Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kornixon

Strony: [1]
1
Mortal Kombat 11 / Mortal Kombat 11 Fabuła [SPOILERY]
« dnia: Kwietnia 19, 2019, 10:35:39 am »
Tak więc zakładam nowy temat dotyczący fabuły by nikt kto odwiedzi forum nie zepsuł sobie zabawy spoilerami w głównym wątku. Zapraszam do dyskusji.

2
Mortal Kombat X / Mortal Kombat X PS4 Turnieje
« dnia: Marca 01, 2016, 09:03:45 pm »
Czołem!

Odnoszę się do graczy szpilających na PS4, co Wy na to by organizować co jakiś czas turnieje aby sprawdzić swoje umiejętności? Wydaje mi się że byłaby przy tym świetna zabawa! Proszę wszystkich chętnych o umieszczenie pościka w tym wątku. Zasady turnieju ustalimy gdy zdobędziemy chociaż kilku uczestników.

Liczę na Was!  ^-^

3
Ogólne / Nasze avatary w Mortal Kombat.
« dnia: Kwietnia 19, 2015, 10:42:18 pm »
Chciałbym rozpocząć wątek o awatarach forumowiczów w MK, na myśli mam wspólne parodiowanie siebie nawzajem, może temat już był może nie fajny, mam nadzieję że ciepło go przyjmiecie. Zacznę od opisania pewnego milorda:

johnx:
Desing: Zwykły johnx bez żadnych udziwnień
Bronie: PC Keyboard
Styl Walki: Walka johnxa polega na trzymaniu przeciwnika na dystans by móc wystukiwać kombinacje na swej klawiaturze, które tworzą kontury agresywnej postaci przy przeciwniku (coś jak u Kenshiego tylko to tu nazywa się VirtualJohnX :P) w zwarci w której nasz bohater nie jest najlepszy polega na łupani na oślep swoją bronią, gryzieniu po kostkach oraz kopaniu po jajach.
Wariacje:
No-Life: johnx może uruchomić furię która polepsza jego VirtuaJohnX'y zadaję poprostu większe obrażenia, furia spowodowana jest brakiem dziewczyny i dziewictwem.
Zmiany w wyglądzie: Podkrążone oczy spowodowane brakiem snu, silniej umięśniona prawa ręka wynikiem wiecznej masturbacji.
Król Internetu: johnx w tej wariacji potrafi banować umiejętność ta pozwala na czasowe unieruchomienie przeciwnika.
Zmiany w wyglądzie: Korona "krula internetów"
UMK3 Master: Zaś w tej wariacji szybkość johnxa jest zwiększona poprzez długoletni mastering UMK3
Zmiany w wyglądzie: Długa broda spowodowana długoletnim treningiem

Wariacja dostępna w DLC (tylko prawdziwy johnx może ją posiadać):
Człowiek grzyb: "Jest łapa" (johnx wie o co chodzi)

OK mam nadzieję, że mnie też ktoś opiszę i nie tylko mnie ;). Jak zawsze liczę na kreatywność

Jeżeli jest taki temat to usuńcie, ewentualnie przenieście ten mój.

4
Mortal Kombat X / Fatality Dream
« dnia: Lutego 26, 2015, 09:22:23 pm »
Tworzę ten wątek by dowiedzieć się o Waszych i podzielić się swoim wymarzonym "next genowym" Fatality. Fatal ten może być wykonany poprzez oficjalną postać z MKX lub przez kreaturę na którą Wy grzejecie miejsce w rosterze. Mój wymarzony Finisher, byłby
w wykonaniu dobrze znanego nam i lubianego kapłana chaosu o imieniu Havik (liczę na miejsce w rosterze dla niego w MKX), ale przejdźmy do rzeczy. Fatal wyglądał by mniej więcej tak:
Havik na szarpnięciem urywa rękę oponenta po samym ramieniu, ku przerażeniu ofiary kapłan chaosu na oczach "ofiary" zaczyna bestialsko kosztować jego kończynę, po kilku lepszych gryzach :D wymiotuję on mięsem które zjadł na twarz przeciwnika po czym z szaleńczym zapałem rzuca się na szyję rozrywając tętnicę szyjną. Fatal ten kończy się fontanną krwi i bezwładnym upakiem ciała martwego nieszczęśnika.
OK to mój liczę na Waszą kreatywność i na to że mój temat nie zostanie od razu wyje... do kosza. :D

Strony: [1]