Autor Wątek: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK  (Przeczytany 56050 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #165 dnia: Października 19, 2011, 01:14:19 am »
Grodek, skoro patrzeć na Jade z MK9, to na tym renderze jak już mówiłem, wygląda bardzo ładnie... A aktorka odgrywająca Kitanę, czy była ładna to nie wiem, bo ja się zawsze tylko na jej tors gapiłem... Stylowy strój miała, trzeba przyznać :]

A co do ciemnej strony mocy... Nefarius nie słuchaj Grodka... On Harrego Pottera wszystkie tomy przeczytał i teraz nim szatan miota i obraca jak wskazówkami zegara ;D... A poważnie, to nie wiem co Grodek miał na myśli :]

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #166 dnia: Października 20, 2011, 01:13:34 pm »
Ciemna strona mocy? Czy ty aby nie przesadzasz? Co takiego Johnx powiedział nie tak?  :o

Nie co teraz powiedział tylko przez te kilka miechów kiedy z nim gadam to możesz się już nie poznać :P (nie obraź się)
A co do aktorki to moim zdaniem biust jest za mały. A jak chcesz zobaczyć twarz aktorki z UMK3 to wpisz w YouTube "Making of MK3" (o ile możesz już oglądać filmy)

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #167 dnia: Października 20, 2011, 01:52:27 pm »
Ciemna strona mocy? Czy ty aby nie przesadzasz? Co takiego Johnx powiedział nie tak?  :o

Nie co teraz powiedział tylko przez te kilka miechów kiedy z nim gadam to możesz się już nie poznać :P (nie obraź się)
A co do aktorki to moim zdaniem biust jest za mały. A jak chcesz zobaczyć twarz aktorki z UMK3 to wpisz w YouTube "Making of MK3" (o ile możesz już oglądać filmy)

Nie wiem na co się obrazić, ale nie wydaje mi się żeby było aż tak źle  8) A aktorka z UMK3 serio jakoś mi się nie podoba, z mk2 była lepsza to chyba inna była.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #168 dnia: Października 22, 2011, 01:37:14 am »
Jakby nie patrzeć, aktorka z MK2 [Katlin Zamiar] jest raczej ładniejsza od aktorki odgrywającej role kobiecych ninja w UMK3 [Becky Gable].
Dla porównania wkleiłem 2 losowe fotki obu pań...


Katlin Zamiar [MK2]


Becky Gable [UMK3]

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #169 dnia: Października 22, 2011, 11:08:55 am »
No właśnie. Tylko dziwi mnie jedna rzecz. Po co przemalować kobietę białego koloru skóry na czarną ? Nie lepiej oddzielna aktorka ?

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #170 dnia: Października 22, 2011, 11:18:16 am »
No właśnie. Tylko dziwi mnie jedna rzecz. Po co przemalować kobietę białego koloru skóry na czarną ? Nie lepiej oddzielna aktorka ?

Nie lepiej, bo zwiększają się wtedy koszta opłaty aktora, sprowadzenia go i wystylizowania. Mając jedną aktorkę robiącą za trzy postacie wystarczy komputerowo zmienić kolor stroju u dwóch, a przy trzeciej zmienić kolor skóry i inwestycja staje się mniej obciążająca kosztorys.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #171 dnia: Października 22, 2011, 11:47:00 am »
No tak ale Jade na ekranie VS w UMK3 wygląda okropnie.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #172 dnia: Października 22, 2011, 09:05:07 pm »
Jakby nie patrzeć, aktorka z MK2 [Katlin Zamiar] jest raczej ładniejsza od aktorki odgrywającej role kobiecych ninja w UMK3 [Becky Gable].
Dla porównania wkleiłem 2 losowe fotki obu pań...


Katlin Zamiar [MK2]


Becky Gable [UMK3]

Katlin ładniejsza w 100%. Ciekawe czy ma jakieś polskie korzenie bo "ZAMIAR" to jej nazwisko a przyokazji polskie słowo. U mnie na osiedlu mieszka niejaki Przemek Zamiar (mój sąsiad i kolega).  :D