Autor Wątek: Gorzkie zale  (Przeczytany 27812 razy)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 04, 2008, 03:29:49 pm »
_cyBeR_

Całkowicie zgadzam się z ostatnimi postami Adepta i davidkoz.

Każdy z nas to przerabiał i ma jakieś doświadczenie więc zaufaj starszym kolegom. Ty akurat teraz jesteś w trakcie problemu z którym spotykasz się po raz pierwszy, ale za kilka lat będziesz pisał/mówił - doradzał innym to co my teraz Tobie.
Od siebie dodam, że najważniejsze jest abyś starał się myśleć do przodu i nie zamęczał się złymi i smutnymi myślami - chociaż to trudne. Myśl o przyszłości, o tym co możesz fajnego i dobrego w życiu zrobić. Myśl o wesołych rzeczach i nawet na siłę staraj się uśmiechać. Nie ma nic gorszego niż zamykanie się w sobie i "samodołowanie". Głowa do góry!

"Życie jest ciężkie, a potem sie umiera" - (Dempsey & Makepeace)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2008, 03:32:05 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 04, 2008, 04:30:17 pm »
A ja mu to tysiąc razy mówiłem on zaczoł się wtedy obrażać  >:( Tylko ja miałem dużo dziewczyn z  czego z zadną nie przetrwałem nawet miesiąca  :'( bo coś ją skrytykuje to odrazu nie chce chodzić już ze mna  :'(

A dziewczyny nie będe już . Dziewczyny to s#$$% je###@$  :-\
Ile masz lat ?
[/quote]
14  :-[

Dzięki za dobre słowa. Odrazu mi lepiej.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 04, 2008, 05:10:13 pm »
Żeby nie robić offtopic`u , to powiem , iż od trzech dni chodzę na rzekę i ilość ryb złapanych przezemnie nie jest warta nawet napisania . Jeszcze babcia mnie krzyczy , że czeka trzy dni na rybę na kolacje  :( Jutro napewno mi się uda złapać coś dużego  ;D
Hai ! Dziś jest wczorajsze jutro , a ja złowiłem rybę http://i28.tinypic.com/2qk731z.jpg Wiedziałem że mi się uda i babcia też zadowolona  ;D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2009, 02:47:24 am wysłana przez Adept »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 04, 2008, 05:12:22 pm »
Hehe ładna ta Rybka  8)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #94 dnia: Września 19, 2008, 04:13:46 pm »
Nie no cyber twoje posty są porażająco przerażajace...
Masz 14 lat jesteś młody a już mówisz o zalu do wszystkich i wogóle...
Stracić dziewczynę to nie koniec świata... zdobywasz doświadczenia i wogóle...
Najbardziej wkurzyła mnie twoja nietolerancja... Ponoć państwo polskie jest z roku na rok coraz bardziej tolerancyjne, w twoim wypadku tego nie widać, zerwałes kontakt tylko dlatego że twój kolega jest gejem... nie no... smiechu warte...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 24, 2009, 11:29:25 pm »
OK odświeżam

Mam żal do Adepta, że zawsze, wszędzie i na każdy temat stara się pokazać, że ma tylko i wyłącznie on rację, wszystkie rozmowy zawsze sprowadzają się do jego racji i obrócenia wszystkiego w żart ale ja po prostu nie widzę sensu w rozmowach tego typu, dla mnie to jest głupie i dziecinne.

Brak asertywności, prymitywizm i brak akceptacji chyba samego siebie, nie wiem. Jakiś mi tutaj aspołeczny wizerunek się nasuwa. Tyle.

Luna

  • Gość
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 24, 2009, 11:32:18 pm »
Popieram bo Adept jest gejem i stuka się grzybkiem po shoutboxieXD A tak poważnie...Czasem dziwi mnie podejście niektórych ludzi ot co.

Ja mam żal dla tych co robili HARIBO misie które właśnie wpieprzam:/ Jakoś tak zalatują drukarnią jak stare komiksy marvela z kioseka:/

Luna

  • Gość
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 24, 2009, 11:35:17 pm »
PS. Adept, faktycznie odpuść czasem...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 24, 2009, 11:49:58 pm »
NEEEEEEEEEEVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Nie broń go!

THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAA

http://www.youtube.com/watch?v=KDRAhiBtOrQ

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 25, 2009, 10:42:54 pm »
Bardzo sensowny żal..... :)
Adept posłuchaj Lunixa....

Ja mam żal dla tych co robili HARIBO misie które właśnie wpieprzam:/ Jakoś tak zalatują drukarnią jak stare komiksy marvela z kioseka:/

Wiesz Luna, komiksy co raz gorzej szły to się TM-SEMIC musiał przekwalifikować na bardzie zyskowny produkt zostawiając jednocześnie to co konsumenci mieli w pamięci i do czego byli przyzwyczajeni....

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 26, 2009, 11:30:14 pm »
Nie sądzicie ze to forum zrobiło sie nazbyt offtopowe?? Nawet modzi (że o zwykłych userach nie wspomne) pisza tylko o pierdołach, zamiast o powaznych rzeczach. Wiem humor i offtop jest potrzebny na każdym forum, aby troche podkolorowac forum, aby sie nie robila stypa na forum. Ale co za duzo to i świnia nie zeżre. Pomyslcie o tym!

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 26, 2009, 11:32:57 pm »
nie

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 26, 2009, 11:33:10 pm »
A Pan to kim jest? :) 37 postów i poucza jak forum prowadzić :) ? My tu jedna wielka rodzina i niesamowici fani Mortal Kombat. A przez lata wytworzyła się tu specyficzna aura pisania i humoru :) Jest to największe i najbardziej rzeczowe forum Mortal Kombat w polskim Internecie. Wszyscy się tutaj znamy, spotykamy na żywo, robimy eventy Mortalowe, dlatego nie dziw się, że luźno podejmowana jest czasem konwersacja. Środowisko fanów i zasłużonych użytkowników, którzy dużo wnieśli w to forum ma to do siebie, że jest zwarte i spójne. A jeżeli chcesz informacji to zapraszam do tematów o Mortal Kombat i na Mortal Kombat Center. Tam zwykle same konkrety czasami pisane na kilka stron A4, więc proszę nie mówić o offtopie, a zacząć trochę więcej wkładu wnosić na forum i dopiero później grymasić na społeczność którą tutaj tworzymy od dawna :)


Jednak najważniejsze to... JEST SEZON OGÓRKOWY, nie zauważyłeś tego ;D ? Jak zacznie się rok szkolny wszystko wróci do normy :)

Nawet modzi (że o zwykłych userach nie wspomne) pisza tylko o pierdołach, zamiast o powaznych rzeczach.

Co nazywasz pierdołami? A o czym mamy gadać? O Mortal Kombat 9? To co dla Ciebie jest "POWAŻNE" dla mnie może wydawać się śmieszne. Ja tam wolę napisać artykuł o "Ninja w Mortal Kombat" biorąc pod lupę każdego z ninja i szczegółowo rozbijając ich na elementy szczątkowe porównując ich do realnego wzorca wojowników ninja żyjących w okresie Sengokuidai niż pisać o kolejnym filmie Mortal Kombat, czy kolejnej odsłonie gry Mortal Kombat. Więc może powiesz nam o czym pisać? O Combo Infinite Reptile`a? Prawda jest taka, że to o czym było do napisania, to już dawno zostało spisane na wiele stron (Czego przykładem jest chociażby temat o MK vs DC, gdzie gra ta została kompletnie skomentowana z góry na dół). Co jeszcze mamy robić? Jest sezon ogórkowy to sobie pierdzielimy. A jak nie pasuje, to zawsze jest alternatywa w postaci forum Strefa Mortal Kombat prowadzona przez dzieciaków dla dzieciaków. Chill out men ;)

Nie znamy Cię koleś, nic nie wniosłeś jeszcze na to forum, nie "malkontentuj" więc :) Chcę Ci jedynie przekazać, że to najlepsze forum jakie znajdziesz o Mortalu i to my je stworzyliśmy, mamy prawo więc zachowywać się u siebie tak jak chcemy :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2009, 12:10:50 am wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 26, 2009, 11:59:32 pm »
Adept, a mówiłem Ci nieraz

Sprzeciw korniszonym ogórkom

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 27, 2009, 12:02:08 am »
Adept, a mówiłem Ci nieraz

Sprzeciw korniszonym ogórkom

Śmierć Korniszonym Ogórkom! Tak jest kapitanie!

http://nunchaku.pl/3921.swf