Autor Wątek: Mortal Kombat:Deadly Alliance 2  (Przeczytany 8171 razy)

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« dnia: Października 02, 2006, 10:45:58 pm »
Witam.Akurat Robię grę ,przygodówkę.Nazwa gry nosi Mortal Kombat Deadly Alliance 2.Będziemy się ruszać jedną postacią.Mianowicie będzie to dobrze wam znana postać z Mortal Kombat Deadly Alliance i Deception (zgadnijcie).Suzkam osób,które chciały by pomóc w robieniu gry. potrzebny wam bedzie program RPG Maker, który znajdziecie pod tym linkiem: http://www.rpg-maker-downloads.tnrstudios.com/node/2 .Na wszelkie wasze pytania odpowiem (oprócz głównej postaci).

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Re: Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #1 dnia: Października 05, 2006, 06:22:45 pm »
Cytat: "Mileena"
Witam.Akurat Robię grę ,przygodówkę.Nazwa gry nosi Mortal Kombat Deadly Alliance 2.Będziemy się ruszać jedną postacią.Mianowicie będzie to dobrze wam znana postać z Mortal Kombat Deadly Alliance i Deception (zgadnijcie).Suzkam osób,które chciały by pomóc w robieniu gry. potrzebny wam bedzie program RPG Maker, który znajdziecie pod tym linkiem: http://www.rpg-maker-downloads.tnrstudios.com/node/2 .Na wszelkie wasze pytania odpowiem (oprócz głównej postaci).

Z chęcią pomoge sam próbuje zrobić w tym programie mortala ale mam kłopot... nie wiem jak "spuścić" postać na mape

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #2 dnia: Października 06, 2006, 03:34:35 pm »
Oczywiscie ci powiem.Tylko jesli masz gg to mi je podaj.Na nim wszystko ci wytlumacze ok??
ja podaje swoj: 1955661

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 07, 2007, 07:02:01 pm »
Wszystko fajnie. Jeśli to ma być chodzonka to pewnie w 3D co nie? Nie lepiej zrobić Mortala podstawowego, czyli nawalanki np. w 3D.
 Co wy na to?

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 03, 2007, 11:27:47 am »
MKmaniak ,to nie bedzie gra w 3d ,poniewz rpg-maker sluz do robienia
gier w d2.Dokladniej jest to program do robienia rpegow jak sama nazwa
wzkazuje ,ale sa to rpegi raczej w stylu japojskim(cos jak pokemony  :D ).
Warto pczekac na ta gierke ,bo najczesciej so one bardzo komincze i
sie milo gra.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 03, 2007, 04:21:50 pm »
Nie lubię rpgów. A jeszcze jak są w 2D to tym bardziej do bani.
Założyłem temat w dziale nowości, który nazywa się "Własny Mortal Kombat", więc jak ktoś zrobi własnego MK to niech tam nadaje o tym co zrobił, no i niech podaje np. linka do swojej gierki.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 06, 2010, 11:19:33 pm »
Fajnie że robicie nowego MK. Mam nadzieję że jak już skończycie to dacie swoją przygodówkę do pobrania. Lubię zgadywanki i myślę że główną postacią Scorpion. Pewnie postać macie już gotową dlatego nie chcę Wam nic sugerować. Życzę udanej pracy :) A tak mniej więcej kiedy ta gra będzie skończona?

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 06, 2010, 11:39:13 pm »
Fajnie że robicie nowego MK. Mam nadzieję że jak już skończycie to dacie swoją przygodówkę do pobrania. Lubię zgadywanki i myślę że główną postacią Scorpion. Pewnie postać macie już gotową dlatego nie chcę Wam nic sugerować. Życzę udanej pracy :) A tak mniej więcej kiedy ta gra będzie skończona?

Drogi johnxie, gra ta z logicznych wniosków raczej nie powstanie. A użytkownik Mileena już u nas nie była od czasu dłuższego niż ja jestem na forum, więc radzę z dystansem traktować te nowiny. Radzę też spoglądać na daty postów :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 06, 2010, 11:53:14 pm »
Do ekipy należała nie tylko Mileena. Ponadto piszę z telefonu. Nie widać ani obrazków ani dat postów. Jednak nie traćmy nadziei :) Może Mileena zrobi come back w wielkim stylu razem ze swoim rpg? he he he...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 06, 2010, 11:55:35 pm »
Ja z Mileeną mam kontakt i już Ci mówię, że jesteś w błędzie. Przykro mi ale nic z tego nie będzie. Będzie nie będzie i ile tego będzie  ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 06, 2010, 11:56:45 pm »
To byłby największy comeback od czasów Królewskiego Comebacka Łazarza....  :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat:Deadly Alliance 2
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 07, 2010, 12:05:23 am »
he he he... :) mam do Ciebie prośbę davidkoz. Powiedz Mileenie że johnx nie traci i nigdy nie straci nadziei że jej projekt zostanie zrealizowany :)