'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 1873 razy)

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
Sport
« dnia: Stycznia 27, 2012, 11:57:08 am »

Takiego tematu tu nie wyhaczy?em, By?o co? o sztukach walki. Ale tu piszemy o Sportach którymi si? interesujemy oraz wymie?my po 3 ulubionych sportowców i 3 znienawidzonych z uzasadnieniem i informacj? jakiego rodzaju jest sportowcem.

Wi?c zaczynam jedyne sporty jakie mnie interesuj? to NBA i UFC. Nie cierpi? dzisiejszej pi?ki no?nej istny teatrzyk na kó?kach. Inne sporty raczej ogl?dam sporadycznie przy wi?kszych imprezach typu mistrzostwa czego? tam.

Najlepsi Sportowcy:
1.Derrick Rose(NBA) - Chicago Bulls #1 - Zawsze lubi?em Byczków mimo ?e nie s? teraz jako? przedni? dru?yn? cho? sezon zacz?li bardzo dobrze co mnie cieszy. Rose Gówniarz w moim wieku (dok?adnie tak jak ja 4.10.88)
2.Adam Ma?ysz(Skoki narciarskie) - Nie ma co tu du?o pisa? cz?owiek który ju? wpisa? si? wielkimi literami w historii sportu, a przy tym bardzo skromny cz?owiek.
3.Michael Jordan(NBA) - Chicago Bulls/Washington Wizards #23 - Podobnie jak wy?ej Cz?owiek legenda, Mistrz absolutny. W pi?knym stylu odszed? na emerytur?. Szacunek po wieki.

Najgorsi Sportowcy:
1.Ca?y Real Madryt i FC Barcelona(Pi?ka no?na) - Po prostu nie trawi? tej zajawki na Fanów Real'u i Barcy - Panienki i Aktorzy - pi?ka przez takich ludzi traci w moich oczach. Gdybym by? kim? kto ustala prawo pi?ki no?nej to za te wszystkie udawane przeaktorzone faule kara? bym do?ywotnim zakazem gry w pi?k? gdziekolwiek kiedykolwiek.
2.Lebron James(NBA) - Miami Heat #6 - Bardzo dobry zawodnik (czo?ówka) aczkolwiek bardzo s?aby psychicznie nie umiej?cy przegrywa? z ohydn? mord? :)
3.Reprezentacja Niemiec w ka?dym sporcie - Za Wsio, tak po Polsku.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
Odp: Sport
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 01, 2012, 12:19:28 am »
Ja pierdol? o kim ty piszesz :).... Jakiego? Jordana kojarz? ale reszt?? Dobra nie znam si? na sporcie ... Prze?y?em do?? burzliwy romans z Hokejem swego czasu... Bardzo dobrze to wspominam....
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR