Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160717 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #615 dnia: Kwietnia 18, 2019, 02:47:31 pm »
Stało się! Po jedenastu grach. 27 latach cyklu. Doczekaliśmy.się. Jax przy fatality ma dalej metalowe łapska.

Chyba nie ogarniam tego komentarza. Wyjaśnij ocb?

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #616 dnia: Kwietnia 18, 2019, 03:10:29 pm »
Też nie ogarniam, ale łapcie to:

https://m.youtube.com/watch?v=lQFZC6dzauM&feature=youtu.be

Btw, z innych zakątków internetka dochodzą mnie słuchy, że story
(click to show/hide)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #617 dnia: Kwietnia 18, 2019, 03:35:28 pm »
Sektor, Cyrax, Sheeva. Miało nie być NPC

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #618 dnia: Kwietnia 18, 2019, 03:52:42 pm »
Odnośnie Keczupa i Musztarda, spoiler ze story, ale niewiele w sumie mówiący o samym jej przebiegu:

(click to show/hide)

Kurde, Sheeva wygląda superowo. Dajcie mi ją tu natychmiast jako DLC! Ogólnie Sektora też dajcie, Cyrax może sobie posiedzieć na ławce jeszcze. Mój idealny zestaw DLC to teraz, kp1: Shang, Sektor, Sheeva, Rain. Kp2: Smoke, Fujin, Havik, Tanya Mileena Sindel

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #619 dnia: Kwietnia 18, 2019, 04:02:20 pm »
I dopiero teraz zobaczyłem ostatnią scenę.
Liu Kang ewoluował jak rasowy pokemon.
Ludzie spekulują, że to może ożywienie revenanta, ale mi się wydaje, że to jego ending z 9, czyli
(click to show/hide)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #620 dnia: Kwietnia 18, 2019, 04:06:44 pm »
No zawsze łapy Jaxa podczas FATALITY miały w środku mięsko. Teraz przy fatalu.Kroniki dalej są metalowe. Nie mają mięśni w środku.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #621 dnia: Kwietnia 18, 2019, 05:13:13 pm »
Zainteresowanie grą spadło u mnie prawie do zera, Patrząc po wycinkach story, znów otrzymamy "Cassie i Jacqui ratują świat i wrzucają to na instagrama".

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #622 dnia: Kwietnia 18, 2019, 06:47:29 pm »
Ponieważ jestem osobą, która zawsze lubiła spoilery i lubiła grzebać w leakach na długo przed premierami filmów/seriali/gier tak też i tutaj zrobiłem sobie research i jestem świeżo po story mode MK11. Jeżeli ktoś bedzie chciał parę ogólnych szczegółów znać i parę przemyśleń to wrzucę je pod spoiler w następnym poscie (jeżeli moderacja mi zezwoli na napisanie tego).

Na wstępie dam tylko jedno swoje przemyślenie po zakończeniu story (które ogólnie samo w sobie jest dosyć meh i już zostało okrzyknięte najgorszym story od MK4 :P). A mianowicie wydaje mi się NR Studio znalazło się w sytuacji w której będą  na przyszłość  mieli dwa wyjścia:

A) bardziej prawdopodobne- kompletnie nie mają pomysłu na eksploatowanie tej serii  i następne gry będą się różniły tylko rotacjami w rosterze z dodawaniem kolejnych mniej bądz bardziej udanych charakterów na wzór tego co zapoczątkowało MKX

LUB:

B) mniej prawdopodobne- NR ma bardzo ciekawą koncepcje na MK12  i tym sposobem MK11 cierpi na klasyczny syndrom pt: "środkowa część czegoś". Wtedy zakładam, że na następną grę możemy sobie dłużej niż 4 lata poczekać, za to jej efekty mogą przejść nasze oczekiwania.


