Autor Wątek: Co Wy tu robicie w nocy ?  (Przeczytany 40729 razy)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 01, 2008, 01:34:57 am »
obejrzałem Rockiego a potem armagedon. Jest źle.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 04, 2008, 02:02:19 am »
Nie sypiam, czytam ziny o starych grach komputerowych: POKE, No Operation czy OldSql. Coś pięknego :'(

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 08, 2008, 01:40:40 am »
Dopijam piwko, w głośnikach akurat Nightwish......
Skończyłem dziś ogladać 16 odcinek Prison Brejka. I kurde bladź! Oni tam w tym więzieniu są wszyscy niewinni! Lincoln chciał zabić [ale nie zabił!] bo musiał spłacić dług za studia brata, Murzyn niegodził sie na łamanie praw człowieka w armi to go wyrzucili za kontrabande i musiał zarabiac jako dostawca mafii, Cooper to juz w ogóle ma kota w więzieniu i to był przypadek że przejechał jakąś babę, Sucre chciał tylko kupic pierścionek nażeczonej i nawet nie kradł wszystkiego z kasy[!] tylko mu kuzyn wbił nóż w plecy, ale i tak wszytsko przebija koleś co sie T-bag zowie poszukiwany za zamordowanie i zgwałcenie 6 uczniów a wydany przez laske w której się zakochał po tym jak go zobaczyła w teleexpresie...  Prooooszę! Jaja ma maxa! Nie mówiąc już o najgenialniejszym posunieciu głównego bohatera który chcąć wyciągnąć brata zwięzienia wytatuował sobie całe plany w rysunku i dał sie zamnknąć.
Michael- Przyszedłem Cię uwolnić Bracie, nie matw się.
Lincoln- Jak chcesz mnie wyciągnąć? to nie możliwe.
Michael- nie prawda! Moja firma budowala to więzienie i zgadnij co.....
Lincoln- Widziels palny i  iwesz jak mam stąd uciec!
Michael- Lepiej! Wydziarałem je sobie na całym ciele w formie rysunku a potem dąłem sie tu z tobą zamknąć!
Dżizyz! Pamięatcie Nagą Broń kiedy Leslie Nilsen na gali Osckarów wymienia sią z przeciwnikiem kopertą z bombą i pistoletem? ...... no włąśnie......
Nie żeby mi się serial nie podobał.... co to to nie jest świetny....

A tak poza tym cały wieczór tworze listę sowich komiksów i na razie mam tylko 116 pozycji a w cholere mi jeszcze tego zostało....
I ot takie moje życie smutne......

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 08, 2008, 01:57:14 am »
A daj spokój z Prison Break`iem. To jest tak głupie, że głowa siada. Jedynym serialem który oglądam to reality show "The Ultimate Fighter" w którym 12 wojowników zostaje zamkniętych w jednym domu i muszą co jakiś czas toczyć ze sobą walki. Drogą eliminacji najlepsi bijący po mordach dochodzą do finału zakontraktowanego na 100 000 $. To jest serial  ;D Zero głupich pomysłów, nadmiernych filozofii, tylko banda zawodnikó MMA chcących spełnić swe marzenia by walczyć w klatce dla UFC.

Ps. Nie śpię, bo czytam pamiętniki więźniów obozu w Oświęcimiu, oraz poezję Polski Walczącej. CUDO
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2008, 01:59:14 am wysłana przez Adept »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 09, 2008, 01:35:37 am »
Pierwsza seria PB jest dobra, druga średnia, a trzecia już taka sobie i robiona na siłę (jeżeli pierwsza cząść jest durna, to zobaczymy co będziesz mówił, gdy dojdziesz do trzeciej). Powinno sie zakończyć na końcu drugiej serii (tymbardziej, że 5 minut przed jej końcem był już właściwie happy end).


Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 09, 2008, 02:53:54 am »
nie wkurzaj się Ninja....
Tak tylko sobie jaja robie... :)
Ogólnie nie oglądłem PB aż do teraz bo mnie wkurzał ten motyw z tatuażami. Właśnie skończyłem oglądać 1 sezon i serial da się lubić. Najbardziej przypadł mi od gustu T-Bag ;) i Abruzzi :D Kocham tych kolesi.... no i jeszcze Kellerman ;D Święta trójca. Podoba mi się wątek z tym ogólnoświatowym spiskiem i to że twórcy się nie patyczkują tyko kasują bohaterów jednego za drugim po dziesięć osób na odcinek. Za to wkurzające jest chociażby to że w każdym odcinku coś sie sromotnie pieprzy niby tak że sie tego nie da odkręcićale Majkel to naprawia tylko po to żeby sie jeszcze bardziej spieprzyło w następnym.... Albo to ż eoni wszyscy są niewinni  :D lałem z tego...
Teraz zaczynam 2 sezon..... Kumple mówili mi że trzeci to totalna porażka..... Obaczym....
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2008, 03:56:26 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 10, 2008, 02:49:30 am »
Nie mogę spać bo 6 Specjeli mnie nie usypia ale rozbudza;/
Obejrzałem "Autostopowicza" z Seanem Beanen.... Naiągany jka cholera... Koleś wszytkich zabija i po paru akcjach to sie robi śmieszne. Chociaż da się jeszcze ogladać. Lubię nawet takie głupkowate scenariusze jeśli akcja toczy się w mirę normalnie. Bo to co ogladam teraz [Demon - Historia Prawdziwa] to już jest przegięcie... Nudy jak cholera a Akcje z demonem raczej śmieszą niż straszą... I jeszcze Walą tekstem >Based on True Story< Serio to szkoa tej historii. Ten film to kał i tyle ... O wiele barzdiej podobały mi sie "Egzorcyzmy Emilii Rose". "Demon..." jest słaby...

