Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - problem w rozrywce Online - PC  (Przeczytany 5778 razy)

Offline Majonez 94

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 9 - problem w rozrywce Online - PC
« dnia: Września 01, 2013, 01:56:34 pm »
Witam,
Otóż mam taki problem, że gdy wchodzę w grę Mortal Kombat 9 w rozrywkę Online nie ma zupełnie nikogo!!! W pokojach, a gdy szukam przeciwnika mogę czekać pół dnia i nic. POszeprałem troszkę i znalazłem, że należy zmniejszyć AA w ustawieniach co tez uradowany zrobiłem, były osoby ale 4 w pokojach, maksymalnie 6. Jednak ludzie piszą na stronach, że u nich w jednym pokoju co najmniej 60 osób, na co ja zdzwiiony, dalej zmieniałem ustawienia i albo były te 4 osoby, albo znów nikogo, teraz nawet gdy daję ustawienia takie jak były przedtem tylko ze zmniejszonym AA, dalej nikogo nie ma. Pytałem kolegi który mieszka  26km ode mnie i On mówi, że nawet w porannych godzinach jest 20 osób, coś tu nie halo.
Bardzo proszę o pomoc, dziękuje i pozdrawiam. :afro:
Gram na platformie PC.

Offline Immortal

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - problem w rozrywce Online - PC
« Odpowiedź #1 dnia: Września 01, 2013, 02:43:42 pm »
Wejdź w ustawienia Steam, ustaw sobie region pobierania - Hamburg i będziesz miał to samo co kolega. :)

Offline Majonez 94

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - problem w rozrywce Online - PC
« Odpowiedź #2 dnia: Września 01, 2013, 05:49:28 pm »
Dziękuję, pomogło, tylko, że jeszccze trzeba ustawić na off aa i najmniejszą rozdzielczość.
Ale i tak dziękuję, tyle, że teraz jest kolejny problem, który opisałem w następnym poście.
Ach to Online  :D

Offline Immortal

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - problem w rozrywce Online - PC
« Odpowiedź #3 dnia: Września 01, 2013, 06:00:43 pm »
Z AA czy też rozdzielczością to już dość losowa sprawa ja od samego początku mam wszystko wymaksowane i problemów brak.

Co do Twojego "nowego" problemu, to niestety powszechna przypadłość wynikająca z kilku czynników, na które w zasadzie nic poradzić nie możesz.

Offline Majonez 94

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - problem w rozrywce Online - PC
« Odpowiedź #4 dnia: Września 01, 2013, 06:04:55 pm »
Ale kompletnie nic, czyli, że kupując grę nie mogę grać Online, bo już jakoś u mnie tak jest ?
Miło