Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna

(1/784) > >>

davidkoz:
Daje linka z PS3Site z powodu pojawienia się informacji na temat kolejnej części, jest nie wiele ale jest.

http://www.ps3site.pl/mk9-bedzie-powrotem-do-korzeni/18996/#more-18996

Słyszeliśmy już o tym tysiące razy, a jak będzie na prawdę? temat do dyskusji :)

Luna:
pierwsze 2 rzecz ktore mnie naoptymiziaja:
-czas miedzy mk2 i mk3 co sugeruje dobry klimat i brak fighterow typu dariusz:p cos pomiedzy klimatem mk2 i ponownie cyberpunk? hellyeah!
-nowe fatale i zdanie o przesadzie sugeruje duszenie oponenta jego jelitem itp. oby byl bajer na 18+

Adept:

--- Cytat: Luna w Czerwca 20, 2009, 04:12:42 pm ----nowe fatale i zdanie o przesadzie sugeruje duszenie oponenta jego jelitem itp. oby byl bajer na 18+

--- Koniec cytatu ---
To zdanie mnie akurat napawa grozą. Z Death Dealerem uważamy, że jak Ed mówi o przesadyzmie, to znaczy, że będą to przekombinowane Fatality. No bo co może być bardziej chore od wyrwania przeciwnikowi głowy z kręgosłupem (Sub-Zero: Mortal Kombat I)? Jeżeli to nie jest chore, to co Boon ma na myśli? Death Dealer napisał o tym:

Death Dealer 14:59:32
Finish Him!!! Ciach - ucięta, reka, wykop do góry, ciach - ucięta noga, salto, skok na głowę, Wyskok do góry, - ciach-ucięta druga reka, dwa kopniaki w powietrzu, ciach, ucięta, trzecia noga, upadek, i wyrwanie głowy z kręgosłupem przez igielne ucho.
Death Dealer 14:59:55
To bedzie chore, napewno
Death Dealer 15:00:28
A postacie beda wyglądały i ruszały się jak te z vs. DC
Death Dealer 15:00:40
Mortal Kombat to nie tylko Fatality

I ja zgadzam się z nim w stu procentach. Jak Boon mówi o tym że boi się że przesadzi, to mi już ręce opadają. Ja nie chcę przekombinowanych fatali ;/ Ja chcę takie jak z Mortal Kombat I i Mortal Kombat II.

davidkoz:
no to gratuluję Death Dealorowi ;D gry nie ma, nic praktycznie o niej nie wiemy, a on wie jaki będzie system walki i fatale

Gratuluję obu panom!

Luna:
tyle tylko ze tym razem decydente bedzie pewnie nie tylko on. ja mam nadzieje ze tu chodzi o wieksza naturalizacje tego aspektu. a silnik pewnie zostanie choc moim zdaniem do fighterow wybitnie nie pasuje

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej