Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385728 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1680 dnia: Listopada 23, 2008, 05:30:07 pm »
Mat znowu zaczynasz wałkować w kółko to samo? już to słyszeliśmy, że MK vs DC jest ble ble ble i jeszcze raz ble.
Chyba mnie z kimś pomyliłeś :>


Tak sory, zrobiłem literówkę. Wiadomość była do Mati. Ale chyba każdy i tak wie o co mi chodziło.

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1681 dnia: Listopada 23, 2008, 08:10:11 pm »
To nie jest żaden klocek tylko automat MK1 a fatality te występowało w MK3

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1682 dnia: Listopada 26, 2008, 11:20:15 pm »
No w końcu zagrałem w Mortal Kombat vs DC i musze powiedzieć że jest naprawde dobre może nie jest najlepszy ale z pewnością jest bardzo dobry choć wciąż mi sie niepodoba że połączyli oba światy.
Minusy
połączenie światów
mało krwi
niektóre fatality nieciekawe
plusy
świetna grafika
super efekty walk w powietrzu
świetnie wykonane areny
podobała mi się też opcja story mode
według mnie na prawdę warto zagrać w tę grę

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1683 dnia: Listopada 26, 2008, 11:22:47 pm »
mi również podoba się ten mk vs dc i też jest dla mnie minusem,że są oba światy połączone.
Na szczęście w trybie ARCADE może wybrać z kim mamy walczyć.
Można wybrać świat mk, mix lub świat dc.
Jeszcze dodam,że mk vs dc jest teraz moją ulubioną częścią zaraz po mk2,mk3u

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1684 dnia: Listopada 27, 2008, 05:20:11 pm »
To Wy już wszyscy graliście w Mortal Kombat Vs. Dc Universe?

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1685 dnia: Listopada 27, 2008, 05:54:05 pm »
Aha czyli to do mnie byly skierowane te argumenty ... To prosze nastepnym razem skupic sie co kto pisze albo poprostu nie dawac postow ... Bo ja jestem "Mati" nie "Mat" jesli bedziesz chcial davidkoz to bede mogl ci to przeliterowac ;] Ta gra jest zrobiona bardziej dla dzieci niz mlodziezy. Ale nie dziwmy sie, Midway chce zyskac nowych fanow a wiedzac ze starzy fani majac odpowiedni sprzet kupia ta gre ... Nie oszukjmy sie taka jest prawda ... Nie bede sie juz powtarzal ze Ed Boon robi ten produkt dla kasy bo uwazam ze dla kazdego normalnego czlowieka jest to zrozumiale ^.- Mam nadzieje ze Midway bardziej sie postara w nastepnej czesci ;]

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1686 dnia: Listopada 27, 2008, 11:46:25 pm »
M A T I

jak na razie osoby które grały w ta grę, piszą tutaj ( W TYM TEMACIE ), że gra jest dobra i nawet bardzo podobno pod względem gameplayu do MK2 czy MK4, więc co drzesz mordę?

I nie jest mój drogi dla dzieci. Jest tak podniesiony poziom, że życzę Tobie szczęścia w Kombo Chalenge albo robieniu co niektórych Pro Moves. Założę się, że nie zaliczyłbyś wyszysykiego.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2008, 11:48:30 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1687 dnia: Listopada 29, 2008, 12:39:25 am »
hehe moze gra jest dobra, no ale nie mogli zrobic gre bez tych spadajacych maszyn albo bez balonow ... Czy musza walnac takie figo fago ? MK5,MK6,MK7, i dodatkowa seria Mortal Kombat versus DC Universe. Trudno moze ta gre biore zbyt powaznie ;( ? Musze to przemyslec ;d

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1688 dnia: Listopada 29, 2008, 07:42:22 am »
Jak głosi wikipedia, co jakiś czas miałyby zostać udostępione do ściągnięcia nowe postacie, rozdział, areny, fatale itp. - miałby o tym przebąknąć Boon. Do tego jeszcze parę dni temu w tym arcie mowa była o proponowanych przez Boona właśnie kandydaturach Lobo i Noob Saibota - dotarł ktoś bezpośrednio do wywiadu, który to potwierdza?

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1689 dnia: Listopada 29, 2008, 11:29:57 pm »
Cytat: repugnant
Jak głosi wikipedia, co jakiś czas miałyby zostać udostępione do ściągnięcia nowe postacie, rozdział, areny, fatale itp.
Po pierwszym dniu grania w MKvsDC dochodzę pomału do wniosku, że jednak w zupełności by mi wystarczyły te postaci, które są. I że jednak są bardzo dobrze dobrane. Ha, nawet więcej, najbardziej spodobał mi się, pod względem grywalności, ciosów, i swoich występów w Story Modzie, koleś, którego bardzo nie chciałem widzieć w obsadzie, czyli Captain Marvel ;D
Ale z tym Combo Challengiem to trochę przesadzili... udaje mi się zrobić 2, max 3 komba na postać... i palce bolą... ;D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1690 dnia: Listopada 29, 2008, 11:42:01 pm »
beru...

co do Kombo Chalenge to hardcore ma maxa :P ja mam po 7 albo 8 na postać i udało mi się jak dotąd zrobić całe 10 tylko Shao Kahnem. Czy przesadzili? Nie wiem, ale jest ciężko, trudno i to mi się podoba, bo muszę je zaliczyć aby odblokować trofea.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1691 dnia: Listopada 30, 2008, 06:54:40 pm »
Gra jest fajna ale mam nadzieje że w kolejnym Mortalu tak nie ograniczą krwi fatale będą znowu bardziej krwawe i żeby już nie łączyli Mortala z postaciami z komiksów ani z niczym innym

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1692 dnia: Listopada 30, 2008, 07:15:06 pm »
Cytat: Piekielny Scorpion
Gra jest fajna ale mam nadzieje że w kolejnym Mortalu tak nie ograniczą krwi fatale będą znowu bardziej krwawe i żeby już nie łączyli Mortala z postaciami z komiksów ani z niczym innym

Co Ty, Krwi jest dość sporo, chociaż w przyszłym mortalu mogłaby zostawać na podłożu i elementach aren, tudzież na odzieży zawodników ;D
Co do fatali to moim zdaniem nie jest źle. Nie potrzebuję jakichś specjalnie wyszukanych i krwawych koniecznie, byle były ciekawie i estetycznie zrobione, a te są. Poza tym spełniają swoją podstawową funkcję - pokazują przeciwnikowi, gdzie jego miejsce ;D bardzo dobrze to działa, gdy robisz fatala przeciwnikowi online'owemu :) (albo on tobie :( ), wtedy wcale nie muszą być orgią krwi, flaków i masakry... :P

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1693 dnia: Grudnia 01, 2008, 01:46:20 pm »
tu się nie zgodzę  niektóre fatality są po prostu beznadziejne dlatego że zredukowali krew praktycznie do minimum według mnie w Mortalu powinny być fatality typu obcinanie głów lub znęcania się nad przeciwnikiem poprzez np. wyrywanie kończyn bo właśnie na takim rodzaju Mortali się wychowałem

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1694 dnia: Grudnia 01, 2008, 03:07:37 pm »
Zgadzam się z przedmówcą, mam nadzieję, że kolejny Mortal wróci na właściwe tory. Tymczasem cieszmy się tym co mamy, bo jest całkiem nieźle.