Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658603 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #900 dnia: Lutego 12, 2015, 06:59:53 pm »
Ciekawe jak to będzie ze wstawkami przed walką dla wojowników DLC. Mam nadzieję, że będą mieli te unikatowe wypowiedzi dla każdego innego zawodnika.

Dzisiaj w czasie pokazu gry powiedzą jaka postać nie znajdzie się w grze, ale pewnie chodzi o Jade.

Z racji tego, że Kitana napina jej kijkiem, postawię dychę na Jade. Tęsknił nie będę. Oby pokazali jeszcze jakiś bonus.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #901 dnia: Lutego 12, 2015, 07:03:29 pm »
Ja wolałbym Jade zamiast Kitany.

Tak samo wolałbym Havika i Hotaru zamiast Sub-Zero i Scorpiona.

Wiem, wiem - świr ze mnie. Po prostu żal mi postaci z ery 3D. Skoro zrobili takie cuda z Kano i Kung Lao to z taką Li Mei, Ashrah czy nawet Kobrą by też mogli nieźle zaskoczyć.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #902 dnia: Lutego 12, 2015, 07:11:33 pm »
Ja wolałbym Jade zamiast Kitany.

Tak samo wolałbym Havika i Hotaru zamiast Sub-Zero i Scorpiona.

Wiem, wiem - świr ze mnie. Po prostu żal mi postaci z ery 3D. Skoro zrobili takie cuda z Kano i Kung Lao to z taką Li Mei, Ashrah czy nawet Kobrą by też mogli nieźle zaskoczyć.

Problem takiej Li Mei, czy Kobry jest taki, że u podstaw są to postacie beznadziejne;p Havik (jak już kilka razy tu mówiłem) nadał by się po odświeżeniu:)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #903 dnia: Lutego 12, 2015, 07:32:54 pm »
Li Mei jest super i ma fajne piersi. Była w aż 3 częściach. Wara mi od niej. >:D

Z Kobrą masz rację, ale taka Kira była świetna i cierpiała tylko przez to, że nie dali jej dobrych specjali tylko wcisnęli jej te od Kano i Pani Blade.

Wiem, że z marketingowego punktu widzenia pakowanie mniej popularnych postaci to strzał w nogę, ale z chęcią bym niektóre facjaty znowu zobaczył. No i mam nadzieję, że nowych postaci będzie jeszcze z 6. Mogłoby się okazać to czymś świetnym na miarę 3 części "Street Fightera" lub porażką w stylu piątego "Soul Calibura".

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #904 dnia: Lutego 12, 2015, 08:00:48 pm »
Ja wolałbym Jade zamiast Kitany.

Tak samo wolałbym Havika i Hotaru zamiast Sub-Zero i Scorpiona.

Wiem, wiem - świr ze mnie. Po prostu żal mi postaci z ery 3D. Skoro zrobili takie cuda z Kano i Kung Lao to z taką Li Mei, Ashrah czy nawet Kobrą by też mogli nieźle zaskoczyć.

Jade wizerunkowo to i tak zielona Kitana, fabularnie bez znaczenia, ale za to ma kozacki kijek, bumerang i kombosy, kopie się nią dupy najlepiej ze wszystkich lasek. Jeśli zostawią ją jako jeden ze stylów Kitany, to nie powinienem płakać

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #905 dnia: Lutego 12, 2015, 08:10:51 pm »
Ja wolałbym Jade zamiast Kitany.

Tak samo wolałbym Havika i Hotaru zamiast Sub-Zero i Scorpiona.

Wiem, wiem - świr ze mnie. Po prostu żal mi postaci z ery 3D. Skoro zrobili takie cuda z Kano i Kung Lao to z taką Li Mei, Ashrah czy nawet Kobrą by też mogli nieźle zaskoczyć.

Jade wizerunkowo to i tak zielona Kitana, fabularnie bez znaczenia, ale za to ma kozacki kijek, bumerang i kombosy, kopie się nią dupy najlepiej ze wszystkich lasek. Jeśli zostawią ją jako jeden ze stylów Kitany, to nie powinienem płakać
WAT? Serio? Jak Jade jest wg. Ciebie lepsza od Kitany w którymkolwiek Mortalu to ja dziękuję. :D Poza tym nie nazwałbym jej takim od razu klonem bo one obydwie miały swój debiut w MK2. Mimo wszystko księżniczka > all. I w końcu pierwsza postać, która wygląda jak kobieta w tym MKX. :D Nie zmienia to faktu, że nadal kibicuję Cassie, bo w komiksie miażdży! <3

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #906 dnia: Lutego 12, 2015, 09:16:23 pm »
Nie będzie Chameleona ani Khameleona? Szkoda. Z tego co się orientuję to postaci ze świata Zaterra, a więc stamtąd skąd jest Reptile. Chciałbym, a by oni mieli więcej do powiedzenia. Mokap? Jego brakiem jakoś nie jestem załamany, ale szkoda. Według mnie, lepiej wciskać kogoś takiego niż zapożyczać Krugerów i innych GodofWarów. Meat tez nie przyciągał i jak najbardziej wystarczyłoby mi wytłumaczenie, że Skarlet jest Meatem, która za pomocą jakiś czarów stała się człowiekiem  i takie bl bla bla. Moloch? Może być wciśnięty w fabułę tak jak w poprzedniej części zrobiono to z Motaro.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #907 dnia: Lutego 12, 2015, 10:08:03 pm »

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #908 dnia: Lutego 12, 2015, 10:35:58 pm »
No to Jade nie będzie w MK X
Ale za to jeden ze styli Kitany wzorowany jest na Jade, Kitana używa jej Shurikenów oraz pałki.

