i gdzies sie ten stary dobry Mortal zagubi?. Przede wszystkim prostota, brak udziwnie? i pierdó?, setek postaci itd. to by? klucz do sukcesu. Grunt to skromno??.
Musz? jednak przyzna? ,ze niektóre t?a w Armaggeddon (areny) s? nawet nawet.

Wracaj?c do MK4, autorzy próbowali zrobi? taki misz masz MK1 + MK2 + MK3. Z pierwszego zosta?y Fatale (w sensie bez babality, frienship, itd.), z obu pierwszych klimat i muzyka (g?ównie z drugiej w sumie) a z MK3 ca?a ta otoczka Outworldowa.
Cenie jednak MK4 za to ,ze stara si? by? tradycyjnym.
No i zgadzam si? ,ze jest to jedna z najdynamiczniejszych gier jakie widzia?em. Szkoda tylko ,ze kobosy wchodz? wolniej ni? mog?yby. Jednak nie by?o ?adnych opó?nie?, wciska?o si? HP i momentalnie wskakiwa? HP, chcia?o si? odkoczy? to mo?na by?o zrobi? to w ostatniej chwili, to by? dynamiczna i czu?a (na przyciski) gra.
No i to by? ostatni Mortal z na prawde oryginalnymi nowymi postaciami (Quan, Shinook, Fujin, mo?e niec mniej Tanya i Jarek (który w zasadzie jest kopi? Kano)). Ogólnie MK4 pokazuje jak bardzo arcadowy by? zawsze Mortal Kombat, niestety sko?czy?a si? era automatów i w Mortalu tez si? zmieni?o co nieco.

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 31, 2007, 10:56:09 am »
Cytat: "Hien"
No i to by? ostatni Mortal z na prawde oryginalnymi nowymi postaciami (Quan, Shinook, Fujin, mo?e niec mniej Tanya i Jarek (który w zasadzie jest kopi? Kano)). Ogólnie MK4 pokazuje jak bardzo arcadowy by? zawsze Mortal Kombat, niestety sko?czy?a si? era automatów i w Mortalu tez si? zmieni?o co nieco.

No to chyba nie znasz i nie gra?e? w Deadly Alliance  :lol: Bo tam jest najwi?ksza ilo?? nowych i orginalnych postaci typu: Kenshi, Li mei, Bo rai cho, Nowy Kung Lao  :twisted:  :twisted: ( masakra ), Mavado, Moloch, Drahmin i napewno jeszcze kogo? omino?em  :wink: Nie licze tylko Hsu Hao bo to jedyna posta? która mi tam sie nie podoba?a.

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:16:14 pm »
Cytat: "Hero"
Nowy Kung Lao

sorry z offtop ale porównaj sobie kunga z mk2 z tym z mk:a. ten drugi wygl?da jak ciota
samurai shodown 4 ever

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:20:23 pm »
Teraz to mnie wkurwi?e?  :? Ale spoko ka?y ma swoje zdanie bo wed?ug mnie ten z MK2 ( jaki pieprzony chinol ) wygl?da? jak ciota :evil: Ten nowy za strój, ciosy, charakter jest najleprz? postaci? ze wszystkich cz??ci, nawet Scorpion nie jest tak orginalny jak on  :wink:

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:27:35 pm »
bo wed?ug mnie ten z MK2 ( jaki pieprzony chinol )

sorry, ale kung jest ?ó?tkiem na nie desperado czy kim? w tym stylu. w mk:a wygl?da jak torreador
samurai shodown 4 ever

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:31:23 pm »
Cytat: "papa_snejk"
bo wed?ug mnie ten z MK2 ( jaki pieprzony chinol )

sorry, ale kung jest ?ó?tkiem na nie desperado czy kim? w tym stylu. w mk:a wygl?da jak torreador

To masz bardzo dziwne skoja?enia  :shock: Mi od samego pocz?dku gdy gra?em w MK2 nie pasowa? na chinczyka a? prosze w ko?cu sie doczeka?em idealnej postaci jak? jest w Deadly Alliance  :wink:

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:34:25 pm »
co to znaczy nie pasowa?? jest ?ó?ty jak s?o?ce, co podkre?la dodatkowo fakt ?e jest jakim? krewnym liu kanga (ojcem?), który jest niezaprzeczalnie ?Ó?TY
samurai shodown 4 ever

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:43:59 pm »
?le mnie zrozumia?e?  :lol: On w MK2 jest Chinczykiem ale jako Kung Lao nigdy nie chcia?em aby nim by? i wko?cu sie tego niemal doczeka?em  :) Teraz ju? tak abrdzo nie wyglada na sko?nookiego. Zmieniono mu ?achy z jaki? szmat na ?wietny strój i poprawiona niemal perfekcyjnie wyzerunek  :wink: I nierozumiem czemu dla ciebie wygl?da jak ciota  :roll:  :roll:  :?:

Offline Hien

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 31, 2007, 02:01:29 pm »
Cytat: "Hien"

No to chyba nie znasz i nie gra?e? w Deadly Alliance  :lol: Bo tam jest najwi?ksza ilo?? nowych i orginalnych postaci typu: Kenshi, Li mei, Bo rai cho, Nowy Kung Lao  :twisted:  :twisted: ( masakra ), Mavado, Moloch, Drahmin i napewno jeszcze kogo? omino?em  :wink: Nie licze tylko Hsu Hao bo to jedyna posta? która mi tam sie nie podoba?a.

wi?cej nie oznacza lepiej :>
te postacie nie s? wcale takie oryginalne, s? po prostu nudne i wymy?lone chyba na si?e. To ju? nie to samo co Kitana, Baraka czy Quan.

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 31, 2007, 02:24:01 pm »
Ty porównywa?e? do MK4  :lol: A te s? bardziej orginalne ni? w MK4. Nie wszystkie s? nuden z tytch nowych, wed?ug mnie niektóre s? nawet leprze od wi?kszo?ci starych  8)

Offline $nake

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 31, 2007, 02:36:02 pm »
Nie zapominajcie ze tworcy musza jakos urozmaicac rozgrywke zwlaszcza ze kolejne czesci to juz konsole a nie arcade. Wieksze mozliwosci i prawdziwe 3D. Czyms musieli przyciagnac graczy wyobrazacie sobie ciagle tyle postaci co w MK4?
Armageddon to moze i przeginka ale fajnie jest miec wszystkie postacie w jednej grze.
Mi sie podobaja osobiscie nowe postacie w wiekszosci chocby Koobra.
Gdyby ciegle robili te same postacie to by byla nuda do kwadratu  :P
_____ONLY SNAKE IS TRUE HERO______

MK CENTER

METAL GEAR SOLID FanAtic

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 31, 2007, 03:36:08 pm »
Cytat: "$nake"
Nie zapominajcie ze tworcy musza jakos urozmaicac rozgrywke zwlaszcza ze kolejne czesci to juz konsole a nie arcade. Wieksze mozliwosci i prawdziwe 3D. Czyms musieli przyciagnac graczy wyobrazacie sobie ciagle tyle postaci co w MK4?
Armageddon to moze i przeginka ale fajnie jest miec wszystkie postacie w jednej grze.
Mi sie podobaja osobiscie nowe postacie w wiekszosci chocby Koobra.
Gdyby ciegle robili te same postacie to by byla nuda do kwadratu  :P

Popieram w 100%  :wink: Z nowych mortali wysz?y spania?e postacie i nie mam nic do starych przerobionych ( zw?aszcza Kunga, Suba i Scorpa, mi bardzo odpowiadaj? ) W Deception mo?e nie by?y udane te postacie tak jak w MK: DA ale w?a?nie co? typu Kobra, Shujinko s? fajni

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 31, 2007, 04:20:54 pm »
kobra to ryu ze street fightera. jest okropny
samurai shodown 4 ever

Offline $nake

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 31, 2007, 04:59:37 pm »
Cytat: "papa_snejk"
kobra to ryu ze street fightera. jest okropny

trudno jezeli ci sie nie podoba   :wink:  
ja lubie Kobre za normalny wyglad i styl walki ktory mi bardzo odpowiada, zawsze nim mi sie dobrze walczylo  :wink:
_____ONLY SNAKE IS TRUE HERO______

MK CENTER

METAL GEAR SOLID FanAtic