Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 823163 razy)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3285 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:03:37 am »
bardzo ciekawe info Semek ;)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3286 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:05:31 am »
ciekawe, ciekawe info, Tryb story będzie miał ok 6-7h, dłuższe niz ostatnie Call of Dyty 8)

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3287 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:12:46 am »
Wycieka coraz wiecej informacji, co jest oczywiste, do premiery tuż tuż. Myślę, że pod koniec tego, lub w przyszłym tygodniu pojawią się pierwsze recenzje - OBY ! Cieszy mnie info, że krypty będą bardzo drogie, będzie masa fanu.

Ja swojego egzemplarza jeszcze nie zamówiłem, czekam na info, może któryś ze sklepów będzie miał grę wcześniej ;)

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3288 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:20:59 am »
Info zaiste interesujące :),jak myślicie kto pierwszy zrecenzuje Mortala i jaką dostanie note?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3289 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:23:53 am »
fajnie że zrobili jeden rodzaj monet, a drogie krypty

Offline Marko

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3290 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:38:09 am »
Tak sie zastanawiam czy osoby które złożyły pre ordery zagrają w MK przed świętami. Ja zamówienie złożyłem na ultima.pl mam nadzieje, że po wielkanocnym śniadanku będę mógł na luzie wyrywać kręgosłupy ;D. Ciekawi mnie również to czy gra będzie dostępna wcześniej w sklepach typu MM czy Saturn, były takie przypadki kiedy gry były na półkach na kilka dni przed premierą

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3291 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:56:10 am »
Kurna!!!!! jeżeli dostanę tę grę po świętach >:(

Offline DarkAsh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3292 dnia: Kwietnia 04, 2011, 12:04:12 pm »
Jeden rodzaj Monet i drogie krypty to mi się podoba bedzie duzo Funu w zbieraniu kaski;)
Sheeva dostanie słynny fatal Skin Rip ojj bedzie obrzydliwie wyglądał w HD

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3293 dnia: Kwietnia 04, 2011, 12:18:01 pm »
Jak myślicie, sklepy typu MM/Saturn będą miec w sprzedaży edycje kolekcjonerskie? Bo z tą wysyłką to różnie może byc, a zazwyczaj właśnie te sieci potrafią zrobic  niespodzianke i wcześniej wyłożyc towar na półki.

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3294 dnia: Kwietnia 04, 2011, 12:39:35 pm »
Myślę że najprędzej w Empiku znajdą się kolekcjonerki, o ile wogóle, jeśli chodzi o takie sklepy. Tam często można trafic na takie rarytasy ;)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3295 dnia: Kwietnia 04, 2011, 12:55:49 pm »
ja jutro będę dzwonił do Cenegi (jeśli wogole sie do dzwonie) i będę pytał czy można sie spodziewać paczki w dniu lub dzień po premierze ;D

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3296 dnia: Kwietnia 04, 2011, 01:04:46 pm »
Witam, mam spore doświadczenie odnoście dystrybucji gier w Polsce jak i w UK, więc mogę podpowiedziec że w przypadku Cenegi to, wcześniej bym się nie spodziewał gry na półkach Meda&Saturn.., prędzej u małych sklepów jak np Ultima, oni MOGĄ miec 1-2 dni przed premierą europejską czyli przed 21 Kwietnia. (19,20). Ze względu na to że duże sieci nie sprowadzają softu od zachodnich dystrybutorów tylko z polskich oddziałów, co przekłada się na premierę na czas lub troche spóżnioną.  

PS; W Sieciach Media-Saturn (bo jest to jedna firma) nie spodziewajcie się edycji kolekcionerskich.
nie wiem jak w przypadku Empiku, który ma podpisane umowy z ubisoftem i Sony na wyłącznośc edycji kolekcionerskich
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2011, 01:07:28 pm wysłana przez Maniak »

Offline Marko

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3297 dnia: Kwietnia 04, 2011, 02:25:28 pm »
Biorąc pod uwagę fakt, że u nas premiera jest 22 kwietnia sądzę iż nie zagramy w nowego Mortala podczas świąt  >:( Kurierzy zazwyczaj przyjeżdżają w 2 lub 3 dzień po wysłaniu paczki przez sklep. Chyba , że w dzień premiery skoczyłbym do empiku czy innego MM kupił gre i anulował preordera na ultimie. :D W każdym razie oby nie było problemów z dostępnością MK tak jak to było w przypadku Red Dead Redemption  :o

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3298 dnia: Kwietnia 04, 2011, 02:44:44 pm »
w przypadku Red Deada było to celowe zagranie, że gier nie można było dostać w całej Europie, było to promowanie gry w ten sposob. Ale nie robmy offtopica, Premiera w POSLCE jest 21, tylko jak rozmawiałem z jedną osobą odpowiedzialną za plany wydawnicze cenegi gra może pojawić cię dzień pozniej czyli 22 ale to może! Trzymajmy się jednak premiery oficjalnej czyli 21.04.11r
Co mi wiadmo z Ultima to gry zwykłe mają miec całkiem możliwe że wcześniej bo gry będą sprowadzane od zachodnich dystrubutorów. Więc Ultima może miec MK9 Zwykłą wcześniej a Edycje kolekcionerska nie wcześniej jak 21 lub nawet po świętach.

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3299 dnia: Kwietnia 04, 2011, 02:57:08 pm »
Mysle ze najlepiej tydzien przed sama premiera otworzyc nowy temat. Gdzie mozna i za ile dostac MK. Tak co roku z Fifa jest ze w niektorych sklepach pojawia sie przed premiera 2-3 dni lezy na pułkach:). I tez bedzie mozna wiedziec wtedy gdzie najtaniej gdzie sa jakies promocje czy w MM saturn itd:)