Autor Wątek: PSP vs Smartfon  (Przeczytany 2285 razy)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
PSP vs Smartfon
« dnia: Lutego 25, 2013, 05:26:30 pm »
Dobra, część wybuchnie śmiechem na tak postawiony temat ale trudno, mam po prostu parę pytań. Dawno miałem zamiar sprawienia sobie jakiegoś handhelda ale wraz z nową umową w jednej z telefomii zgarnąłem Xperię J, podjarałem się że emu Snes, Genesis, PSX itp. ale oczywiście kiedy doszło do sterowania wystąpił butthurt :police: I teraz myślę czy nie dokupić jakiś akcesoriów, są jakieś klawiaturki, gamepady, nawet panele z arcade stickiem ale szczerze, nie orientuję się ani w dostępności w Polsce ani tym bardziej w cenie. A może po prostu lepiej to olać i kupić PSP ale tutaj znowu, nie mam pojęcia jaki model kupić, w jakich cenach chodzą tę modele (używki też mogą być), jaka jest wydajność emulacji poszczególnych platform, głownie interesuje mnie PSX, DosBox i MAME bo konsole 8 i 16 bitowe to zapewne pikuś dla tego handhelda. O gry exlcusive nawet nie pytam bo wiadomo która platforma jest w tym starciu górą ale zakładając że wystarczy mi stuff z emulacji to co jest lepsze / tańsze - ładowanie w (przyzwoity) kontroler do komórki czy zakup PSP a jeśli to drugie to jakiego?