Polskie Forum Mortal Kombat > Filmy

W poszukiwaniu znaków MK w innych filmach...

<< < (2/4) > >>

johnx:
sprawdziłem - w adrenalinie 2 tylko na intro mksm patrzyła.

robaczek:
W filmie Blade: Wieczny Łowca jest scena zabicia policjanta. Chwilę przed nią widać nastolatkę oglądającą pierwszego MK, jak kamienny posąg zmienia się w Reptile'a.

johnx:
Będzie, że odgrzebuję, ale co mi tam :P

Film: "Projekt X" [http://www.kinomaniak.tv/film/Projekt-X/51025]. Musiałem zobaczyć, bo wszyscy chwalili. Właśnie przerwałem seans, bo znalazłem i tam MK. Ok. 21:23 dziewczyna gra z chłopakiem na konsoli X360 w MK9. Czyli typowa promocja amerykańskich produktów + film jest także z wytwórni WB. Walczą Sektor i Reptile [1 runda wygrana dla Sektora]. Co dziwne w 21:34 obaj mają prawie pełny pasek życia, a w 21:41, Sektor wykonuje na Reptileowi Stage Fatality na The Pit. Nie wiedziałem, że w 7 sekund można wygrać rundę z przeciwnikiem, który walczy... A co dziwniejsze, wygrała dziewczyna. Mam wrażenie, że ten film nie jest dokumentalny, lecz fabularny. :P

sla:
Zakładając, że były przerwy w kręceniu i w tzw. międzyczasie grali, to wszystko jest możliwe.

Maniak:
W Pacafikatorze widzimy jak grają w MKT na N64, automat MKII w którym o dziwo jest Mortal Kombat Trilogy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej