Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 822131 razy)

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1770 dnia: Stycznia 20, 2011, 06:37:07 pm »
E tam i tak kupie obojętną jaką figurke, Ale ja tam wole Caga :D
Ale chodziło mi ogólnie, aby Fani Sub-Zera nie byli by smutni że żadnej figurki nie będzie ;).
Tego filmiku jeszcze nie było.... Każde video z Mileeną z MK9 jest świetne, ta laska wymiata. Szkoda tylko, że tak często pokazuje ząbki:P Ciekawe kto ją na początku zaczepia :P (na YT  w komentach jest mowa, że to Strayker). No i ta laska na łancuchach wygląda jakoś inaczej niż do tej pory ... Fajnie jeśli każdy charakter bedzie mial własne story :)
Mnie również skojarzyło  się ze Strykerem,a ta arena to bodajże The Bridge z MK3
No mi też coś tam się skojarzyło ze Strykerem. Ciekawe jak będzie wyglądał w nowej osłonie.  Oby nie jak Super Komandos jak w mka.

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1771 dnia: Stycznia 20, 2011, 06:51:11 pm »
Niech wyglada jak w MK3 byle bez tych pistolców i granatów  :-X

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1772 dnia: Stycznia 20, 2011, 06:53:34 pm »
Ale chodziło mi ogólnie, aby Fani Sub-Zera nie byli by smutni że żadnej figurki nie będzie ;).

Będzie, będzie. Tylko, że ich idol zostanie ukazany w należytym świetle ;D

Strykera jakoś specjalnie nie lubię - jest mi obojętny.

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1773 dnia: Stycznia 20, 2011, 07:47:36 pm »
Ale chodziło mi ogólnie, aby Fani Sub-Zera nie byli by smutni że żadnej figurki nie będzie ;).

Będzie, będzie. Tylko, że ich idol zostanie ukazany w należytym świetle ;D

Strykera jakoś specjalnie nie lubię - jest mi obojętny.
Szczerze to mnie również jest obojętny.Dawać Kano!!!

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1774 dnia: Stycznia 20, 2011, 07:52:11 pm »
No on to już bardziej mi przypadł. Widać, że gość jest brutalny, jeszcze to jego świecące oko... Istna groza ;D Oby miał tego fatala z mk1 - Heart Rip :)

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1775 dnia: Stycznia 20, 2011, 11:28:34 pm »
Sub-Zero i tak jest  lepszy, nawet Boon oddał swojemu pieskowi w Deception kultowego fatala Suba Spine Rip.


Edit: Przyjrzyjcie się dokładni tej wersji, na dole jest napis Fire Edition. Zapewne będzie też Ice, gdzie to Scorpion będzie katowany.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1776 dnia: Stycznia 20, 2011, 11:51:20 pm »
Propo kradzieży fatala - Sub nie jest taki bez winy - fatal Kano z mk3 - wyrywanie szkieletu. A co robił sub w mkda? Wyrywał szkielet! :) Więc grzecznie proszę odczepić się od Scorpiona :). A co do napisu - nie rób se nadziei ;D. Chociaż możliwa rzecz...

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1777 dnia: Stycznia 21, 2011, 12:09:22 am »
Lubię Scorpiona, ale jeszcze nigdy a tak go nie promowali. W każdym materiale promocyjnym, jako pierwszy dostaje różne trailery itp. Do tego logo NetherRealm. A reszta pokroju Kung Lao nie ma nic.

Nie zdziwi mnie w ogóle, jeśli po premierze okaże się, że nie istnieje coś takiego jak balans postaci, bo Scorpion będzie najbardziej przegięty.

Prz okazji jak ktoś może niech scali poprzednie posty gdzie jeden jest pod drugim, zamiast zmień, dałem przez pomyłkę cytuj.  ;)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1778 dnia: Stycznia 21, 2011, 12:25:07 am »
No muszą Sorpowi wynagrodzić przeszłość - zaczyna jako widmo zarżnięte przez suba, gnije w piekle... Gość ma przerypane :D Niech już chociaż na tym pudełku będzie :). Poza tym Sub-Zero jest jedyną postacią, która pojawiła się w każdej części serii, ma nawet własną grę... W mka stał się pół-bogiem, a Scorp? Dalej ścigał quana :). No a co do trailerów itp. to rzeczywiście powinni być bardziej obiektwyni.

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1779 dnia: Stycznia 21, 2011, 11:19:07 am »
Przestańcie już z tym Scorpionem i Subem. Jako fani tych kolesi dostajecie znacznie więcej niż pozostali, więc koniec z narzekaniem. Figurki, klasyczne kostiumy, filmik z kratosem i jeszcze Wam mało...?  ;) Dopiero niedawno się coś ruszyło bo Mileene pokazują a Wy do nich znowu wracacie :P
Dziś jest piątek więc mogli by pokazac kogoś nowego w akcji.... :-X

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1780 dnia: Stycznia 21, 2011, 12:37:43 pm »
Mogli by pokazać Story Sektora. bo nie lubie jego wersji human w mkp  :P

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1781 dnia: Stycznia 21, 2011, 12:47:10 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=7xG0Simsaf8.  Tego chyba nie było jesli się mylę sorki

W tym filmiku na 45sek. jest w tle chyba reszta naszej "tajemniczej postaci" którą to nam obiecał Boon po wygranej Kahna w głosowaniu, pamiętacie?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1782 dnia: Stycznia 21, 2011, 04:24:55 pm »
Mileena mowi o tym:


Mi to na Kire wygląda...

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1783 dnia: Stycznia 21, 2011, 05:21:39 pm »
Szczerze mówiąc, wątpie by to była Kira, po co mieli by robic drugi model tej samej postaci, która i tak nie ma byc grywalna. Poza tym Kira nie nosiła maski i nie byla wystylizowana na kobietę ninja jak Kitana czy Mileena. Przypomina ona nieco tą niewolnice ,która siedziała u stóp Shao Khana. Na zagranicznych forach ktoś puścił plote, że Boon wysłuchał fanów i to jest Skarlet( znana z MK project). :-X
Może będzie ona ukrytym zawodnikiem(coś jak MK2) albo postacią DLC- wszytko mi jedno...  8)
Najlepiej jakby została elementem tła a twórcy zajeli się Baraką i Kano a nie jakąś czerwoną Kitaną. ::)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1784 dnia: Stycznia 21, 2011, 05:34:15 pm »
Boon wysłuchał fanów i to jest Skarlet( znana z MK project). :-X

Scarlet ;D joke ;D Ja o niej wiem tylko z Polskiej Księgi MK

Cytat: Tymon "SamuRai" Markowski
Error Macro 2?
Podobna sytuacja, co ze Scorpionem w pierwszej części Mortal Kombat może się zdarzyć z Kitaną i Mileeną. W jakiś sposób tracą one swoje kolory i ich kostiumy stają się czerwone, a efekt ten można uzyskać na arenie Living Forest. Postacie te nazwane zostały przez graczy Shawn i Scarlet, jednak nie wiadomo na razie jak je odkryć.


A co do tej niewolnicy... Zależy jak zrozumiemy to, że Ed obiecał nową postać - czy to miała być ogólnie jakaś postać z serii, czy też całkiem nowy charakter. Wątpię żeby Boon dał do nowego mortala wojowniczkę z jakiejś fanowskiej przeróbki. Trudno stwierdzić kim jest ta kobieta. Wydaje mi się, że to Kira, a jej strój tłumaczy to, że jest niewolnicą.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2011, 05:36:53 pm wysłana przez johnx »