No i to tle...
Jeszcze tylko siudny i ide w kime

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 18, 2008, 01:20:11 am »
Jutro mam prezentacje na antropologie , toteż próbuję się zebrać do przeczytania książki którą mam zaprezentować. Już od 3 tygodni, a czas ucieka. No, ale do 8.15 jeszcze trochę czasu co nie?


edit:
jestem w połowie pracy, i się zastanawiam czy se nie odpuścić i zawalić semestr
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2008, 03:47:12 am wysłana przez franqey »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 18, 2008, 03:53:42 am »
No to powodzenia franqey...
Ale ja i tak wiem że jej nie przeczytasz bo stwierdzisz "Mam to w dupie..."

Co do mnie to wróciłem właśnie z pracy, wykąpałem sie i zjadłem kolację. Wpadam na forum a tu nicość.... chyba pójdę w kime bo mi się wino skończyło no i jestm od 05 na nogach, A życie jest żeby życ a nie się katować.....

Lecę bo chcę,...
Lecę bo życie jest złeeee.....

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 19, 2008, 02:40:28 am »
Gadam na gadu z kilkoma osobami z których nie które nawe nie powinny miec mojego numeru... Ciekawe, prawda?...

Oprócz tego słuchma muzy z filmów Q.T. i czytam Silver Surfer: Requiem 
i nie jest taki głupi na jaki mógłby wyglądać.... ale to chyba przemyślenia do tematu KOMIXY I NOWELE GRAFICZNE...

a teraz ide spać...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 20, 2008, 02:14:17 am »
Czemu tu nikogo nie ma?......................
włąśnie skończyłem oglądać Fantastyczną 4.... Boże ale ten film jest nudny chociaż Chris Evans zagrzła światnie... :P

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 20, 2008, 07:07:39 am »
Jedynka nawet mi się podobała, ale dwójka strasznie cienka. Akcji bardzo mało i jeszcze fabuła niedorzeczna. Wogóle w osttnich latach jest wysyp filmów Marvela, z reguły przeciętnych nastawionych na łatwą kasę, dzięki popularności komiksów.
W zasadzie to jeszcze 3 części X-menów sa dosć niezłe i pierwsza część Spider-mana. 2 i 3 Spidermana są takie sobie, są motywy fajne - te mini Słońca wynalezione przez Octopusa w dwójce, czy  czarny Spiderman w trójce, Sandmana też zrobili nieźle, jak i motywy beznadziejne: z pociagiem w dwójce, albo skaszaniony Venom w trójce (ten aktor wogóle nie pasował do tej roli i kiepsko zagrał. I zabójczy tekst: Spiderman: "Edi przez ten kostum stajesz sie zły" i zabójcza odpowiedź "bo ja lubię być zły  ;D")
Hulka jeszcze widziałem, ale dość cienki ten film był.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2008, 07:09:39 am wysłana przez Ninja-Spectre »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 23, 2008, 01:01:19 am »
Brutalnie mi stąd usunięto posty z zapytaniem do której godziny tu można pisać więc zamieszczam to zapytanie raz jeszcze..........

A tak po za tym to oglądałem właśnie Bundych i siedzięłm trochę a necie ale mam dość i ide spać....tylko piwko skończę....

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 23, 2008, 01:57:51 am »
Do 6:00, później to wiesz, ludzie wstawają, a to ma być nocny topic, a nie poranny :-)

A ja nie śpię, bo pisałem historię Shao Kahna do tematu SlaveMe`ego. Strasznie ją skiepściłem i dużo jest literówek i powtórzeń (Tak tak, widze to, ale jestem leniem i muszę iść spać)  ;D A co dzisiaj robilem? A to co zwykle, biłem ludzi, trenowałem, mordowałem zombie. Dzień jak codzień ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 23, 2008, 02:14:25 am »
Hymmmm Dla mnie 06:00 to jeszcze noc, w końcu wswtaje o 11/12........
Ale coż jak do szóstej to do szóstej. Oczywiście masz na myśli nasz czas Środkowoeuropeski...

A ja jeszcze czyatłem Historię Końca Shao Kahna autorstwa Adepta która okazała sie nie być Historia Końca tak do końca [tez używam powtórzeń] :)
Słuchałem Jacka i jego utworu pt. 1788 ateraz już ide w kime....

Dobranoc i snów o Mileenie dla wszystkich....