Czekam na decyzje modów :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2019, 07:47:29 pm wysłana przez Regis89 »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #623 dnia: Kwietnia 18, 2019, 07:39:46 pm »
weź mi wyślij linka do story, też wolę zjeść ciacho miż czekać aż się w łapie roztopi

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #624 dnia: Kwietnia 18, 2019, 08:00:19 pm »
Ponieważ jestem osobą, która zawsze lubiła spoilery i lubiła grzebać w leakach na długo przed premierami filmów/seriali/gier tak też i tutaj zrobiłem sobie research i jestem świeżo po story mode MK11. Jeżeli ktoś bedzie chciał parę ogólnych szczegółów znać i parę przemyśleń to wrzucę je pod spoiler w następnym poscie (jeżeli moderacja mi zezwoli na napisanie tego).

Na wstępie dam tylko jedno swoje przemyślenie po zakończeniu story (które ogólnie samo w sobie jest dosyć meh i już zostało okrzyknięte najgorszym story od MK4 :P). A mianowicie wydaje mi się NR Studio znalazło się w sytuacji w której będą  na przyszłość  mieli dwa wyjścia:

A) bardziej prawdopodobne- kompletnie nie mają pomysłu na eksploatowanie tej serii  i następne gry będą się różniły tylko rotacjami w rosterze z dodawaniem kolejnych mniej bądz bardziej udanych charakterów na wzór tego co zapoczątkowało MKX

LUB:

B) mniej prawdopodobne- NR ma bardzo ciekawą koncepcje na MK12  i tym sposobem MK11 cierpi na klasyczny syndrom pt: "środkowa część czegoś". Wtedy zakładam, że na następną grę możemy sobie dłużej niż 4 lata poczekać, za to jej efekty mogą przejść nasze oczekiwania.


Czekam na decyzje modów :P

Kurwa... Tak właśnie myślałem, że zjedzą swój ogon tym pierdolamento w czasie. Na bank nie ma pomysłu. Już w MKX widać, że fabuła idzie pod poprawność polityczną i historyjkę rodem z bajek Andersena. Szkoda potencjału takiej marki... Szkoda. Lewacka poprawność zjadła tak brutalne uniwesum. franqey fajnie to ujął z tym instagramem. To jest niestety główny programtego Story. Jakieś nastolatki, a nie brutalność, boskie moce, wielowiekowi czarnoksiężnicy, czy międzywymiarowi rozpierdalatorzy. Szkoda w chuj.

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #625 dnia: Kwietnia 18, 2019, 08:07:56 pm »
Tak, pierdolamento z czasem ich zgubiło i to widać. Sam zresztą ending jest troche takim przesłaniem  a'la "sorry wymyslilismy coś nowego, zjebaliśmy, więcej grzechów  nie pamiętamy, aaaaaalllleee..." no i tu muszę skończyć na obecną chwilę :P

Jeśli chodzi o poprawność polityczną trochę bym się  kłócił nie mniej jednak fakt jest  jeden- MK11 to najbardziej zfeminizowana częśc tej gry i żeńskimi postaciami ta gra stoi. I niektóre są bardzo chujowo napisane (Kronika i Cetrion to muppety z bardzo żenującą motywacją i szczególnie ta druga w finale wywołuje raczej uśmiech zażenowania niż cokolwiek innego), natomiast niekóre są napisane rewelacyjnie - przedewszystkim Kitana która miażdzy jaja, Jade, a także poraz kolejny o dziwo.... D'Vorah :D

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #626 dnia: Kwietnia 18, 2019, 08:09:30 pm »
Ja też nie wytrzymałem i się ugiąłem pod naporem leaków. Niestety panowie, jest źle...

(click to show/hide)

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #627 dnia: Kwietnia 18, 2019, 08:37:30 pm »
Widzę, że  to jest i tak nieuniknione więc w skrócie :P (na własną odpowiedzialność, najwyżej mi wywalą post)


(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2019, 08:43:00 pm wysłana przez Regis89 »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #628 dnia: Kwietnia 18, 2019, 09:05:32 pm »
Kurwa, ale się zawiodłem.

(click to show/hide)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #629 dnia: Kwietnia 18, 2019, 11:53:49 pm »
Btw, z innych zakątków internetka dochodzą mnie słuchy, że story
(click to show/hide)

To fantastycznie, bo fabuła w MKX była naprawdę świetna! W sumie to chyba najlepsza fabuła jaka kiedykolwiek zaistniała w Mortalu. Cieszę się, że idą tą samą drogą.