Polskie Forum Mortal Kombat > Kosz

Odblokowanie postaci w MK:Deception

(1/4) > >>

Sicku:
mam problem z odblokowaniem postaci w MK:Deception. Brakuje mi :Hotaru, Sindel, Kiry i Liu Kanga.Wiem że problem tkwi gdzies w Konquescie ale za nic nie moge znależć choćby skrzyni z kluczem do krypty.Po zakończeniu Konquestu udało mi sie tylko oblokować Raidena. Poradzcie coś  :roll:

SkY-MasTeR:
:lol: To Proste Liu Kang-W Piątek O 12:00 (północ) Trenuj Z Liu I Dokładnie O Powyżej Podanej Godzinie Bądz W Edenii Tam Gdzie Jest Jade Tam Za Namiotem Tylko Uważaj Bo Masz Na To 15 Sekund!!

P.STrening-Earthrealm H-4 Edenia-G-6

Chyba Nie Jestem Pewien

Sicku:
no dobra wykonałem trening ale nic nie dostałem. A z tym namiotem to chodzi o ten na samym dole po prawej na mapie ?.Na co mam 15 sek?na dotarcie tam?.to jest chyba tylko na liu kanga pamiętasz co trzeba zrobić aby odkryć Hotaru, Sindel i Kire? bo szukam i dupa  :(

Edit:
anybody? :?

SkY-MasTeR:
www.mortal-kombat.prv.pl tam zakładka mortal kombat deception poczytaj se forum jest tylko do poważnych problemów NIE TYLKO FORUM ISTNIEJE LOOKAJ CZASAMI NA STRONKE

Sicku:
No i co z tego żę jest tam zakładka deception-Konquest jak wszystkie te mapy ze skrzyniami są do dupy k*** :evil:  .A jeśli chodzi o forum to rzeczywiście macie tu ku** naprawde POWAŻNE problemy :evil:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej