Autor Wątek: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE  (Przeczytany 63698 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 14, 2008, 06:01:32 pm »
Slave me zanimógł z powodu niecnego trunku alkoholowego wiec ja odpisuję...
Weapon X rządzi !! ooh yeeahhh... Predator też rządzi oczywiscie jak nie jest w filmach... tych nowych ofkors bo 1 i 2 bylo zajebiste... chodzi mi glownie o AvP... obie zjebane czesci... kurwa... jak ,mozna bylo nakrecic cos takiego nawet dziecko z syndromem downa napuisaloby lepszy scenariusz....
Tu SlavemE--  sadze zeby dziecko z syndromem dowenanpslo by cos llepszego
a ja sie z tyym zgadzam zdecydowanie... poza tym wikeszosc straszych komixów -- zwłaszcza mega marveli rzadzi... ja soepodtym podpsiuje..
to pisał sLAVE ME... ALE JUZ Z TYM KONIEC BO PSUJE MOZILLE JAK PISZE :p
Dealerze Drogi.. Jak chcesz trafić na porządny amerykanski komix to musisz najpietrws zrobic spory rekonesans w tej dziedzinie... bo u nich tyle sie tego pojawia ze faktycznie łatwo trafić na gniota... pzdr Misiek..
MORTAL OMBAR vrządzui

edit
wezcie na ans poprawke bo wypilismy sa duzo..../ ;) ;) ;) ;) ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2008, 06:06:41 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 14, 2008, 07:25:47 pm »

Jezeli w ogole mowa o mega marvelach to mi sie jeszcze bardzo podobal ten o szablozebnym.Przedzwszytkim bardzo mi sie podobala kreska w tym tytule , gosc ktory narysowal ten komiks mial ogromny talent.A wy co o nim sadzice ,czytał ktos ?

Niestety, nie miałem całej kolekcji, ale wiem, ze był taki komiks. będę musiał z ciekawości sprawdzić. Znacie jakieś strony, fora gdzie można pobrać takie komiksy? Dzisiaj nie ma już gdzie tego wszystkiego zdobyć.


a co do was drodzy imprezowicze, Slave i ten twój kumpel - nazwijmy go  "Kolega". NO to z zgoda, ze filmy AvP były straszne, tzn fatalne. Ale powiem wam, ze mój kolega się doszukał, ze pierwsza cześć miała być naprawdę super. Producenci wymusili na reżyserze wielkie zmiany, miedzy innymi wymusili zaniżenie kategorii wiekowej, a co za tym idzie spadek brutalności itp.. Jak kiedyś dostane link do tego materiału to wam podeślę bo to ciekawy i bardzo wiarygodny artykuł poparty wieloma dowodami.

AVP2 to już pisałem, totalna, kosmiczna, hiper porażka... Ale predator wymiatał i jak juz pisałem wiele razy, dla jego samej postaci warto zobaczyć film. Gdybym był fanem obcego to wściekł bym sie i chyba wysadził bym HoolyWood.

A słyszeliście, ze kręcą film "WEAPON X" ? Nie wiem czy tytuł będzie ten sam. Możliwe, ze tytuł będzie po prostu "Rosomak". Będzie grał ten sam co w X-Men i będzie grał też aktor, który wcielił się w postać Leonidasa z filmu "300" - będzie on grał postać Szablozębego.

A tym czasem bawcie się chłopaki dobrze!! Miłej imprezy!!

Ciao
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2008, 07:36:56 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 14, 2008, 08:08:40 pm »
Ten aktor to Hugh Jackman a film nie bedzie tylko o Wepon X a o całej histori Wolverina

PS:
W Szablozębnego będzie grał Liev Schreiber
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2008, 08:18:00 pm wysłana przez Tibo »

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 14, 2008, 08:23:35 pm »
Tak jak Tibo napisał film nie bedzie tylko o Wepon X ,ale ogolnie przeblizy nam cala historie Logana.Film bedzie sie nazywal X-Men Origins: Wolverinie a jego premira bedzie jakos w 2009.Jako fan Rosomaka ,mam nadziej ze filmu nie spiepsza bo sie ostro wku...

Death Dealer  z tej stronki mozesz sciagnac megamarvel o Szablozebnym i pare innych komikosw http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://images21.fotosik.pl/103/812bfac85007e15a.jpg&imgrefurl=http://peb.pl/komiksy/101410-r...[zablokowana domena]...e-mega-marvel.html&h=400&w=264&sz=45&hl=pl&start=2&tbnid=1gO7jshZMVKVhM:&tbnh=124&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Dmega%2Bmarvel%2Bsabretooth%26gbv%3D2%26hl%3Dpl

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 14, 2008, 08:48:15 pm »
Dantos, wielkie dzięki za link do komiksów. Ha! Znam to forum, już kilka rzeczy u nich "nabyłem", że tez wcześniej nie trafiłem tam na komiksy.

No i oczywiście, dzięki za sprostowanie informacji i bardziej szczegółowe dane o filmie opowiadającym o genezie Wolverine.

Jak możecie to umieszczajcie linki do komiksów. Niedługo sam coś tu wrzucę. no chyba, ze administratorzy nas zabiją wcześniej... :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 15, 2008, 01:43:18 am »
A jam odkryłem wczoraj albo dzisiaj że ludzie nie boja sie rzecy nieznanych tylko nowych.
Bo jesli ludzie z piewszehog wiek pNE nie wiedzielico to są chmury. to powinni sie ichj bac .
ale sie ich nie bali bo icgh znali od zawsze
a gfdyby ich nie znali to by sie balli...
kumacie..??????

alkohol + czlowiek = kompromitacja

kurwa jak tak cztyma ten post to az wstyd.
MK rulaez

Jak ktos chce to mam cala liste Mege Marweli
Kocham was :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2008, 01:47:46 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 15, 2008, 07:08:15 am »
A jam odkryłem wczoraj albo dzisiaj że ludzie nie boja sie rzecy nieznanych tylko nowych.
Bo jesli ludzie z piewszehog wiek pNE nie wiedzielico to są chmury. to powinni sie ichj bac .
ale sie ich nie bali bo icgh znali od zawsze
a gfdyby ich nie znali to by sie balli...
kumacie..??????

alkohol + czlowiek = kompromitacja

kurwa jak tak cztyma ten post to az wstyd.
MK rulaez

Jak ktos chce to mam cala liste Mege Marweli
Kocham was :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


najebałeś się ? ;)

JA tam zawsze lubiłem marvela i będe lubic. !!!!

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 15, 2008, 07:30:25 am »
SlaveMe TortueMe KillMe na jednym sie nie skonczylo  ;D ?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 15, 2008, 10:20:30 am »
Powinno się skończyć  ;)
Ugh mój łeb....
Mogę śmiało krzyknąć : "OoOoOoOoO, My Head!"

Fajny link ale osobiście powiem [i zaznaczam że jestem już trzeźwy] że czytanie komiksów z kompa zabiera mi prawie całą przyjemność z tego czynu.
Mam Hellboya chyba z 6 czy 7 albumów i przeczytałem tylko dwa. Stwierdziłem że wole wydać tą kasę, usiąść na krześle i powoli przerzucać strony gdy za oknem ziąb.
Jednak zgodzę się że o wiele łatwiej jest dostać je na necie niż w jakimś sklepiku...
Tylko cała magia pryska :( A skoro magia dzisiaj jest nam tak brutalnie odbierana to trzeba robić wszystko żeby ją zatrzymać.....

