Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 820227 razy)

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #810 dnia: Listopada 09, 2010, 06:23:11 pm »
Panowie koniec kłótni, każdy zrobi to co mu się podoba i tyle.
No i Peace czy jakoś tak, o :P

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #811 dnia: Listopada 09, 2010, 06:28:34 pm »
Załóżcie nowy temat  " kłótnie,dymy,hejting" i tam się kłóćcie  8) codziennie sprawdzam czy kotoś odkrył coś nowego nt. MK2011 a widzę tylko bezsensowne spory  :'(

ps. wyszła nowa tapka Sub'a na Facebook'u

Offline LUKASZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #812 dnia: Listopada 09, 2010, 07:54:48 pm »
Załóżcie nowy temat  " kłótnie,dymy,hejting" i tam się kłóćcie  8) codziennie sprawdzam czy kotoś odkrył coś nowego nt. MK2011 a widzę tylko bezsensowne spory  :'(

ps. wyszła nowa tapka Sub'a na Facebook'u
Dokladnie tak.Juz dosyc.To fajnie ze jest nowa tapeta.Moze wkrotce zobaczymy jakis trailer jak bylo to ze skorpem :o

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #813 dnia: Listopada 09, 2010, 09:29:17 pm »
Dokładnie! ciekawe ,kiedy pokażą cosik nowego.Stawiam na Sonye i arenę scorpion Lair he?

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #814 dnia: Listopada 10, 2010, 12:18:39 am »
W ostatnim MKast w sumie jest coś nowego. Chodzi mi o klarowne wytłumaczenie jak rozłożone są przyciski i jak to konkretnie działa.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #815 dnia: Listopada 11, 2010, 09:56:33 am »
Nowa ekipa, a właściwie to świeża jeszcze a dymy tu większe niż za czasów "starych grzybów"...
Co do DLC wali mnie to co gdzie jak i kiedy, każdy ma prawo do nabycia postaci takiej jaka się mu podoba i według mnie wcale nie oznacza to, że gra jest niepełna...
Zwyczajnie dodano d ogry wątki poboczne i tyle... Wielkie mi Halo a to 7 czy 8 zł to majątek to to nie jest panowie...

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #816 dnia: Listopada 11, 2010, 12:24:47 pm »
Halo jest wielkie bo oto strasznie dopracowana i turniejowa w zamyśle gra ma mieć postacie dodawane na zasadzie MUGENa - kto co chce to sobie ściąga i dodaje. No ale tak, tutaj raczej są fani Mortal Kombat a nie bijatyk i system gry i inne techniczne sprawy każdy olewa "bo gra ładie wygląda".

OK, jeśli by zrobili i wydali powiedzmy po roku od premiery potężne DLC na zasadzie przejścia z MK9 do Ultimate MK9 W JEDNEJ PACZCE to jasne, że super sprawa. Nie oszukujmy się jednak, że tak będzie.

Może niektórym tutaj wydaje się, że kłócę się byle by się kłócić więc was oświecę. Jeśli kupię Mortal Kombat 9, to chcę aby ta gra była dopracowana, zbalansowana i SKOŃCZONA. Tylko w ten sposób może być poważną propozycją turniejową czy w ogóle mordobicia. Wydawanie pojedynczych postaci jako DLC było by niewątpliwie precedensem i to dość idiotycznym (oraz kolejnym argumentem przeczącym samym sobie jeśli chodzi o to co developerzy ładnie nam mówią do kamer) który zamknął by całkowicie Mortal Kombat w szufladce "niepoważne" razem z grami pokroju BlazBlue. Nie wiem więc czy Boon i ekipa chce zrobić "fan-service" dając grę MK po raz kolejny jako ciekawostkę wśród wielkich tytułów, czy po prostu mówiąc wprost ocipiał z tym DLC. W moich oczach jeśli Mortal Kombat ma odnieść sukces (i nie mówię tutaj o tym komercyjnym, bo to ma pewne), nie może zostać bijatyką-sandboxem gdzie każdy składa sobie swój roster. Taka wizja jest po prostu błazenadą w czystej postaci i owszem - jeden z drugim kupujcie sobie postacie na potęgę "bo wam to nie przeszkadza", w końcu macie do tego święte prawo. Ja powiem jako fan Mortal Kombat - chciał bym aby ta marka w końcu wróciła w umysły graczy jako coś poważnego. Całą tą paplaniną o DLC i właśnie waszym dziwnym fanbojowskim podejściem z cyklu "łyknę wszystko" - na to się nie zanosi.

Jak już napisałem - jakikolwiek temat DLC <b>MUSI</b> się zamknąć w postaci pełnego update'u gry, nie zaś wybierania sobie poszczególnych elementów. Wtedy też płacenie za DLC było by jak najbardziej zrozumiałe.

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #817 dnia: Listopada 11, 2010, 12:32:58 pm »
Dobra, jak widać potrzebne są drastyczne kroki. Dość tej kłótni o DLC. Będzie, nie będzie, zobaczymy. Czy będzie się podobało, czy nie, też zobaczymy. Koniec, kropka, finito. Te same argumenty i ta sama kłótnia ciągnie się już chyba czwartą stronę (w kółko Macieju, jedno i to samo). Od tej chwili posty z kłótniami o DLC będą kasowane bez ostrzeżenia. - mod

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #818 dnia: Listopada 11, 2010, 12:38:11 pm »
KST majątkiem to nie jest, ale 7-8 zł RAZY  ? - Postaci   ? - Aren   ? - Fatality - to może być majątkiem...

Wracając do tematu tajemniczej postaci na tym oto screenie
http://img521.imageshack.us/img521/6625/41628553.jpg

Panie lolLOL, niestety, nie miał pan tym razem racji gdyż jest to Sonya w 100%, która została potwierdzona wczorajszego dnia tym o to screenem
http://i23.photobucket.com/albums/b351/JustinRex/5122792170_f465fbfaba_b.jpg

Po tylu latach cieszy mnie facjatka Sonyi.
W końcu nie ocieka seksapilem tylko gniew !
Na jej twarz można "wyczytać" że chcę pomścić Daniel'a Blade - brata bliźniaka.

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #819 dnia: Listopada 11, 2010, 12:45:48 pm »
Faktycznie Sonya wygląda jakoś dziwnie fajnie! To teraz trzeba poczekać na filmik jakiś. I miałem dobre oko, że na tle rozmowy coś nowego pokazali:D

robaczku - DLC to jak powiedzieli sami developerzy BARDZO WAŻNY ELEMENT nowej odsłony, więc nie widzę powodu dla którego mieli byśmy przestać dyskusję TYLKO dlatego, że jest dość intensywna. Nie używam bynajmniej tych samych argumentów w kółko, więc tym bardziej nagłe ucięcie dyskusji jest dla mnie dziwne. Przecież to po prostu rozmowa o MK w momencie gdy nie ma innych nowych informacji. Nie spinaj się tak;)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #820 dnia: Listopada 11, 2010, 12:56:51 pm »
Sonya Wygląda świetnie ! przynajmniej z ryja :) zobaczymy jak ciałko :D

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #821 dnia: Listopada 11, 2010, 01:02:51 pm »
Ogólnie te postacie w nowych odsłonach wyglądają fajnie więc chyba nie ma się o co martwić pod tym względem. Mnie natomiast bardziej martwi jej głos:p Oby nie zrobili znowu tego ryczącego trola jaki gościł w MK zawsze:D Ja rozumiem twardy żeński głos, ale nie damska żulerka po przepiciu siarką:D

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #822 dnia: Listopada 11, 2010, 01:08:46 pm »
co innego z mileeną.

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #823 dnia: Listopada 11, 2010, 01:38:39 pm »
Nowe screeny i obrazki z nadchodzącego MK
MK Center news: 11 listopad

Tym razem nowe materiały pojawiły się na stronie http://www.faseextra.com/. Pięć nowych screenów przedstawia znane już nam postacie oraz areny natomiast na szkicach widnieją Cyrax i Kitana. Ostatni obrazek przedstawia pustynną arenę Jade's Desert.


Offline Kano

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #824 dnia: Listopada 11, 2010, 05:41:30 pm »
Jak myślicie czy w najnowszym mortal kombat jest szansa że wystąpi Goro nie koniecznie jako postać grywalna?