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #909 dnia: Lutego 12, 2015, 10:43:22 pm »
Aż mnie zachęciło do zawitania na forum :)
Jak tylko zobaczyłem trailer to byłem taki podekscytowany, ale i zaskoczony po tym jak fabularnie potoczył sie mk9.
Będę brał na ps4, w premierę lub krótko po. Będzie w co grać po maturach !!

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #910 dnia: Lutego 12, 2015, 11:04:11 pm »
No...gameplay fajny jak zawsze. Nowa plansza mi się podoba i już widzę tam stage fatality. Co do postaci, to Reptile wg mnie bardzo ciekawy. Nimble zdaje się być dobrym patentem jak się go dobrze wykorzysta. Tylko nie pokazali tam, czy można go zapodać w środku combosa. Ten wariant śmierdzący to będzie zgroza dla postaci kloców, gdzie gra będzie się opierać na wyczekaniu. Żre to "cip damage" jak cholera. No i ostatnia perełka. Znikanie. Jak ktoś myśli, że to słaby patent, to nie miał okazji grać z Doinkiem w MK2. Kitana widzi mi się średnio. Fajny design ma, ale jej fighting stance jest dziwny:D Royal Storm w sumie wydaje się być odrobinę przegięty. Odbijanie projectili to będzie koszmar:D Ciekawe czy odbije też linkę Scorpa. Assassin jakoś najmniej mi podpasował. Że niby jakaś jedna czy dwie nowe akcje. Szału nima. Za to wariant ze sprzętem Jade będzie konkretny. Już czuję pociskowy spam. Stream ciekawy i fajnie, że puścili 60 klatek. Czekamy na następną sztukę.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #911 dnia: Lutego 12, 2015, 11:07:30 pm »
dobra, na swieżo. Kitana tragiczna, elo. Najlepszy styl to styl Jade, pozdro. Ten assassin nie nadaje sie do niczego, wiadomo że był hype na fatality Reptile, ale bez przesady. Reszta bezpłciowa i nijaka :( szkoda, bardzo szkoda, waste of slot.

Reptile... MEGA DESIGN, koncept arty tragiczne, ale finalna wersja piękna. Fatality DRA MA TY CZNE, no kurwa sorry, ale potencjał był over 9000, a wyszło wielkie gówno. Style fajne. Każdy niezły, ale ten z tym DOTem troche bezużyteczny się wydaje. Najfajniejszy ten co daje boost do speeda, ale widać jak ten streamer go wykorzystał, a raczej nie wykorzystał...

Concept arty, to Kitanki mi się podobały te pierwsze prezentowane po lewej stronie (takie białe) no to było cudowne.

Pokazali Goro, no i co z tego? zero ciśnienia na tę postać. Niech spierdala (sorry, zagotowałem się)

Niedługo pokażą brutality, wow. Nieźle, nie czekam.

DAWAĆ NOWĄ POSTAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cassie pokazująca fucka ftw.

Jutro może się rozwinę bardziej, ale pierwsze wrażenia po tym streamie bardziej na - niż +.

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #912 dnia: Lutego 12, 2015, 11:44:49 pm »
Fatality DRA MA TY CZNE, no kurwa sorry, ale potencjał był over 9000, a wyszło wielkie gówno.

jak wszystkie fatality, których nie pokazują od razu w całości - kano (scena ułożona tak, żeby nie było widać dziury z flakami, bo się robić nie chciało), quan chi (po świetnym początku, kiczowate cięcie w pionie), teraz reptile (kiczowata całość). to, że fatality reptile'a to syf, mówiłem już kilka dni temu, ale zostałem zjechany, bo jak tak mogę mówić po urywku - w końcu i tak wyszło na moje. nie rozumiem, czemu finishery są tak nierówne, bo niektóre są chore, przemyślane i wykonane naprawdę dobrze i szczegółowo, a niektóre to taka wtórna sraka na kolanie. chociażby d'vorah - dziura jedna, dziura druga, zjedzenie twarzy, odpadnięcie szczęki, zdeptanie czaski. reptile? kiczowate bąbelki na twarz, rozłupanie głowy na pół. skoro mają już modele przygotowane tak, że mogą robić dziury gdzie chcą, to możliwości było od groma, a nie takie gówno rodem z MK3

kitana to takie połączenie kitany, mileeny i skarlet. najlepiej wypada jako jade, która w takiej formie mnie zadowala.

nowa plansza w pizdę.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #913 dnia: Lutego 12, 2015, 11:46:38 pm »
Alternatywny strój dla Kitany:

oraz Reptile'a:
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2015, 11:51:09 pm wysłana przez Raven821 »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #914 dnia: Lutego 13, 2015, 12:12:48 am »
PurpleRain i Nazwa Użytkownika - zgadzam się, że niektóre fatale są obłędne, inne gorsze. Trochę za bardzo widać kontrast pomiędzy sztukami. Cassie jest po prostu taką postacią jaką jest. Będą się jarać tą gadką jakieś młodziaki, którym mama kupi grę pod choinkę. Dla mnie to jest słaba postać po całości, choć gameplayem dam jej szansę. Pokazane outfity są spoko. Zarówno te, którymi grali, jak i te z obrazków. Reptile bardzo mi się podobał, a Kitana nie chce podejść. Dosłownie smakuje jak Doner Kebab zupka od Knorra. Niby znajomy posmak, ale odbija się czkawką jeszcze trzy dni po spróbowaniu. No...choć dodać trzeba, że wersja "Jade" jest fajna i stwarza chyba najwięcej opcji (przynajmniej z tego co pokazali).