Dantos też bym chciał żeby Wlolvie okazał sie dobrym filmem albo chociaż żeby go nie spieprzyli tak jak Ghodt Ridera. Niestety obawiam sie że będzie kiepski.. a wiecie może kto reżyseruje?
Właśnie sobie przeglądam Sabretooth'a....Rysunki są naprawdę idealnie dobrane do tej opowieści, chociaż w innych historiach mogłyby drażnić

Ja mam całą kolekcję MM oprócz tych dwóch numerów z the Avengers i numeru z Thorem. I Ghost Ridera 2099 ktoś mi zakosił. :(

PS:SORY WSZYSTKIM ZA WCZORAJ!!!!!
PPS: Dealer nie wkurzaj się za te PW

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2008, 10:50:59 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 15, 2008, 12:08:59 pm »
Zgadzam sie całkowicie. Nie lubię czytać i oglądać komiksów w komputerze. Kiedyś próbowałem nawet czytać w komputerze książkę. Jak dla mnie masakra. Pamiętam jak pierwszy raz czytałem komiks "Batman versus Predator". Godzina gdzieś 23, na foteliku pod kocykiem, herbatka na stole i tylko światełko za małej lampki nocnej. Hellboya mam wszystkie oryginalne. Zaszalałem i wywaliłem za jednym razem ok 180 zł za wszystkie :D. Nie ma to jak trzymać świetnie oprawiony, wydany komiks w rekach leząc/siedząc na kanapie/fotelu. Niestety nie zawsze się taka da. W Empiku w Zielonej Górze jest takie badziewie, że nawet tam nie wchodzę. Zostają tylko antykwariaty.

Slave daj spokój nie jestem zły, lubię dostawać e-maile :P. Przynajmniej widać było, ze dobrze się bawiłeś. Ja wczoraj trzasnąłem sobie wino Carlo Rosi czerwone, pół słodkie. Świetnie się po tym ogląda filmy i życie jest ładniejsze - bardziej wesołe.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 15, 2008, 12:42:57 pm »
A ja pamiętam późny sierpniowy wieczór roku chyba 98 albo 99. Szare blokowisko w Stalowej Woli i jeszcze bardziej szare chmury które zastąpiły skwar lejący sie z nieba. Burza wściekająca się grzmotami nie przemogła duchoty i mimo kropli deszczu walących o parapet  wciąż było koszmarnie gorąco... a ja siedząc w starym fotelu poddawałem sie magii kilku MM które dopiero co dostałem od mojego wujka. To był początek mojej kolekcji....
Torment.....Herald Ordeal.....New Warriors........Infinity Wars.......Weapon X
Niesamowity klimat i historii na kartach Marveli i dookoła mnie w ten wczesny deszczowy wieczór...
hehehe właśnie skapowałem że sie uśmiecham :) No bo jak sie nie uśmiechać na takie wspomnienia....

Dealer gratuluje i zazdroszczę kolekcji, ja sie przymierzam do skompletowania od początku wszystkich albumów Piekielnego Chłopka ;) Będzie ciężko ale się nie poddam.
Wyrozumiały człowiek z Ciebie :) Winko?... A my piwko.....kilka piwek....

[[[Dark Child, wiem że właśnie teraz jesteś tu gościem więc pozdrawiam Cię Bogusiu :-*]]]

PS: właśnie obejrzałem sobie trailer Punishera z Thomasem Jane i był tam kawałek rockowy na końcu który wymiata. Zna ktoś ten utwór? Jaka to kapela? 
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2008, 03:50:47 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 15, 2008, 08:47:10 pm »
Podaj trailer

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 15, 2008, 08:55:34 pm »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 15, 2008, 09:06:48 pm »
Drowning Pool - Bodies (Let The Bodies Hit The Floor)
http://www.youtube.com/watch?v=sO_QntXc-c4

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 15, 2008, 09:09:37 pm »
To jest Bodies - Drowning Pool . Bardzo znana piosenka . Swoją drogą Punisher to mój idol komiksowy . Tylko jego komiksy czytałem w młodości . Jego znak rozpoznawczy czaszka jest też jednym z moich ulubionych symboli . Swoją drogą , to co utkwiło mi w głowie , to jak Punisher chodził do spowiedzi i ksiądz jako pokutę dawał mu albo zgłoszenie się na policję , albo 500 zdrowasiek  ;D