Autor Wątek: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA  (Przeczytany 82238 razy)

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #150 dnia: Listopada 13, 2006, 01:44:47 pm »
na torrent reactorze? widziałem tam Bonus DVD, więc może i płyta z grą będzie?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #151 dnia: Listopada 13, 2006, 01:58:14 pm »
sorki za mały offtopic. Też własnie widziałem ale pierwszej płyty nie ma, a droga nie chce wogle sie zasysac :cry:

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #152 dnia: Listopada 13, 2006, 03:18:16 pm »
MK Deception - Bonus Disk (25 Character Video Bios, History of MK, Arcade Version of Mortal Kombat 1)
http://isohunt.com/download/14403864/Mortal+Kombat+Deception (1,68 GB)

Jeśli komuś nie chce się ściągać MK Armageddon Premium Edition lub MK Deception Premium Edition to napiszcie PM.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #153 dnia: Listopada 14, 2006, 04:32:51 pm »
Spoko jest tez druga płyta z MK Armageddon Premium Pack, Polecam kazdemu!!

Jak ktos ma chce sobie przegrac szybko i bez bolesnie, MK Armageddon Premium Pack druga płyte to polecam ponizszy adres!!

http://torrenty.org/templates/torrent_details.php?id=68113&pageno=1

za jedyne 3zł, logujemy sie na stale.

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #154 dnia: Listopada 21, 2006, 01:20:42 pm »
mały offtop czy zauwazyliscie ze a armageddonie nie ma wszystkich postaci tak jak sie mówi powiedzcie mi gdzie jest ta baba z mk trilogy z wersji na nitendo64 Khameleon mogła sie zmieniac w każdą babe w masce no co z nią???

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 21, 2006, 02:51:00 pm »
ta kobitka która była dostępna na N64 bedzie dostępna prawdopodobnie w wersji na Nitedno Wii. Nie wsadzili ja ponioeważ MKT na N64 nie był tak popularny jak na konsole PS1 i PC.

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #156 dnia: Listopada 22, 2006, 11:29:50 pm »
Tak jak czytam wychodzi na to, że w MKArmageddon nie ma filmow koncowych? Poprawcie mnie jeśli się myle :/

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #157 dnia: Listopada 22, 2006, 11:44:35 pm »
filmiki jako takie były tylko w mk4 i gold, ale wszyscy zdazylismy sie juz przyzwyczaic do obrazkow aż tu nagle.... taaaaak masz racje Anihilator, nie dali nawet tego. w zamian za usuniecie obrazkow, dodano "filmiki" na enginie gry (ja to nazywam filmami "kukiełkowymi") przedstawiajace zawodnika wykonujacego charakterystyczne dla siebie (chociaz w przypadku niektorych postaci sie powtarzaja) kata, czyli mówiąc najprościej popisowe podskoki i markowane uderzenia. u dołu ekranu lecą napisy z zakończeniem postaci czytane przez lektora. heh... powiem szczerze, że uważam to (zresztą nie tylko to*) za najzwyklejsze- nie bójmy się tego słowa- LENISTWO ze strony midway. skoro jest 60 postaci (załuzmy ze każda miałaby po 2 obrazki) to byłoby to raptem 120 JPEG'ów. czy to tak strasznie dużo? może nie zmieściło sie na płycie? jakim cudem sie pytam? powtarzam jeszcze raz- LENISTWO I FUSZERKA

*
(...) nie tylko to (..)
co do odwalania wszystkiego na byle jak i byle szybciej to mam jeszcze jedno, bardzo poważne zastrzeżenie do firmy midway, mianowicie jeśli postać ma zieloną, albo czarną krew do dlaczego na miłość boską nie ma też zielonych lub czarnych bebechów przy fatalach, albo kiedy zostaje wrzucona w pułapke?!?! myślałem że takie rzeczy odeszły w niepamięć wraz z mortalem 3, a tu.... niespodzianka. dla mnie to duży minus

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #158 dnia: Listopada 23, 2006, 12:20:08 am »
W kwestii wyjaśnienia jestem Annihilator :D . To kapke mnie zniecheciliście do MKArmageddon. Poczekam aż stanieje do 50zł :P

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 23, 2006, 08:03:39 am »
poczekaj aż będzie za 69zł :wink:  Jak masz Deception to graj lepiej w Deception

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #160 dnia: Listopada 29, 2006, 03:02:11 pm »
W kwestii filmików końcowych w Armageddonie to ja również wyrażam niezadowolenie. Rozumiem, że nie zmieściłyby się renderowane bo fakt bardzo dużo pracy no i miejsca by nie starczyło ale za to mogli zrobić właśnie filmiki na enginie gry. Owszem zrobili ale poszli właśnie na banał jak wspomniał papa_snejk a przecież już robili taki zabieg w MK4 na N64 tam filmiki były na enginie z konieczności i nie było to złe. Co do obrazków to od kiedy w MK4 były filmiki to już nie jest mi tęskno do nich :P

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 01, 2006, 12:00:15 am »
czy ktoś zauważył że na końcu gry, jak postać wykonuje kata do zostawia ślady własnej krwi pod stopami? po jaką cholerę, powie mi ktoś?

Offline PR77

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Re: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 01, 2006, 09:11:52 am »
Może ktoś sprawdzić taki kodzik w Krypcie pod znakiem zapytania  :?:  
Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Góra, Dół, Trójkąt
Ponoć odblokowuje się wszystko w krypcie ale nie mam jak tego teraz sprawdzić a ciekawość mnie zrzera :(
Oczywiście mowa o MKA na PS2.

Pozdrawiam!!

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 01, 2006, 01:34:59 pm »
nie pisz 2 razy tego samego w dwóch różnych miejscach. jak napiszesz w jednym to na pewno ktoś zauważy ;)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 09, 2006, 02:50:45 pm »
Przetłumaczył by ktoś Historie bio ?? ale tą z bio card co jest na początku filmiku.
____________FURY MK________________