Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 821099 razy)

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1485 dnia: Grudnia 28, 2010, 02:30:33 pm »
Zgroza, czy wy ludziki czytać nie umiecie? To fanowskie forum takie jak to, tylko że niemieckie. Po prostu ktoś znalazł na jednym screenie Liu Kanga i się zastanawiają, czy aby nie będzie taki w MK9. :P

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1486 dnia: Grudnia 28, 2010, 03:16:23 pm »
Ale Robaczku na tym screenie nie ma Liukanga...chyba że jest łysy... umiemy czytac i to po niemiecku, a to ze ktoś myśli - to Liu Kang, nie oznacza ,że to on.Każdy może po swojemu to zinterpretowac co widzi.  Mi ten zamazany obrazek w żadnym wypadku nie przypomina Kanga.

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1487 dnia: Grudnia 28, 2010, 03:23:50 pm »
A mnie tak. :D

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1488 dnia: Grudnia 28, 2010, 03:45:55 pm »


Czy ja wiem. Niby podobny do Liu, ale tak serio to żadnych detali nie widać. Z drugiej strony jaki był by sens wciskania w tło jakiegokolwiek zombie skoro chyba jedynym jaki się w MK pojawił był właśnie Liu. Będzie śmiesznie jak normalna opcja będzie jako DLC;p W każdym bądź razie był bym za wersją zombie o ile Liu by tak perfidnie nie piszczałXD

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1489 dnia: Grudnia 28, 2010, 04:43:50 pm »
W każdym bądź razie był bym za wersją zombie o ile Liu by tak perfidnie nie piszczałXD

Co wy chcecie od pisków Liu ? piszczał od początku i ma piszczeć albo chcemy powrotu do klasyki albo nie chcemy a jak nie chcemy to nie narzekamy  ;D

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1490 dnia: Grudnia 28, 2010, 05:16:30 pm »
Dlatego już od klasycznych części mnie wkurzał;p

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1491 dnia: Grudnia 28, 2010, 05:23:14 pm »
Nie wiem co się tak na tego biednego Liu uwzięliście. Jak Wam tak to przeszkadza to popatrzcie sobie na głośnik główny. Jest tam taki przycisk: "POWER". Podczas walki z Liu wystarczy nacisnąć ten przycisk i problem z głowy :P Jak chce to niech sobie jęczy... Mnie to nie przeszkadza :P.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1492 dnia: Grudnia 28, 2010, 06:56:41 pm »
no raczej nie wyobrażam sobie Żółtka-karate-judo-kung-fu fajtera który nie piszczy :) Sam Bruce Lee tak piszczał że trza było odbiornik ściszyć :D:D

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1493 dnia: Grudnia 28, 2010, 08:27:34 pm »
A ja się cały czas zastanawiam jak możecie myślec że to Liu...może ogolił głowę? :)
Mi się nigdy nie podobała idea Liu Kanga jako Zombie ani wogóle jego obecności w grze. Niech go przywrócą z "rowerkiem", bez pisków, z wizerunkiem z pierwszej części Mortal Kombat, to bylo by najlepsze rozwiązanie. A jak nie to niech go uśmiercą i tyle. Zresztą w MK vs DC nie był zły imo.
Powiem jeszce tylko apropo jego osoby tyle: miał jeden z najlepszych fatalitów w serii- Zamiana w Smoka- grzechem było by nieumieszczenie tego fatala w NOWEJ części, która aż tak bardzo nawiązuje do klasyków.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1494 dnia: Grudnia 28, 2010, 08:48:32 pm »
Zmiana w smoka... Zależy w której części... W MKII - to było jedne z lepszych wykończeń ;) W MK4 natomiast ograniczało się do chwycenia gościa i poobracania go... No, a ten niby Liu bardziej przypomina wisielca z Nethership Interior.

Wolę wizerunek z MK3\MK4.

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1495 dnia: Grudnia 28, 2010, 09:19:56 pm »
Mnie również wizerunek Liu Kanga najbardziej przypadł do gustu w MK3,a te jego zawodzenie jest zwiazane ze stylem walki rodem ze starych filmów Kung Fu

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1496 dnia: Grudnia 28, 2010, 09:39:31 pm »
Nie lubie, nie trawie Liu... mimo wszystko musi byc jakas postac ktorej skopie morde bez skrupulow :) Pomimo mojej niecheci powinien pojawic sie w nowym MK, jest to jedna z kluczowych dla tej serii postaci, tylko na Boga, niech mu wymysla jakies fajne fatale i to bez smoka. Chcialbym aby nadchodzaca czesc byla pozbawiona "malo realnych" wykonczen. Jakby on sie zamienial w smoka, to ja bym prosil o to, zeby np Stryker zamienial sie w dzdzownice, albo w tasiemca, ktory zjada przeciwnika od srodka ;)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1497 dnia: Grudnia 28, 2010, 10:09:39 pm »
Z drugiej strony jaki był by sens wciskania w tło jakiegokolwiek zombie skoro chyba jedynym jaki się w MK pojawił był właśnie Liu.

A czy Liu ma monopol na bycie zombie? Skoro był jeden zombie to znaczy może być więcej. Mi zombie w tle areny w ogóle by mi nie przeszkadzały.

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1498 dnia: Grudnia 28, 2010, 11:04:08 pm »
Dajcie spokój to nie jest nasza "piszczałka" Liu, to pewnie jakieś zwłoki które są dodane do jednej z aren.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1499 dnia: Grudnia 28, 2010, 11:09:03 pm »
A może poprostu kolejny, mało śmieszny joke twórców, podobny Blazeowi z The Pit 2 z MKII :P. Może znowu zrobili coś takiego celowo - żeby ten trup przypominał dawnego Liu...